Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie skonczylem gre...

 

7933954.gif

 

Moglbym tu napisac licencjat nt tego jak bardzo ta gra mi sie podobala, jednak zdaje sobie sprawe ze moze tylko Yano by to przeczytal wiec sobie daruje i bez ceregieli napisze ze jest to najlepsza gra w jaka w zyciu gralem, oraz godne pozegnanie Geralta z serii, nie wiem jak inne zakonczenia, ale to ktore ja zdobylem mialo do zaoferowania pelna palete emocji, gdybym byl kobieta pewnie bym 3 dni ryczal, a tak, tylko cos mi do oka wpadlo na chwile (serioooooo no, to pewnie przez te pylki) kiedy zdalem sobie sprawe ze to juz koniec. Oczywiscie czeka mnie drugie playthrough, inne wybory, sprawdzenie angielskiego dubbingu, ale to juz nie bedzie to samo.

 

14 banderasow na 10, byloby 15 gdyby nie miejscowe niedo*ebanie techniczne wersji PS4, ale mimo wszystko, gra wgniotla mnie w beton i zdarla pape z dachu.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

dla tych co skonczyli na ps4? jak to dziala im dalej w las? tragedia czy jednak te nieszczesne bagna i czesciowo novigrad to najgorsze co moze spotkac gracza jesli chodzi o klatki w wersji ps4?

Bagna lipa, później jest ok ale w deszczu jest średnio zawsze no i w novigradzie gorszy framerate niż w gta v na ps3

Odnośnik do komentarza

o milionie

 

Nie, więcej - tuż przed premierą informowali o 1,5 mln sprzedanych egzemplarzy. 

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=91893

 

Okazuje się, że wysyp wyśmienitych recenzji z ubiegłego tygodnia niebywale nakręcił „hype” na Wiedźmina 3 – dopiero co dawaliśmy znać, że Dzikiemu Gonowi stuknął milion pre-orderów, a dzisiaj wyszło na jaw, iż liczba złożonych zamówień przedpremierowych w tydzień podskoczyła do 1,5 miliona.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...