Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedles juz dwa razy gierke? Ja nie moge... Za drugim razem na ktorym poziomie trudnosci? Ja jeszcze nie ukonczylem pierwszego "razu"... Masakra.

 

Musiales miec duuuzo wolnego czasu. Ja mecze troche ostatnio tylko po godzinie dziennie Wieska i mam wrazenie, ze nigdy nie skoncze.

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Panowie, jedna rzecz mnie niemiłosiernie wkvrwia. Level cap misji. Nie wiem kto wymyślił skalowanie tych misji w grze, ale powinien za to beknąć. Nie dość, że głupim rozwiązaniem jest to, że misje 5 poziomów niżej nie dają expa to płynę na Skellige z 20 levelem bo robię wszystkie możliwe misje poboczne i wita mnie tam misja na 16 level by kolejna po niej była na szaro na 13 poziomie. Kolejna? Bodajże 12. No JA JE.BIE! Teraz mam moment, gdy

wracam do Umy i

przy 22 poziomie misja ma 19. Doszedł ktoś może do spisu misji z ich level capem, by wiedzieć czego się spodziewać?

 

Mam teraz kilka misji pobocznych i zleceń na 18 i 19 poziomie, które chce zrobić przed kontynuowaniem dalej bo i one my wyszarzeją.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy duzo, pierwsze przejście na najwyzszym, drugie to speedrun na najniszym, robiłem tylko główne questy i te poboczne w których były wybory do podjęcia i nie do końca podobało mi sie co wybrałem za pierwszym razem.

Teraz zaluje, ze nie zaczalem gry od razu na najtrudniejszym poziomie tylko na 3/4 chyba juz nie ma sensu zaczynac od nowa (wlasnie wbilem do Kaer Morhen)? Pewnie dokoncze juz tak gre i odpuszcze platyne bo drugi raz przechodzic i to tym razem na jeszcze trudniejszym poziomie nie bardzo mi sie usmiecha...

Odnośnik do komentarza

Ogólnie dziwnie jest rozwiązanie ulepszanie rynsztunku poszczególnych szkól. Chciałem ulepszysz szkołę gryfa, całą zbroje wykonałem u płatnerza w wiosce Barona, ale już miecz muszę zrobić u Hatoriego, gdzie najpierw muszę wykonać u niego zadanie, ale potrzebuje do niego 20 któryś lv. Pierwsze ulepszenie szkoły gryfa można założyć już na 15lv. Chyba, że jest jeszcze jakiś inny mistrzowski kowal oprócz Hatoriego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...