Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Co do Wiedźmina to po tych wszystkich zachwytach spodziewałem się, że gra będzie trochę bardziej rozbudowana.

 

Wiedźmin 3 mało rozbudowany? Bez obrazy, ale niektórym się chyba w dupie poprzewracało. Rozumiem zarzuty, że brzydki, że tnie animacja, że walka nie taka, ale MAŁO ROZBUDOWANY?

 

Wtf?? brzydki chyba na core2duo i gf 6600 bo nawet na konsolach jedna z najładniejszych gier do tego z  otwartym światem..

 

Nie no nie żartuj. Może tylko w niektórych aspektach, np postacie. Ale roślinność jest zrobiona słabo, a tej roślinności jest bardzo wiele i rzutuje na ocenę grafiki w całej grze. Często miałem bugi. Mówię o wersj na ps4. Poza tym gra jest rewelacyjna i nie zwracam uwagi na niedociągnięcia graficzne, jednak trzymajmy się prawdy.

 

amsterdam, przestań gadać głupoty. Wiedźmin jest bardzo rozbudowany, jeśli tylko bierzesz zadania poboczne. Ja staram się brać wszystkie ogłoszenia z wiosek i miasteczek. I te questy naprawdę są bardzo ciekawe. Do tego świetne lokacje, genialne dialogi. Coś wspaniałego. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Jakis czas temu Ktos wrzucal motyw jak wyexpic mozna postac na Skellige w jakims quesci. Znalazlem w necie, ze chyba chodzi o zadanie "Path of warrirors" ale nie wiem czy to wlasnie ten byl wrzucany i jak on jest przetlumaczony w grze bo nigdzie znalezc nie moge ani "Sciezki wojownikow" ani "Drogi..." w chyba przyda mi sie nadrobic zaleglosci za brak zlecen :/

Na skellige można farmić xp na cyklopie, 50xp za jednego potem medytujesz i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza

I realistyczny. Jak w życiu, kładziesz się spać z pustą flachą i dzięki temu, że w plecaku masz zapas spirytusu to rano butelka jest już pełna.

Swoją drogą, wolałbym jakąś opcje w ekwipunku typu "refill all". Nie zawsze chcę by medytacja zużywała mi zapasy alkoholu, tylko dlatego że na 100 eliksirów jeden zużyłem. Chyba że tak było w książkach i zaraz mnie ktoś zjedzie od nooba.

Odnośnik do komentarza

 

 

Co do Wiedźmina to po tych wszystkich zachwytach spodziewałem się, że gra będzie trochę bardziej rozbudowana.

 

Wiedźmin 3 mało rozbudowany? Bez obrazy, ale niektórym się chyba w dupie poprzewracało. Rozumiem zarzuty, że brzydki, że tnie animacja, że walka nie taka, ale MAŁO ROZBUDOWANY?

Wtf?? brzydki chyba na core2duo i gf 6600 bo nawet na konsolach jedna z najładniejszych gier do tego z otwartym światem..
Ja pie...

Nie twierdzę, że W3 jest brzydki, mnie się bardzo podoba.Twierdzę, że zarzut brzydkiej grafiki jest już o wiele bardziej uprawniony niż zarzut małego rozbudowania. Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza

Kurde jednak na najwyzszym nie da sie leciec tylko po glownych i wymaganych pobocznych niestety. Jestem w polowie questa u Barona, zrobilem Mysia Wieze i chcialem dokonczyc Panie Lasu ale jestem dopiero na 6lvl i tego wilkolaka nie da rady zalatwic bo ciagle odnawia sobie zycie gnojek :/ musze porobic pare zlecen itp zeby dobic do 8lvl chociaz... Ehh.

Odnośnik do komentarza

 

W1 ma lepszą walkę i alchemię od W3

:dafuq:

 

 

W1:

- sześć różnych stylów walki, po trzy na dany miecz, nawet taki drobiazg, że miecz stalowy trzymany jest oburącz, a srebrny jedną ręką,

- do każdego stylu przyporządkowany efekt krytyczny, można style zmieniać w trakcie walki i nakładać przeciwnikom nawet i wszystkie efekty,

- kozackie animacje kombinacji ciosów,

- przewroty, odskoki, piruety - typ uniku przypisany do konkretnego stylu walki,

- opcja na salto, żeby uciec z otoczenia,

- opcja na walkę na rauszu, nie zwykły blur jak w W3,

- więcej efektów krytycznych aniżeli w w W3,

- mod full combat rebalance wyciskający z systemu walki ostatnie soki,

 

W3:

- kilka randomowych cięć silnych i szybkich, żadnej kontroli nad tym co wyjdzie, na szczęście można przerwać animację ataku unikiem,

- brak piruetów, jedynie odskoki i przewroty, brak salta,

- lepsze działanie znaku Yrden i lepszy graficznie efekt Quen, ale to już było w W2 względem W1,

 

:reggie:

 

Kosmetyka typu ucinanie kończyn, dekapitacje. przepoławianie tułowia ma małe znaczenie.

Czekam na jakieś argumenty od ludzi, którzy się nie zgadzają i naprawdę grali w jedynkę.

 

O alchemię nikt się nie ciska. Przyznam natomiast, że jeden jej element jest lepiej wykonany w W3 - zużycie olejów na miecze.

 

:lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...