Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie, choc powinienes to wiedziec, ze jedni wola fizyczne nosniki danych inni z kolei nie chca zasmiecac sobie polek niepotrzebnym stuffem, ida wiec za wygoda oraz funkcjonalnoscia i wybieraja sobie wersje cyfrowe. Jednak, zwazywszy, ze jesli juz cos kupuje to lubie poczuc to w dloniach i skoro postanowilem sobie zebrac kolecje gier( na plytach) w sumie ucieszylbym sie bardziej z takiej wlasnie wersji.

Kolejnym czynnikiem jest to, ze czekalem sporo czasu w ogole na wiesc o tym, ze CD Project wyda wersje GOTY i tylko dlatego wstrzymalem sie z zakupem. Jesli jednak wydadza to w wersji plyta+kody a biorac pod uwage fakt, ze Wiedzmin w wersji normalnej bedzie mnie teraz kosztowal o polowe taniej pewnie skusze sie na takiego. A kody dokupie okazjonalnie gdy ukoncze juz podstawke( koniec koncow taka wersja da mi tyle samo funu z grania, jednak jest troche biedniejsza jesli chodzi o moj fetysz zbieractwa)

Odnośnik do komentarza

Na zachodzie przyjmują już hurtownie zamówienia na GOTY, które prawdopodobnie wyjdzie 16 Września . Cena bardzo atrakcyjna, więc jak ktoś zamierza kupić to może niech poczeka? :)

 

PS4 WITCHER 3 - GAME OF THE YEAR (EU) OPEN 28,80€ 16-09-2016 TBC BANDAI NAMCO .

 

Cena jest NETTO, więc 28,80€ po dzisiejszym kursie to ok. 123zł + 23% VAT to ok. 151zł bez marży. U Nas jednak będzie pewnie trochę taniej niż w innych krajach, to finalnie cena za to GOTY być może na półce będzie ok. 149,99zł - tak więc warto poczekać :)

 

A CDP siedzi cicho by cisnąć towar :P

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Jak pod względem fabuły wyglądają dodatki? Nie macie wrażenia, że 3 to najsłabsza fabularnie część serii (za to "gra" bez wątpienia najlepsza)? Właśnie skończyłem podstawkę i jestem lekko rozczarowany. Tu nie chodzi już nawet o to, że świat jest olbrzymi i można mieć 10h przerwy od głównego wątku, tylko w fabule tak naprawdę nic się nie dzieje. Mimo, że przejście gry zajmuje ogrom czasu to jakoś mało tu treści. Brakuje też zapadających w pamięć momentów. Jedynkę przeszedłem 6-7 lat temu i pamiętam połowę gry. Tego klimatu trochę brakuje trójce. 

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...