Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Nikt jeszcze nie potwierdzil, ze dodatki beda na plycie. Chociaz skoro na nowo bedziemy za tu placic po 50ojro dobrze by bylo. Zacieram rece

 
Dosłownie 5 postów wyżej :gayos:

Edycja GOTY ma mieć wszystko na płycie:

 

Zrzut_ekranu_2016_08_11_o_19_40_59.png

 

Nikt jeszcze nie potwierdzil, ze dodatki beda na plycie. Chociaz skoro na nowo bedziemy za tu placic po 50ojro dobrze by bylo. Zacieram rece

 
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie. Wieśka 3 przeszedlem 2 razy, wbilem platyne i podstawke sprzedalem. Teraz kupilem dodatek serca z kamienia i pozyczylem od kumpla gre zeby moc przejsc i nie widzi mi save zadnego. Konsole wymienialem i pamietam, ze zgrywalem wszystkie savy itp na dysk internetowy. Problem w tym, ze nie jestem w 100% pewien czy savy od Wieska tez tam zgrywalem czy na jakiegos pena, ktorego teraz nie moge znalezc. Nie mam jak podejrzec chmury, bo obecnie nie mam ps+ wykupionego. Mozna jakos podejrzec zawartosc dysku internetowego zeby byc pewnym, ze savy tam sa czy musze zaryzykowac i wykupic chociaz miesieczny ps+ zeby sprawdzic?

Odnośnik do komentarza

Kurde, ruszyłem fabułę dalej i nie zaliczyło mi 6 questów. Co prawda miałem monit, że dalej niektóre zadania staną się nieaktywne, no ale wracać się 2000 metrów :/

Gram na pc, nie ma jakiegoś nieoficjalnego sposobu na ukończenie tamtych questów? Poza load game oczywiście.

A jak chcesz je nieoficjalnie skończyć skoro połowa postaci powędrowała w inne rejony świata. Z tego co wiem to tylko Load Game.

Odnośnik do komentarza

Męczyłem Wiedźmina od listopada i nie ukończyłem. Udało się jednak sprzedać Wiedźmina i czekam na edycje GOTY. Trzeba będzie zaczynać od nowa bo save nie kompatybilne ale co tam będzie lepsza zabawa z nowym interfejsem :)

 

EDIT: Cd Projekt ujawnił co będzie stanowiło zawartość dodatkowa tej edycji ? NIe wierze że w pudełku znajdziemy same płyty z dodatkami. Co z mapkami, kartami gwinta itp ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

 

EDIT: Cd Projekt ujawnił co będzie stanowiło zawartość dodatkowa tej edycji ? NIe wierze że w pudełku znajdziemy same płyty z dodatkami. Co z mapkami, kartami gwinta itp ?

 

Żółty pasek z napisem EDYCJA GRY ROKU zajmujący pół okładki. Bardzo biednie to wygląda, trzeba będzie dokupić steelbook.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że REDzi Was zbytnio rozpieścili ;) Dostajecie GOTY wersję GOTY gry z wszystkimi możliwymi dodatkami za jakieś 80-100 zł mniej niż zwykła, biedna podstawowa wersja najnowszego hitu, ale i tak marudzicie :lapka:

 

Rayos ma  racje dostajemny Goty ze wszystkim na płycie Panowie do tego w cenie za 169.99 zł . A ci jeszcze dodatków chcą , w Dupach się poprzewracało , Niech Redzi to w końcu wydadzą  i zakończą  przygodę z Wiesiem(choć cały czas żałuje ,że nie wydali lepszych narzędzi do modyfikacji gry na PC) A potem to już niech  zmiatają  robić Cyberpunka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zmiany w patchu 1.20
 

 

Dodano opcję włączenia doskalowania poziomu przeciwników w menu Opcje/Rozgrywka. Jeśli poprzednio przeciwnicy byli zbyt łatwi do pokonania, teraz walka będzie trudniejsza. Włączenie tej opcji nie ma wpływu na liczbę przyznawanych punktów doświadczenia, przedmioty i nagrody za zadania. Opcja ta może być wyłączona w każdym momencie, nawet w trakcie walki (Żywotność/Esencja przeciwników zostaną w pełni zregenerowane)

 

 

Faktycznie jest trudniej ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...