Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie irytujace jest schodzenie z konia. Wbiegasz w przeciwnikń, blokujesz sie i zeby zejsc trzymasz kolko. Nie zawsze zadziala, za pierwszym razem, a za drugim juz mnie powalaja. Malo tego.. Jak jestem blisko plotki, a robie przewrotke to wiedzmin wraca na konia. Spokojnie mogli dac zwykle nacisniecie, a pod trojkatem konia, jak to w gta jest rozwiazane.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie tych zatruć. Gram od nowa i obecnie na lvl 11 mogę wypić tylko Odwar z Trolla i jeden eliksir np. Jaskółkę czy Grom.

 

Jak można zwiększyć swoja tolerancję na Eliksiry i Odwary aby można było ich wypić więcej ?

Postać>alchemia i tam szukaj i dopakuj odpowiednią umiejętność.

Odnośnik do komentarza

Tak, ale nie lacza sie. To oddzielna pula, do zdobycia po raz kolejny.

 

Jak to jest z ulepszeniami? Jezeli wykupie kolejne ulepszenie do szermierki na wyzszym poziomie to bede musial stare zdeaktywowac, czy nowe zastapi mi stare z tej samej kolumny?

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi Ci o ulepszenie tego samego skilla (np. 5%, 10%, 15% czegośtam, itd.) - to wyższy poziom zastąpi niższy. W przypadku odblokowania nowego skilla z niższego rzędu lub innej kolumny, to już wtedy musisz wybrać który wrzucasz w sloty aktywnych umiejętności - nie pomieścisz wszystkich.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Fajnie jak po tylu godzinach gry gdy wyczyściłeś już wszystkie misje, zlecenia i pływasz sobie łódeczką, i zauważasz wrzawę na lądzie, wtrącasz się, i dostajesz nowe zadanie. No i walka z Bazyliszkiem o 13 poziomów wyższym od ciebie. Ładujesz oleje na miecz, wypijasz kilka odwarów i eliksirów, a następnie przez kilka minut rozpierdzielasz gada bez draśnięcia  :shotgun:  :problem:

Odnośnik do komentarza

W nawiązaniu do odwarów i eliksirów. Miałem przerwę w Wieśku od ukończenia KiW, czyli zmiany po bodajże dwóch ostatnich patchach dopiero w zeszły weekend sprawdziłem i zauważyłem, że alchemię nieco osłabili - przy dwóch aktywnych odwarach w zasadzie nie ma już wolnych punktów zatrucia na używanie eliksirów. I same eliksiry też jakby dawały więcej zatrucia.

 

Mówię oczywiście o buildzie w którym mam maksymalne podwyższoną tolerancję i ilość punktów paska zatrucia.

W sumie może to i dobrze, że balansują - gra i tak jest nadal łatwa.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Witam. Proszę o rade odnośnie dwóch trofeów.1.  Pełna kolekcja kart . Książka od gwinta , cytuje " spotkani gracze 2" . Po ograniu jakiegoś kupca na skellige, dostałem kartę. Wpis w książce nadal ten sam : że brakuje 2 spotkanych graczy. Trofeum nie wpada. Co jest grane? Czytałem że nie potrzeba wszystkich ogrywać ze względu na duplikaty.   Drugi puchar dotyczy dwóch zleceń wiedzminnskich bez użycia znaków , mutagenów itd.  Zostawiłem sobie oczywiście dwa zlecenia na niskim poziomie: Baba cmentarna , i Potówr z lasu (zabijam jekieś elfy w tym zleceniu). Trofeum  nie wpada. Wszystkie power upy pochowane zero użycia znaków. Co jest? 

Odnośnik do komentarza

Witam. Proszę o rade odnośnie dwóch trofeów.1.  Pełna kolekcja kart . Książka od gwinta , cytuje " spotkani gracze 2" . Po ograniu jakiegoś kupca na skellige, dostałem kartę. Wpis w książce nadal ten sam : że brakuje 2 spotkanych graczy. Trofeum nie wpada. Co jest grane? Czytałem że nie potrzeba wszystkich ogrywać ze względu na duplikaty.   Drugi puchar dotyczy dwóch zleceń wiedzminnskich bez użycia znaków , mutagenów itd.  Zostawiłem sobie oczywiście dwa zlecenia na niskim poziomie: Baba cmentarna , i Potówr z lasu (zabijam jekieś elfy w tym zleceniu). Trofeum  nie wpada. Wszystkie power upy pochowane zero użycia znaków. Co jest? 

1. Nie patrz na to (pipi) tylko rób listę, które karty masz, a których nie.

2. Na tej stronie masz poradnik: http://www.playstationtrophies.org/game/the-witcher-3-wild-hunt/trophies/ Nie możesz używać też żadnych bomb czy olejów na miecze. Kompletnie goły.

 

 

Ja w sumie zaczynam wreszcie drugie podejście, ale tym razem na NG+ i zostały mi tylko 4 trofea.

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

 

Witam. Proszę o rade odnośnie dwóch trofeów.1.  Pełna kolekcja kart . Książka od gwinta , cytuje " spotkani gracze 2" . Po ograniu jakiegoś kupca na skellige, dostałem kartę. Wpis w książce nadal ten sam : że brakuje 2 spotkanych graczy. Trofeum nie wpada. Co jest grane? Czytałem że nie potrzeba wszystkich ogrywać ze względu na duplikaty.   Drugi puchar dotyczy dwóch zleceń wiedzminnskich bez użycia znaków , mutagenów itd.  Zostawiłem sobie oczywiście dwa zlecenia na niskim poziomie: Baba cmentarna , i Potówr z lasu (zabijam jekieś elfy w tym zleceniu). Trofeum  nie wpada. Wszystkie power upy pochowane zero użycia znaków. Co jest? 

1. Nie patrz na to (pipi) tylko rób listę, które karty masz, a których nie.

2. Na tej stronie masz poradnik: http://www.playstationtrophies.org/game/the-witcher-3-wild-hunt/trophies/ Nie możesz używać też żadnych bomb czy olejów na miecze. Kompletnie goły.

 

 

Ja w sumie zaczynam wreszcie drugie podejście, ale tym razem na NG+ i zostały mi tylko 4 trofea.

 

Ja też lece drugi , bardzo duża chrapka na platyne.  

 

1. Porównywałem karty i wychodzi na to że wszytkie które można uzyskać z guestów itd. mam. Chociaż nie miałem okazji ograć Lamberta. Po wspólny zadaniu nie było opcji gry, potem tym bardziej. Może tu jest problem.

2.Strona nie działa.  Na bank nic nie miałem na sobie.  Czy to możliwe żeby to trofeum było tak dosłowne że muszę zabić dwa POTWORY, a w jednym zleceniu zabijam kilka elfów?

Odnośnik do komentarza

Z Lambertem owszem nie ma jako takiej opcji gry ale wystarczy zaraz po zakończeniu zadania podejść do niego i zagadać. Jest dostępna opcja gry w Gwinta. Nie jestem pewny ale w Kaer Morhen później też chyba da się go ograć.
Co do drugiego. Trofeum dotyczy potworów. Na pewno wszystko miałeś wyczyszczone? Mutageny z drzewka usunięte?

Tu masz filmik co i jak.

Odnośnik do komentarza

1.Mam kartę Triss w każdej tali. 

2.Zostało mi jeszcze zlecenie na 33lev. to trzeba będzie się pomęczyć. Dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi . Spadam porównać karty na psntrophies. Pozdrawiam.

 Juz wiem czego mi brakuje: GRYF,  WIWERNA ,BAZYLISZEK.  Teraz pytanie : są to losowe karty do wygrania ?

Edytowane przez dziadek_mruz
Odnośnik do komentarza

 

Fajnie jest zrobione levelowanie w Wieśku, bowiem każdy lvl wymaga tyle samo punktów doświadczenia. Wszystko zależny od zleceń i kolejności. A nie tradycyjnie 1-lvl 10p, 2-lvl 20p, 3-lvl 40p itp.

 

Wiedzmin%203-01.jpg

 

Jaki to rynsztunek ?

Miecz nie wiem....

Zbroja Zmiji ;-)

 

 

Niestety, nie dostępna w podstawce :(  Miecze gdzieś posiałem - prawdopodobnie sprzedałem. Będę musiał odkupić :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...