Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

dam przykład: GTA 50gb, KZ 50gb, TLOU 50gb, AC Unity 50gb

do tego cyfrowy DC 20gb gierki z plusa, które mnie interesują i nie ograłem ich jeszcze, reszta usuniete

i mam 30gb wolnego

 

500gb to dla mnie mało, w tej generacji gry dużo zajmują

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no przecież jak przeszedłem te gry to nie trzymałbym aby sobie leżały

zostawione mam gry do multi, choć w KZ i TLOU aktualnie nie gram, ale nie bede usuwał gdyby któregoś dnia zachciałoby mi sie walnąć partyjke albo ktoś by sie odezwał zagrajmy, nie bede od początku pobierał patchy

Odnośnik do komentarza

nie chciało mi sie wymieniać demówek i gier które zajmują mniej

demo Destiny 20gb....  Injustice 20gb, Inf FL 10gb, mam troche materiału video z gier, motywy PS4, savy, screeny... nie chce mi sie wszystkiego wymieniać

koniec końców zostało mi 30gb wolnego

skończyłem dziś AC Unity ok, 50gb sie zwolni, ale to dopiero początek generacji i widze, że 2TB to będzie dopiero komfortowo

aby co chwile nie liczyć każdych gb

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

a coś polecasz dostępnego na rynku UK? Oraz czy faktycznie analogi w DS4 zużywają się tak szybko że najlepiej od nowości inwestować w nakładki?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko odnośnie darmowego plusa na 14 dni. Otóż na konsoli mam 2 konta jedno moje i drugie brata. Pod koniec grudnia aktywowalem sobie darmowa subskrypcje żeby pograć trochę w gta i pobrać infamous. Wszystko pięknie fajnie, ja trochę pogralem pobrałem co chciałem pobrać u jednocześnie brat mógł korzystać z tej usługi. No i teraz klops bo właśnie aktywowalismy plusa u brata na te 14 dni, bo chciałem przede wszystkim ukończyć first lighta a tu nic nie mogę odpalić ani pograć przez sieć... Czy to normalne i to jakieś zabezpieczenie ze strony Sony?
 

Edit: dobra z tego co wyczytałem to darmowa subskrypcja działa jednorazaowo. Szkoda, że nie ogarnąłem wczesniej to bym najpierw u brata aktywował bo wtedy on raczej z tego korzystal... Swoją drogą po włączeniu GTA i próbie włączenia trybu online wyskoczyło mi, że nie mam subskrypcji ale moge wyprobować 2 dniową za darmo i teraz pytanie czy bedzie ona działac? Narazie nie chce próbować, bo sesja i te sprawy nie ma czasu;p a tak to pozniej bym aktywował i zrobił tego infamousa w te dwa dnia ;d

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

no ogólnie nigdy nie byłem zwolennikiem multi i moze w 2-3 gry w ciągu życia pograłem dłuzej w tym trybie i nie widzi mi sie kupowania narazie plusa zeby np w ciągu 3 miesięcy pograć 2 dni;p Wolę soczystego singla z doba fabułą. Z resztą na multi nie mam czas, a wiem że jak juz wciągnie to nie ma człowieka, przynajmniej na przykładzie brata i niektorych kumpli (CS, Lol itp.). No niestety nasz kraj zmusza nas do cebulstwa sorry, ale taki mamy klimat;p 

Odnośnik do komentarza

To pisz. Ja z nimi korespondencje mam już od czerwca zeszłego roku. Twierdzą że mój przypadek jest wyjątkowy i odosobniony. Może wtedy ruszą się trochę. Pisałem już ze mam okienka zaznaczone. Kazali zaznaczać i odznaczać kilka razy i na konsoli i przez www, zmienić email a ostatnio sprawdzić czy nie mam w spamie lub na czarnej liście ich adresów. W końcu się wkurzylem i porobilem im Print Screeny ze emaile za zakupy od nich przychodzą od razu a newsletter od kilku lat już nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...