Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarza wam się, że jak wciskacie Eject w konsoli to dostajecie strzała z prądu w palec? Mi dość często, a wczoraj kopnięcie prądem było mocniejsze niż zazwyczaj. Nie chcę żeby mnie konsola zabiła :(

 

Playstation probuje przejac wladze nad Twoim cialem wysylajac zarazone jakims wirusem impulsy elektryczne do kory mozgowej.

 

A tak serio, to chyba mozna padem robic ejecta wiec uzywaj moze tej opcji? :D

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś błąd CE-36459-7 jak chciał skopiować z powrotem sejwy z USB na dysk konsoli? :/

 

 

EDIT: OK, chyba problem udało się rozwiązać. Po pierwsze NIE skopiujecie sejwa z pendrajwa, jeśli dana gra NIE jest zainstalowana na Waszej konsoli. Można kopiować tylko i wyłącznie sejwy do gier, które są zainstalowane.

 

Po drugie, na pendrajwie nie może być za dużo sejwów. Miałem ich tam około 50. Po podłączeniu pendrajwa połowa sejwów się nie wyświetlała i wyskakiwał powyższy błąd.

 

 

Teraz jeszcze pytanie, czy jak zainstaluje wszystkie gry i będę miał wszystkie sejwy na pendrajwie (około 50), to będzie je można kopiować czy jednak konsola nie radzi sobie z odczytem wszystkich sejwów z pendrajwa - jeśli jest ich tam za dużo.

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam, ale nie wszystkie. 1 GB na sejwy z PS4 to za mało. Same zapisy duchów do DC zajmują ponad 100 MB. Sejw do Apotheona zajmuje ponad 300 MB. Dlatego sejwy wszystkie mam na pendrajwie.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

To już nie te czasy,gdzie konsole miały blokady regionalne dziś PS4 takiej nie ma. Różnice mogą być w zestawach, czyli to co się w środku znajduję. Azja może dostać jakiś nowy kolor, albo pełny zestaw (PS4 + vertical Stand + Camera) nie dostępny w innym regionie świata. 

 

Gry też nie mają blokady regionalnej ale DLC już tak więc jeśli kupisz grę z amerykańskiego psn to DLC kupione w europie nie zadziała.  :angry:

Odnośnik do komentarza

Patrząc na swoją kolekcję, nie napisałbym, że nie ma w co grać. Jak ktoś teraz kupi PS4, raz, że będzie miał przynajmniej naście świetnych tytułów za niewielkie pieniądze, dwa - potencjalne hity za rogiem. Jasne, można poczekać kolejne miesiące, kupka wstydu nigdy nie zostanie naruszona w pełni wówczas.

Niemal z każdego gatunku coś ciekawego się znajdzie. Szkoda tylko, że pozycje jak Cyvilizacja i inne Starcrafty na konsole nie ukazują się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...