Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ponieważ kino jest "na wypasie" i posiada swoje wbudowane aplikacje (YT, iPla itp.), a więc potrzebuje czegoś gdzie wyświetlę obraz ;) Kino ma HDMI OUT, wyjście.

 

Aha :) , czyli opcja druga mimo wszystko ;)

 

 

No i przede wszystkim po to, by móc oglądać filmy z płyt bd/dvd ;)

Odnośnik do komentarza

dobra kupilem ps4. było do dosłownie przed chwilą i odrazu musiałem jechać do pracy wiec niestety 8h czekania zanim sie pobawi, ale otworzylem w sklepie na chwile i kod daty miałem 5A więc chyba spoko

 

to bedzie najdłuzsze 8godzin pracy w życiu.. w bagazniku czeka ps4 a w plecaku wiedzmin3...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dobra tam i tak da sie to zmienić z tego co widze

 

 

drugie pytanie - czy stanie konsoli pionowo ma dobry lub zły wpływ na nią? póki co postawiłem pionowo na sztorc w miejscu niedosepnym dla kotów, ale jak lepiej poziomo ją trzymać to moge coś pokombinować

 

 

edit

troche bylo zabawy i z kablami i z konsolą ale juz sie zasysa patch do wieśka i zaraz zagram xDDD :banderas:

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ponawiam pytanie czy są jakieś plusy albo minusy tego że ps4 stoi pionowo na sztorc? bo ja tak mam ustawione obecnie (nie wiem, może są jakieś głosy że w ten sposob rysuje płyty albo bardziej sie poci? wiadomo cos?)

 

 

a tymczasem napisze pare spostrzeżeń i wrażeń z pierwszego kontaktu (wczoraj grałem 8h całą noc)

 

+ szybkie uruchamianie PSS, i możliwość zobaczenia dlc odrazu z menu konsoli gdy sie najedzie na gre która jest w napędzie

+ fajny patent z gniazdem na słuchawki w padzie, wczoraj w połowie gry przyszło mi do głowy zeby sprawdzić czy tak mozna i dalej już grałem na dobrych fajnych słuchawkach

+ podoba mi sie mini headset, nie używałem go bo w wiedxminie nie ma po co ale podoba mi sie ze jest minimalistyczny. nie potrzeba mi plastikowego hełmofonu jaki dodają do Xa, tylko zajmuje miejsce

+ pad jest fajny chociaż musze sie do niego przyzwyczaić troche. ogolnie jestem wielkim fanem poprzednich dualshocków, zmiany nie wydawały mi sie potrzbne ale są spoko, chociaz jest odrobine większy i musze lekko zmienić ułożenie rąk

+ w końcu do cholery opcja ładowania pada przy wygaszonej konsoli

 

 

inne uwagi

- szkoda że nie można wyłączyć kompletnie światła w padzie (i tak nie mam kamerki), ale przyciemniłem je tyle ile sie dało i na szczęscie odbicie w tv jest bardzo mało widoczne, spodziewałem sie czegoś o wiele gorszego

- na pudełku wieska jest napisane ze wymaga ok 40gb na dysku - nie wiem czy to sie instalowało ale jesli tak to bardzo bardzo szybko, prawie tego nie zauważyłem. niestety z kolei patch do wieska 500mb ściagał sie 20 min ale to pewnie przez to że był dzień premiery (normalnie na ps3 ściągałem ponad 10gigowe gry w ok 30min)

 

 

ogolnie wrażenia z konsoli na plus, chociaż głównie skupiam sie teraz na wiedźminie a nie samym sprzęcie

Odnośnik do komentarza

Raczej nie ma znaczenia, że konsola sobie stoi pionowo, jedynie co to może się łatwiej przewrócić bez podstawki.

Instalki są mega szybkie, jakby tylko dodali możliwość oddzielnego usuwania gry/dlc/patchy to w ogóle była by bajka.

Ja też jestem wielkim fanem klasycznych DSów, ale ostatnio jak odpaliłem Chlebak to pad wydał mi się bardzo mały. Czwarty DS bardzo na plus (tylko to światło).

HS z zestawu mógłby być trochę lepszy, a najlepiej jakby dali w końcu obsługę haesów na BT.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Pytanko na temat "łączonych trofeów" na PS4, PS3 i PS Vita zapisanych na liście trofeów jako jedna pozycja, np. Shovel Knight. Czy po skończeniu np. Shovel Knight na PS4 i odpaleniu od nowa wersji na PS3 wszystkie trofea mieszczą się w jednym "folderze", a te "dublujące się" po prostu drugi raz się nie pojawiają?

Odnośnik do komentarza

krążyły po internecie takie plotki przecież kilka miesięcy temu, może jest w tym ziarno prawdy

Plotki dotyczyły Microsoftu, ale jeżeli jedna strona wydana taką konsole, to druga na pewno nie będzie się temu biernie przyglądać, więc nie wykluczone. Zresztą Nintendo już przetarło szlaki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...