Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Gdyby coś takiego stało się faktem, to czuł bym się ostro wydymany :/

Wydać na konsole 1,7k i za kilka miechów sprzedać ją za bezcen, bo jest nowy mocniejszy model - nojapier.dole :/

Jeżeli mieliby wydać naprawdę mocniejszą konsolę to albo wymiana sprzętu za darmo albo ludzie by ich ku.rwa zjedli żywcem. 

Odnośnik do komentarza

jeśli zrobili by nowe modele z mocniejszym hardware, a raczej byłby to spory skok, a nie przesiadka o powiedzmy model cpu czy gpu wyższy

to cena sprzętu też by wynosił odpowiednio więcej

 

mam na myśli, że cena dotychczasowa konsola pozostała by taka sama, a nowsze powiedzmy tysiak więcej czyli jakieś 2500zł

w takim przypadku masz do wyboru czy chcesz wydać mniej czy więcej, ceny oczywiście podałem z głowy

 

mi akurat nie przeszkadza takie zgranie, bo chętnie bym wymienił na mocniejszy sprzęt skoro ta generacja potrwa jeszcze ze 3-4 lata

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Rozbestwiłem się nieco przy wersjach cyfrowych i od premiery PS4 nie grałem w żadną wersję pudelkową.Czy są duże różnice w czasie doczytywania poziomów i głośności pracy konsoli między cyfrówkami a wersjami płytowymi?W grach z otwartym światem zdarzają się częściej przycinki na doczytywanie?

Odnośnik do komentarza

Nintendo tak zrobiło i jakoś żyje.

 

 

ale był to chujowy krok i dymanie gracze, jesli to sie spopularyzuje i trzeba bedzie kupowac konsole co 2 lata to bedzie tragedia rynku konsolowego, wtedy serio lepiej bedzie przejść na PC (o zgrozo)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

mam pytanie - nie bawiłem sie jeszcze opcją nagrywania filmikow na konsoli, czy to działa tak że jak nacisne shere i save video to moge zapisać nagranie ostatnich kilku minut? czy można decydować ile czasu? i czy można do tego dołożyć głos np przez headset nagrać komentarz? (zakładając że we fragmencie o ktory chodził HS nie był używany)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Długość nagrania ustawiasz w opcjach Share (max 15 minut). Ja mam tak, że przytrzymuje Share, wybieram Zapisz Wideo i w tym momencie nagrywa od nowa, a ostatnie 15 minut ląduje na dysku. Można jeszcze dwa razy kliknąć Share i będzie nagrywać od tego momentu. Sprawdź opcje.

Komentarze, przejścia itd. można dodać w Share Factory.

Odnośnik do komentarza

Ale ten DS4 jest przekombinowany. Stroboskop mrugający mi na różne kolory tęczy podczas gry, touchpad (nawet przydatne jako dodatkowa nawigacja), głośniczek w padzie, share zamiast selecta, options zamiast start, ponadto chyba brak poziomu nacisku poza triggerami no i bateria na max 8h.

 

Przez tyle generacji ten sam sprawdzony kontroler, a tu takie buty
:whyyy:

 

Poza tym wersja glacier white jest niesamowicie ładna, ale muszę sobie jeszcze pod spód jakieś filce dokleić (tak jak jest w PS3), bo przy przesuwaniu po biurku się może lakier rysować.

 

Pozytywne jest, że dashboard chodzi dużo szybciej, w tym PSN - to tak na pierwszy rzut oka.

To tak z pierwszych paru godzin styczności z nowym sprzętem <3 O grach będę mógł się wypowiadać za parę tygodni, bo póki co tylko Wiesław 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...