Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzałem się od jakiegoś czasu do zakupu. Odłożyłem kasę a tu ZONK. Widzę, że konsole są conajmniej o 100zł droższe niż parę miesięcy temu. Wkurzyłem się o to 100zł i jeszcze nie kupiłem.Chciałbym nową konsolę 500GB ze sklepu internetowego i jak patrzyłem to w tych tańszych były po 1400 już z wysyłką albo po 1500 z jakąś słabszą grą. Teraz Najtaniej są po 1500 gołe. Nie mówiąc o sklepach stacjonarnych gdzie PS4 są po 1650 czyli dokładnie tyle samo co w wakacje 2014 jak patrzyłem pierwszy raz. Nie muszę chyba mówić ile staniał inny sprzęt dostępny w lipcu 2014 do września 2015. (np. PieCyk będący "dokładnym odpowiednikiem" PS4..)

 

Jak to się ma do tych zapowiedzi, że SONY obniża cenę detaliczną ?

Czy może sklepy chciały wywalić te modele CUH 1116 i stąd było trochę taniej ?

Czy PS4 się "za dobrze" sprzedaje i stąd brak obniżek w PL ?

 

 

A może jest inna przyczyna. Z tego co patrze to telewizory czy komputery tanieją dynamicznie, czemu konsole drożeją - których specyfikacja techniczna nie jest już najlepsza w 2015 ? (nawet czytałem pesymistyczny artykuł, że ta generacja konsol "nie wytrzyma" przeznaczonych jej 6 lat do końca 2019 z racji za słabych bebechów). Może to chodzi o to żeby w grudniu zrobić dużą obniżkę ? Może wy macie jakąś teorię ?

 

Obnizka Sony dotyczy oficjalne jceny ustalone jprzez Sony w Polsce a sprzedawcy i tak zwykle sprzedaja na mniejszyhc marzach i po nizszej cenie PS4 w sklepach wiec sugerowanie sie cena internetowa w odniesieniu do oficjalnych obnizek jest bledne. Nie spinaj sie o to 100 zl bo konsola w rtv euro czy jakims media markcie i tak kosztuje 1700zł i takiej ceny sie spodziewaj.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie racja, euro stoi 4,2 co oznacza, że płacimy normalną sugerowaną przez sony cene czyli jest to całkiem w porządku bo z tego co pamietam zazwyczaj dostawaliśmy w dupe przy przelicznikach na euro (nie mówiąc o dolarach) przy poprzednich generacjach. 

Odnośnik do komentarza

Wchodzisz w znajomi ---> społeczności i tutaj masz na górze "stwórz społeczność" i "odkryj społeczności" - klikasz w to drugie i masz społeczności, które powstały. Problem w tym, że nie bawiłem się tym jeszcze na tyle, by znaleźć wyszukiwarkę, ale zdaje się to opcja tak oczywista, że musi się dać ;)

Tło i logo zmieniasz podczas tworzenia społeczności - trzeci krok, po nazwie i wyborze gry, to właśnie tło i logo ;)

Odnośnik do komentarza

Tak tak tak, ja źle wyraziłem o co mi chodzi :) Otóż zakładam społeczność sklepu, bo tak nigdy bym się w to nie bawił.

 

Nadać tło i logo potrafię, problem w tym że wybierać można tylko z materiałów powstałych na konsoli (np. zrzuty ekranu). Czy jest możliwość wrzucenia swojego loga i tła z zewnątrz? Czy muszę się uciekać do takich sztuczek jak pstyrkanie zrzutów przeglądarki i kombinowania? :P

 

Co do wyszukiwarki to wydaje się Ona oczywista, ale przetrząslem wszystkie działy i nie umiem jej znaleźć <lol> Może mało sie przykładam bo Kolekcja Nathana sie instaluje ;)

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że to menu po wczorajszej aktualizacji przyspieszyło. Dzisiaj odpalam konsolę i chodzi to jak burza, aż byłem zaskoczony :o

Nie mylisz się. Miałem takie samo wrażenie jak zainslowalem pierwsza bete tego softu. Pisałem w statusach ze chodzi jak burza

Odnośnik do komentarza

Macio pisał o menu konsoli, a mnie głównie o serwery się rozchodzi, które działały tak, że pliki prędkością modemową się ściągały.

 

No ja do tej pory miałem ogromne problemy z PSN, ale po aktualizacji 3.00 w jakiś sposób chodzi z nominalną prędkością mojego łącza. 

Nie wiem tak samo, czy to fart, czy rzeczywiście coś z tym ogarnęli ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...