Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku dniach od zakupu, muszę z przyjemnością stwierdzić, że żadnych, nawet najmniejszych hałasów nie odnotowałem. Owszem, sam napęd pracuje, ale tylko podczas instalacji nowej gry i w trakcie rozgrywki (pierwsze 10-15min.). Potem, już przy kolejnych uruchomieniach zainstalowanych gier, napęd pracuje na początku, 10-20 sekund, wszystko. Poza tym, flauta :)

Odnośnik do komentarza

Panowie kupił może ktoś z Was "Monopoly Plus" w promo na PS+? Ja dziś zakupiłem, wiele osób chwali, 25zł to nie majątek i szukam chętnych to wspólnej gry. Ktoś reflektuje?

 

Szukałem działu z grą i nie znalazłem żadnego, więc tutaj napisałem. Jeśli zły temat, to przepraszam z góry i proszę o usunięcie :)

Odnośnik do komentarza

Nie mam PS2, ani pierwszego chlebaka, który miał możliwość odpalania takowych. Gry zaś posiadam, jak choćby Tekken 4, które imo było słabe to i tak mam zamiar popykać, bo to w końcu Tekken. Większość hitów została odświeżona, jak np: Silenty, MGSy, Residenty, Hitmany, czy God of War, ale nie wszystko... Rollcage Stage 2! Nie mogę sie doczekać, kiedy to ruszy. Dojdą jeszcze trofea xD

Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

Jestem od dzisiaj nowym posiadaczem konsoli PS4 w tej pierwotnej wersji z piano black klapką na dysk i mam pytania.

 

1. Słyszałem, że konsola w tej wersji szybko się psuje i jest bardzo głośna oraz lubi się grzać. Póki co dla mnie działa bardzo cicho (niewiele głośniej od mojego Xboxa One, który jest perfekcyjnie cichy) i zastanawiam się czy mam nastawiać się na spalenie się tej konsoli, bo już wiele złego wyczytałem na temat tego modelu w internecie. Mój kolega ma dokładnie ten sam model od roku i działa mu perfekcyjnie i u mnie też sprawia takie wrażenie, ale może lepiej podłożyć jakąś podkładkę chłodzącą do laptopa skoro konsola aż tak ma się przegrzewać jak to wyczytałem w internecie? Kupiłem ją, bo była tania na promocji i chciałem jeszcze jak najwcześniej pograć sobie w Bloodborne, ale nie wiem czy w ten sposób sam nie wkopałem się jeśli konsola miałaby się zaraz zepsuć i w sumie fajnie byłoby dowiedzieć się jak temu zaradzić. Konsola stoi poziomo, bo czytałem, że pasta chłodząca jest niskiej jakości i potrafi się zlać z procka jak stoi pionowo, ale jak już pisałem myślałem nad zakupem podkładki chłodzącej jak w moim laptopie.

2. Chciałem wpisać się do PSN i muszę potwierdzić e-maila, ale na niego nie przychodzi w ogóle mail z potwierdzeniem. Ma to jakiś związek z obecnymi problemami z przeciążeniem PSN (pytanie raczej retoryczne, bo na 100% to jest powodem, ale lubię się upewniać)?

3. Do przetestowania konsoli kupiłem sobie Driveclub, bo był tani i miał być bardzo wymagający graficznie, więc chciałem sprawdzić jak konsola czyta gry i czy mocno się grzeje podczas grania w takie gry. No i się zdziwiłem, bo gra wygląda naprawdę przeciętnie. Ba, zaryzykowałbym, że wygląda gorzej od Frozy 6, która to działa w 60 fps na moim Xboxie One. Z tego co widziałem na ostatnich gameplayach na YouTube to Driveclub wygląda obłędnie, a u mnie nawet w połowie tak dobrze nie wygląda. To z powodu jakiegoś problemu z ustawieniami konsoli? Gry jeszcze nie uaktualniałem, bo nie mogę tego zrobić bez zalogowania się do PSN, a teraz mam z tym problem. Gra będzie wyglądać faktycznie obłędnie po aktualizacji? Wywnioskowałem, że może twórcy dodali później jakieś lepsze tekstury i efekty pogodowe w updatach, bo teraz gdy gram w wydanie premierowe bez spatchowania to wygląda to tak biednie, że aż się zdziwiłem.

 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Edytowane przez Władca Marionetek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...