Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

Wygląda cudownie, jeżeli tak wynagradzają nam czas oczekiwania, to ja więcej pytań nie mam i oby wszystkie studia developerskie stosowały taką politykę . Nie już teraz na szybko, tylko później a konkretniej, jeżeli panowie z T10 nowego FM nie zrobią ładniejszego od tego to wszyscy są do wy(pipi)ania ! 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

 

Świetnie to wygląda. Brak otwartego świata mi kompletnie nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - tęsknie za klasycznymi wyścigami arcade z normalnymi trasami z punktu A do B.

 

Przecież jedno nie wyklucza drugiego.

 

 

W otwartym świecie człowiek czasami za dużo skupia się na tym, na czym nie powinien - np. na szukaniu jakiś znajdźek czy zabawie z policjantami poza wyścigiem. Do tego brak jednolitej trasy, tylko jechanie do mety różnymi drogami, jak w Burnout Paradise. Z tego właśnie powodu ta gra nigdy mi nie przypadła do gustu - z większą chęcią wracałem do dwójki i trójki. Bardziej cenię także pierwszego Undergrounda od drugiego.

 

Do otwartych światów nie kwalifikuję jednak pseudo otwartych światów jak w Need for Speed: Hot Pursuit.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

Świetnie to wygląda. Brak otwartego świata mi kompletnie nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - tęsknie za klasycznymi wyścigami arcade z normalnymi trasami z punktu A do B.

 

Przecież jedno nie wyklucza drugiego.

 

 

W otwartym świecie człowiek czasami za dużo skupia się na tym, na czym nie powinien - np. na szukaniu jakiś znajdźek czy zabawie z policjantami poza wyścigiem. Do tego brak jednolitej trasy, tylko jechanie do mety różnymi drogami, jak w Burnout Paradise. Z tego właśnie powodu ta gra nigdy mi nie przypadła do gustu - z większą chęcią wracałem do dwójki i trójki. Bardziej cenię także pierwszego Undergrounda od drugiego.

 

Do otwartych światów nie kwalifikuję jednak pseudo otwartych światów jak w Need for Speed: Hot Pursuit.

 

 

Ale to zależy od developera. W Horizon były normalnie wyścigi na zamkniętych trasach.

Odnośnik do komentarza

Jestem wymagający w kwesti oprawy... ale to mnie po prostu zmiotło. To nie tylko spełniło ale i po części przerosło nawet oczekiwania co do oprawy na PS4 (patrząc na jej specyfikację). Brak mi słów.

 

Po E3 czytałem, że deszcz, śnieg itp wyjdą między premierą gry a świętami.

 

Z innej beczki: Nie ma szans na to aby FM6 czy GT7 dorównały ogólbym poziomem oprawy, szczególnie jeśłi w Forzy w końcu przejdą na real-timeowe oświtlenie. W GT7 z kolei oświetlenie i niektóre efekty może będą na podobnym poziomie ale na bank mokra nawierzchnia nie bedzie tak wypasiona i otoczenie będzie stało 2 ligi niżej. W końcu 60fps swoje wymaga.

 

Jestem też (podobnie jak Yeti) ciekawy jak będzie wyglądać nowy MotorStorm na tym silniku (bo myślę, że taki w końcu powstanie).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

i jeszcze cytat z jednego wywiadu:

 

 

“As we’ve got more familiar with the hardware, and also, looking at what we wanted from the game, we decided that 1080p, 30 frames per second is absolutely the best thing, because what that allows us to do is to deliver the most detailed cars in-race that you will ever have seen.

Odnośnik do komentarza

zawsze jezdze z kamerą za autem, nie lubie z wnętrza, ciekawi mnie jak ten deszcz wygląda na karoserii auta

skąd pochodzą te wczorajsze 2 nagrania, kto je wrzucił?

 

Codename - jak chłopaki pisali 2 strony wcześniej, mają dodać efekty pogodowe do świąt czyli pod koniec 2014

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...