Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to Ci mogę od razu powiedzieć, że nie dorówna. Raz - xbone jest słabszy, dwa - Forza od T10 jest w 60 fps.

Lepszym będzie porównanie przyszłej Forzy do GT7.

 

Czas pokażę, Ty myślisz, że ten DC to szczyt możliwości  PS4 ?

Odnośnik do komentarza

 

Nie każdy lubi wyścigi open world.Ja jestem fanem starej szkoły ścigałek i dla mnie zawsze zróżnicowane zamknięte trasy > spójny open world.Otwarty świat IMO zabił Burnouta w Paradise po genialnych zamkniętych revenge i takedown.

Nie mówię,że FH2 będzie zła,ale Driveclub przyciąga wy(pipi)aną w kosmos grafą i całkiem ciekawym pomysłem na rywalizację niewielkich zgranych klubów i wyzwań na trasie.

No ale pojeździć Lambo czy innym Mclarenem 250 km/h po polu ziemniaków i kukurydzy to na bank marzenie niejednego z nas!

Widać że boty na czeke z ich królem dadym śledzą na bieżąco temat o tej grze bez duszy!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

DC trzeba będzie kupić pudełkowe a nie wygłupiać się w jakieś demka PSplusowe, kolejny powód do zakupu to ost na którym na pewno będzie solidne dnb

 

 

There’s enough soundtrack for a double CD, all-new, original music by Welsh electro-dance group Hybrid. And that soundtrack has been remixed by contemporary heavy-hitters like DJ Shadow and Noisia.

Odnośnik do komentarza

Obie gry będą wspierać te same kierownice więc nie masz co liczyć na wybór na podstawie kompatybilności kierownic. Lepiej sprzedaj Logitecha póki ludzie mają jeszcze nadzieję na wspieranie przez SONY tych kierownic. Logitech olał sprawę, a SONY nie ma w tym żadnego interesu by za L robić sterowniki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Edycja Specjalna DriveClub zaprezentowana:

 

http://blog.eu.playstation.com/2014/08/11/driveclub-special-edition-revealed/

 

14884869222_e1ef3ab1a5_n.jpg

 

Landing in stores across Europe from 8th October 2014, the DRIVECLUB Special Edition comes with some unique and exclusive content to give you a head-start over the competition:

  • Foil treated, unique artwork housed in a high-quality card sleeve.
  • Instant access to five high performance cars, each with an exclusive livery design:
    • McLaren P1
    • Mercedes-Benz C63 AMG Coupe Black Series
    • Ferrari 458 Italia
    • Aston Martin v12 Vantage S
    • Alfa Romeo 4C
  • 2 exclusive in-game livery packs to customise your car and club logo.
  • 2 DRIVECLUB emblem vinyl stickers (one white, one red) – perfect for your laptop or games console.

DRIVECLUB and the DRIVECLUB Special Edition are both available for pre-order now at your local parti(pipi)ting retailer (€69.99RRP). Pre-order today and find out more about DRIVECLUB here.

Odnośnik do komentarza

Co do wsparcia kierownic Logitecha to zapomnijcie i szybko sprzedawajcie je. Na twiterze potwierdzili że nigdy nie będzie takiego wsparcia bo podobno nie ma zamontowanego chipa którego PS4 wymaga :)

 

[*]

 

DriveClub jest prawie takie samo, jak Gran Turismo - można przy 200km/h walnąć w ścianę, odbić się od niej i kontynuować wyścig, nawet nie zwalniając. Suuuper.

Ciekawe, czy zegary w kabinie są ruchome?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...