Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co do wsparcia kierownic Logitecha to zapomnijcie i szybko sprzedawajcie je. Na twiterze potwierdzili że nigdy nie będzie takiego wsparcia bo podobno nie ma zamontowanego chipa którego PS4 wymaga :)

 

[*]

 

DriveClub jest prawie takie samo, jak Gran Turismo - można przy 200km/h walnąć w ścianę, odbić się od niej i kontynuować wyścig, nawet nie zwalniając. Suuuper.

Ciekawe, czy zegary w kabinie są ruchome?

 

Nie ma jak przyczepić się do gry arcade, że jest arcade.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak dobrze ze będzie DEMO ;>, jeśli gra mi się spodoba kupuje, zwłaszcza że premiera ma miejsce blisko moich urodzin ;) Lubie Arcade i lubiłem kiedyś NFS-HP2 z którym spędziłem kilka lat grania. Z chęcią bym widział opcje ghost - przenikające się auta i walka o jak najlepszy czas tak jak to było w NFS:HP2.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Co do wsparcia kierownic Logitecha to zapomnijcie i szybko sprzedawajcie je. Na twiterze potwierdzili że nigdy nie będzie takiego wsparcia bo podobno nie ma zamontowanego chipa którego PS4 wymaga :),

[*]

 

DriveClub jest prawie takie samo, jak Gran Turismo - można przy 200km/h walnąć w ścianę, odbić się od niej i kontynuować wyścig, nawet nie zwalniając. Suuuper.

Ciekawe, czy zegary w kabinie są ruchome?

Nie ma jak przyczepić się do gry arcade, że jest arcade.

Zawsze zastanawia mnie takie pitolenie bez sensu. Ja gier wyjściowych nie lubię za bardzo, ale mam ziomeczka ktory startował z powodzeniem w turniejach GranTurismo w Niemczech i zadałem mu pytanie czy to bicie w bandy i brak realizmu zachowania aut w takiej sytuacji mu nie przeszkadza.

Odpowiedział: "Waldek, nie mam pojęcia bo jeszcze nigdy nie uderzylem w bandę"

 

Tak o tego typu duperelach wypowiadają sie ludzie grający pr0 na lanowych turniejach, tymczasem śmieszni arcadowcy online mają problem bo uderzenia w bandę mało realne.

 

Co mam o tym myślec?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Co do wsparcia kierownic Logitecha to zapomnijcie i szybko sprzedawajcie je. Na twiterze potwierdzili że nigdy nie będzie takiego wsparcia bo podobno nie ma zamontowanego chipa którego PS4 wymaga :),

[*]

 

DriveClub jest prawie takie samo, jak Gran Turismo - można przy 200km/h walnąć w ścianę, odbić się od niej i kontynuować wyścig, nawet nie zwalniając. Suuuper.

Ciekawe, czy zegary w kabinie są ruchome?

Nie ma jak przyczepić się do gry arcade, że jest arcade.
Zawsze zastanawia mnie takie pitolenie bez sensu. Ja gier wyjściowych nie lubię za bardzo, ale mam ziomeczka ktory startował z powodzeniem w turniejach GranTurismo w Niemczech i zadałem mu pytanie czy to bicie w bandy i brak realizmu zachowania aut w takiej sytuacji mu nie przeszkadza.

Odpowiedział: "Waldek, nie mam pojęcia bo jeszcze nigdy nie uderzylem w bandę"

 

Tak o tego typu duperelach wypowiadają sie ludzie grający pr0 na lanowych turniejach, tymczasem śmieszni arcadowcy online mają problem bo uderzenia w bandę mało realne.

 

Co mam o tym myślec?

 

Jakby miały być realne to po pojedynczym uderzeniu już byśmy nie jechali dalej przy tych prędkościach :P Efekt mógłby być fajny, ale nie chcę na razie Dark Soulsa w wersji samochodowej.

Odnośnik do komentarza

 

 

Odpowiedział: "Waldek, nie mam pojęcia bo jeszcze nigdy nie uderzylem w bandę"

 

 

 

Czyli skłamał ;)

Chodziło bardziej o skrót myślowy, ze to jak auta zachowują sie po mocnym uderzeniu mu kompletnie zwisa, bo oni tam sie na pamięć uczą ile mm od krawędzi ma wejść w dany zakręt aby zyskać te 0.005 sekundy nad rywalem.

Tymczasem u nas na forum ta kwestia urasta do rangi najważniejszej kwestii w gierce wyścigowej. (pipi).ac gameplay, je.bać warunki i grafikę - PO CZOŁÓWCE Z BANDĄ JADĘ DALEJ CO ZA BEKA (nieważne ze nie ma juz szans na dobre miejsce).

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...