Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś zebrał fotki aut, które beda dostepne w wersji ps+

 

Renault Clio RS
Volkswagen Golf GTI
Bentley Continental GT Speed
Mercedes-Benz A45 AMG
BMW M3 GTS
Maserati Gran Turismo MC Stradale
Ariel Atom 500 V8, Audi R8 V10 Plus
BAC Mono
Pagani Huayra, Pagani Zonda R
CTR3 Clubsport

 

http://imgur.com/a/D7YmS

 

--------

Codename - znam te auta dobrze, ale tam masz je zwizualizowane, zły link wkleiłeś

no może z wyjątkiem paru jak BAC, Ariel Atom, CTR3

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

faktycznie zapomniałem

 

myśle o wersji cyfrowej DC, taka gra jest na lata i raczej nie będzie sie jej sprzedawać, a z dysku zawsze szybciej sie wczyta

ten Season Pass jak sie wykupi od razu cały to od razu dostanie sie wszystkie auta i trasy, czy i tak tylko co miesiąc beda dodawać? jak to jest?

 

15012015800_c587c5d3a5_h.jpg

Dla mnie również cyfrowa edycja to eyjśxie najlepsze. Spodziewam się długo w to grać, a wahlowanie płytami to za duży wysiłek ; ]

Auta będą się pojawiać w kolejnych miesiącach, jak to np w paczkach do Forzy.

Odnośnik do komentarza

A jak to będzie- jeśli ściągnę demo (trzeba tak to nazwać) z plusa, trochę pogram, gra mi się spodoba i zdecyduję się na fulla (koniecznie pudełko:) ) to postępy i sejwy zostaną, a po włożeniu płytki wszystko się ładnie zaktualizuje?

 

no pewnie tak, bo ta wersja plusowa też ma zdaje sie zajmować 17gb tyle co full (chyba dobrze pamiętam:)

a czemu koniecznie pudełko?

ja także jestem zwolennikiem pudełek, ale w tym przypadku, jak w grze beda dodawać coś co miesiąc, w takiej oprawie graficznej!!   pogram w  to raczej długo

cyfrowa - nie będzie problemu ze zmienianiem płyty i szybsze ładowanie z dysku

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

A czy przypadkiem po instalacji z płytki blu-ray, gra nie zajmuje mniej miejsca na dysku? Tylko wtedy chyba musiałbym nie ściągać plusowej wersji tylko od razu uderzać w pudełko.

I skąd wiesz że szybsze ładowanie z dysku? To każda gra tak ma? Moje Watch_Dogs dłużej się wczytuje bo go odtwarzam z BD?

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

I skąd wiesz że szybsze ładowanie z dysku? To każda gra tak ma? Moje Watch_Dogs dłużej się wczytuje bo go odtwarzam z BD?

 

No oczywiscie, że tak dyski mają większą przepustowość danych i dzięki temu szybciej się wszystko wczytuje.

Odnośnik do komentarza

 

A jak to będzie- jeśli ściągnę demo (trzeba tak to nazwać) z plusa, trochę pogram, gra mi się spodoba i zdecyduję się na fulla (koniecznie pudełko:) ) to postępy i sejwy zostaną, a po włożeniu płytki wszystko się ładnie zaktualizuje?

 

no pewnie tak, bo ta wersja plusowa też ma zdaje sie zajmować 17gb tyle co full (chyba dobrze pamiętam:)

a czemu koniecznie pudełko?

ja także jestem zwolennikiem pudełek, ale w tym przypadku, jak w grze beda dodawać coś co miesiąc, w takiej oprawie graficznej!!   pogram w  to raczej długo

cyfrowa - nie będzie problemu ze zmienianiem płyty i szybsze ładowanie z dysku

 

 

 

No ja jak już to biorę pudełko, bo mi się nie opłaca dopłacać 50zł za możliwość nie wkładania płyty do czytnika. Poza tym grę na płycie zawsze można sprzedać, więc dochodzą kolejne złotówki na plus. Ciekawi mnie jedynie cena za upgrade do pełnej wersji dla plusowiczów, jak będzie fajna to może się skuszę.

Odnośnik do komentarza

 

No ja jak już to biorę pudełko, bo mi się nie opłaca dopłacać 50zł za możliwość nie wkładania płyty do czytnika. Poza tym grę na płycie zawsze można sprzedać, więc dochodzą kolejne złotówki na plus. Ciekawi mnie jedynie cena za upgrade do pełnej wersji dla plusowiczów, jak będzie fajna to może się skuszę.

 

 

ale właśnie mowa o tym, ze DC jest gra na długi czas, to nie miesiac czy dwa, do takiego tytułu i tak bedzie sie wracac nawet po dluzszej przerwie

szybko nie pojawia sie na PS4 kolejny taki wyscigowy ex

a cyfrowa mozna wziac na 2 osoby czyli placisz polowe za gre (kupujac cyfrowa mozna zainstalowac na 2 konsolach)

no i do tego nie ma problemu ze zmiana plyty

 

ja to tak widze

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...