Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

napisałem tak bo wkleiłeś jakiś screen z D, tu cyknąłem z Norwegii

A4cLWTC.jpg?1

 

na gafie ktoś zrobił porównanie, góra z dziś, dół sprzed 3 dni, niby są takie same, ale dolny wygląda lepiej, ma więcej refleksów, ten czerwony w sumie wpada lekko w ciemny róż? jest lekko więcej blura, z drugiej strony jak ktoś pisze, może to zależeć od oświetlenia i regulacja kolorów na potrzeby tego video

http://i5.photobucket.com/albums/y180/nchoudhury/DriveclubSuperSampledvsGameplay.jpg~original

 

co o tym sądzicie?

 

co do betonowego fps w deszczu bym sie nie martwił, w wywiadzie jakimś mówili, że celowali w 60fps, ale jednak nie starczyło mocy na stały fps i wybrali 30fps, wiec jakby zapas mocy mieli przy 30

 

Oni o 60 FPS mówili kiedy gra chodził w 20 FPS, więc do tego bełkotu bym uwagi nie przywiązywał ;)

Odnośnik do komentarza

ludzie na gafie są niesamowici :D

5JpeAPL.gif

 

It's a different time of day (so shadows fall on the surfaces differently)

 

może i nie było downgrade, ostatnio jaraliśmy sie tym

 

na tym wygląda identycznie, to ta sama trasa, DriveClub_Canada_Race

 

(pipi)a w środku dnia jak wróciłem do domu i przeczytałem o downgrade w CW i przejrzałem sam materiały na gafie posmutniałem

ale chyba jest ok

Odnośnik do komentarza

to prawda, wygląda lepiej niż każda jedna wyścigówka na ps4.

Jak narazie to nie ma ich za dużo chyba że mówisz o jakiś nadchodzących exach bo multiplatform nie ma co porównywać bo zawsze się idzie na jakoś kompromisy. ;)

 

W kwestii grafiki będzie jeszcze lepiej, myślę że owoc jakim jest PS4 ma jeszcze spore ilości soku który może puścić.

Odnośnik do komentarza

http://www.twitch.tv/ps4france

 

w dobrej jakości i odpowiada na pytania, zapytany mówi że interesuje sie gra od roku, widział wszystkie materiały i stwierdza, że nie było downgrade

najładniejsza gra na PS4, grafika powala

 

http://www.twitch.tv/mikeygamesandsk8s

ten gość też potwierdza, nie widzi żadnego downgrade, gra jest taka jak na materiałach Sony

dodatkowo mówi, że gra chodzi wiecej niż w 30fps, mówi że ograł dużo tytułów na PS4 i czuje, że jest więcej, jakby pod 40fps, nie ma żadnych spadków

(może przesadza z tym fps, wydawało mi sie, że miał być lock na 30)

grał też w FH2 i "game looks much much better then FH2"

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

http://www.twitch.tv/ps4france

 

w dobrej jakości i odpowiada na pytania, zapytany mówi że interesuje sie gra od roku, widział wszystkie materiały i stwierdza, że nie było downgrade

najładniejsza gra na PS4, grafika powala

 

http://www.twitch.tv/mikeygamesandsk8s

ten gość też potwierdza, nie widzi żadnego downgrade, gra jest taka jak na materiałach Sony

dodatkowo mówi, że gra chodzi wiecej niż w 30fps, mówi że ograł dużo tytułów na PS4 i czuje, że jest więcej, jakby pod 40fps, nie ma żadnych spadków

(może przesadza z tym fps, wydawało mi sie, że miał być lock na 30)

downgrade to mają tylko botki w Console Wars, nie zwracaj na nich uwagi.

 

*na drugiego gościa z twitcha nie zwracaj uwagi....mówił właśnie że nie trafił jeszcze na deszczową pogode...ciekawe czemu XD

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

no na tym drugim właśnie mówił, że nie może sie doczekać na Winter patch, dodawał właśnie "nie wiem czy wiecie, ale dzwieku aut były nagrywane na żywo"

mówi, że właśnie dzwieki aut najbardziej mu sie podobają

wie tak samo o wersji plus edition i czym sie różni, wiec raczej jest ogarniety, chyba zle go zrozumiałeś lub inny stream

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

dodatkowo mówi, że gra chodzi wiecej niż w 30fps, mówi że ograł dużo tytułów na PS4 i czuje, że jest więcej, jakby pod 40fps, nie ma żadnych spadków

(może przesadza z tym fps, wydawało mi sie, że miał być lock na 30)

 

To odczucie pewnie wywołane jest tym - jak już pisałem - że rozgrywka jest naprawdę dynamiczna i dobrze czuć prędość samochodów. 

Odnośnik do komentarza

tu chodzi o dynamiczne warunki pogodowe, które beda oddziaływały real time na auta

faktycznie nie ma repów po wyścigu (oj bieda), można by pomyśleć co oni robili przez rok

na szczeście to i photo mod szybko dodadzą, czuje że to za miesiąc, a pogode za 2msce

 

 

141002183317.gif

20141002183317.gif

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...