Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem, na GAF-ie pojawia się kilka sugestii, że gra raczej nie zbierze jakiś kosmicznych ocen w dniu premiery i 80% na metacritic to max. Podobno jakiś redaktorek z IGN narzekał, że tak naprawdę największą przewinieniem tej gry jest to, że powinna wyjść rok temu, a przez ten czas nie zdążyli dodać jakoś specjalnie dużo contentu. Innymi słowy, pełna wersja  - pomimo paru świetnych rzeczy - nie jest warta pełnej ceny.

 

Zobaczymy - podobno fun z jazdy jest spory, więc jak dodamy do tego grafikę to i tak na pewno będzie to dobry tytuł. Choć na początku, zapewne tylko do sprawdzenia w wersji plusowej. :) Trzeba czekać jak już pojawią się wszystkie patche i DLC-ki ;)

Odnośnik do komentarza

Choć na początku, zapewne tylko do sprawdzenia w wersji plusowej

 

Niektórzy z Was mają już chyba spory przesyt grami.

 

Ja mam sporą przerwę (będzie ze 3 lata jak na niczym nie gram) i jak widzę materiały z tej gry, to szukam szczęki pod kanapą i najchętniej bym poleciał do sklepu po nową konsolę:)

 

To jest chyba właśnie ta gra, która takiego growego nieboszczyka jak ja będzie w stanie przywrócić do świata żywych:)

Odnośnik do komentarza

 

Choć na początku, zapewne tylko do sprawdzenia w wersji plusowej

 

Niektórzy z Was mają już chyba spory przesyt grami.

 

Ja mam sporą przerwę (będzie ze 3 lata jak na niczym nie gram) i jak widzę materiały z tej gry, to szukam szczęki pod kanapą i najchętniej bym poleciał do sklepu po nową konsolę :)

 

To jest chyba właśnie ta gra, która takiego growego nieboszczyka jak ja będzie w stanie przywrócić do świata żywych:)

 

 

 

No, ale możesz też kupić sobie Playstation Plus i cieszyć się tą wersją. Wystarczy by nacieszyć się grafiką, a pozwoli sprawdzić czy gra spełni Twoje wymagania pod innymi względami. :)

Odnośnik do komentarza

Oceny rzędu 7,8 będą jak najbardziej sprawiedliwe. To chyba pierwszy tytuł który nawet nie stara się ukryć, że jest niedokończony . Dlatego już wcześniej pisałem, że przyszłoroczna GOTY edit. Będzie w deske, pytanie tylko czy wtedy ta grafa będzie kopać tak jak dziś.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy - podobno fun z jazdy jest spory, więc jak dodamy do tego grafikę to i tak na pewno będzie to dobry tytuł.

 

Czytając te kolejne pochwały nad modelem jazdy, oraz obczajając takie akcje:  

ibnNDxX54SNMwK.gif

 

20141002183317.gif

 

yfmzve.gif

 

powoli się przekonuje do tej gry. nareszcie widać przynajmniej zbliżony dynamizm do Motorstormów, gdzie 30 fps przestawało mieć jakiekolwiek znaczenie po rozpoczęciu wyścigu. miło.

Odnośnik do komentarza

Kumpel z PSN dorwał dzisiaj fulla i mówi że lekki zawód, a był napalony na wyścigi strasznie (w końcu rok PS4 już prawie na rynku i zero normalnych racerów).

 

Grafika ponoć dupy nie urywa, szczególnie te pierwsze trasy, tak samo modele aut. Co chwile sztuczne ściany. Na model jazdy nie narzekał więc może będzie ok. Ogólnie to żałuje że nie poczekał na wersję z PS+

 

Streamował nawet z 2h na twitchu - po czym dostał bana xD wyłączył i gra w FIFĘ.

 

Podjarka w dół :<

 

i jaki jest sens preorderować ten tytuł ? będzie wersja z plusa to każdy sprawdzi a tak to kupujesz kota w worku.

Odnośnik do komentarza

bedzie zawod co do grafy, fanek napalony jak szczerbaty na suchary ale nawet jak gra nie zaliczyla ciecia oprawy (ja dalej twierdze, ze tak) to i tak sony sprytnie montowalo trailery, a gify jak zwykle zrobily swoje - zdjec z fulla juz nie da sie zretuszowac - engine odpowiadajacy za swiatlo jest mistrzowski ale same tekstury za czesto sa po prostu marne jak na ps4, choc podobnie bylo z pacific rift, ktory na statycznych obrazkach straszyl teksturami, a w ruchu wygladal cudownie. Mimo wszystko ja twardo upieram sie, ze kto oczekiwal fotorealizmu i oprawy daleko wyprzedzajacej inne gry wyscigowe ( co sugerowaly gify) mocno sie w srode rozczaruje

Odnośnik do komentarza

no napalony zgadza sie, jak coś ja bym pewnie najwięcej bluzgał ze wszystkich

po ostatnich dniach miałem obadać najpierw wersje z plusa, ale jak wczoraj zobaczyłem gre na streamie playstation w jakości takiej jak powinno sie streamować

to mi wystarczyło, gra wyglądała cudownie, a z fotela będzie jeszcze lepiej :)

ale i tak DC pokaże pazurki przy dynamicznej pogodzie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...