Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel z PSN dorwał dzisiaj fulla i mówi że lekki zawód, a był napalony na wyścigi strasznie (w końcu rok PS4 już prawie na rynku i zero normalnych racerów).

 

Grafika ponoć dupy nie urywa, szczególnie te pierwsze trasy, tak samo modele aut. Co chwile sztuczne ściany. Na model jazdy nie narzekał więc może będzie ok. Ogólnie to żałuje że nie poczekał na wersję z PS+

 

Streamował nawet z 2h na twitchu - po czym dostał bana xD wyłączył i gra w FIFĘ.

 

Podjarka w dół :<

 

i jaki jest sens preorderować ten tytuł ? będzie wersja z plusa to każdy sprawdzi a tak to kupujesz kota w worku.

Zapytaj go jak ściągnął grę z PSN też bym chętnie tak zrobił już dziś. :)

Odnośnik do komentarza

Fanek mi przypomina Jacobsa - starsi uzytkownicy forum go pewnie kojarza - najwiekszy fanboj killzone2 - wiedzial o tej grze wszystko, sledzil kazdy news, zdjecie czy urywek gameplaya, kiedy wreszcie wyszedl full i okazalo sie ze singiel jakis szalowy nie jest a graficznie to odstaje mocno od slynnego targer rendera (ten uparcie twierdzil ze to tak bedzie wygladac) zalamal sie i na zawsze zniknal z forumka

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Odpaliła Wam się już do ściągania wersja PS + z pre ordera i up do full wersji po złożeniu zamówienia? 

 

nie, tylko menu co bedzie do pobrania i zegar z odliczaniem

 

Ficuś - miałem przerwe od grania kilka lat i musze przyznać, że dawno nie jarałem sie tak żadną grą, chyba ostatnia to była StarCraft2

 

Odnośnik do komentarza

 

Odpaliła Wam się już do ściągania wersja PS + z pre ordera i up do full wersji po złożeniu zamówienia? 

 

nie, tylko menu co bedzie do pobrania i zegar z odliczaniem

 

Ficuś - miałem przerwe od grania kilka lat i musze przyznać, że dawno nie jarałem sie tak żadną grą, chyba ostatnia to była StarCraft2

 

 

 

A kasę już Ci pobrało z karty? 

Odnośnik do komentarza

Ficuś a co myślisz o tym? w końcu dobra jakość  (te tekstry na, które narzekałeś, Ty porównywałeś ekran przed rozpoczęciem wyścigu z tekturami w czasie wyścigu, a tam są różne i tak od początku było)

 

 

(no przecież nie oglądam już materiałów, sam sie przykleił)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Gra graficznie wyglada rewelacyjnie, pierwsze 2 trasy nie zachwycaja, ale dalej jest coraz lepiej. Otoczenie, efekty swietlne - miazga. Graloby sie o wiele lepiej na kierownicy (nadal nie moge przebolec tej listy :( ) bo gra na moje oko prezentuje sie jeszcze z kamera od srodka. Pewnie zaraz poleca bomby prawdy do CW, ale po pierwszej godzinie moge jedynie napisac, zebyscie mega hitu sie nie spodziewali.  :sorcerer: Forza killer to to nie jest, wkurza brak jakichkolwiek ustawien, nawet poziomu trudnosci nie ma, linii przejazdu, ustawien kontroli trakcji, absow - nawet jasnosci nie mozna dostosowac. ^^ Gra sie przyjemnie, model jazdy jest fajny (jak dla mnie zbyt prosty i rzeczywiscie sa trasy, gdzie prawie nie zdejmujemy nogi z gazu), ale spodziewalem sie czegos wiecej. Strzelam, ze gra bedzie ocenania na poziomie 76-80%. 

 

Swietne sa zmieniajace pory dnia, ale brakuje zmiennych warunkow atmosferycznych, replayow. Ogolnie po tych wszystkich filmach i zapowiedziach, czlowiek wciaz ma wrazenie, ze gra nie jest skonczona, wlasnie przez takie drobnostki...

Edytowane przez easye
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

no to luks, dzięki za opinie :)

 

zgadzam sie w 100% że gra wygląda jakby nie była skończona (można by sobie zadać pytanie co oni robili przez ostatni rok), ale tym akurat sie nie martwie, jak co miesiąc bedą coś dodawać to przynajmniej będzie co robić. Repy i photomode dodadzą jeszcze na premiere albo gdzieś w ciągu miesiąca, ostatnio o tym mówili.

Tu jeszcze nowy wywiad

http://www.dualshockers.com/2014/10/03/driveclubs-director-explains-missing-shadows-promises-even-better-tunnel-lighting-in-future-update/

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ważne ze gra jest śliczna, ja tylko kupuje dla grafiki.

;)

 

Ciekawe w jakim stanie ta gra była rok temu, skoro w patchu dodają zmienną pogodę czy replaye. Pewnie potrzebowali jeszcze z 2 miesięcy, ale gdyby przełożyli premierę, to gracze by ich zjedli. Stawiam, ze rok temu sprzątaczka przy odkurzaniu, przypadkowo skasowalem cały kod gry i musieli pisać wszystko od początku ;P.

 

Gdyby nie atrakcyjna cena z plusa, to bym sie wstrzymał z zakupem.

 

To co najważniejsze, czyli model jazdy, zaraz obok oczywiście miliona drzew, jest bardzo chwalony, więc do 8.10.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze do plusa nie trafi 1 sezon, ktory jest dosyc nudny i potrafi bardziej zniechecic niz zaciekawic gra.

Wystarczy zaliczyc tryb Rookie, by w koncu wsiasc do klasy sportowej i wyczynowej. Od tego momentu w zasadzie zaczyna sie gra, bo fury w koncu stawiaja jakis opor, a waskie trasy zaczynaja byc przeszkoda jadac ponad 200km/h.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...