Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dwa fajne video, tutaj raczej jest retusz, podniesiony kontrast

https://www.youtube.com/watch?v=BA2JrvrPocA

https://www.youtube.com/watch?v=89EoMZndfQ4

obejrzyjcie to na tv, dopiero robi wrażenie :)

 

 

Pobieranie się zacznie jak Sony obciąży rachunek bankowy.

 

ja wiem, ale wczoraj na twiterze pisali, że nastąpi to 2-3 dni przed premierą

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

recki to beda poklady beki, sam bym z 1 oczko od oceny obnizyl za to,ze gra zaliczajaca roczna odsuwe tyle zawartosci dostanie dopiero w przyszlych patchach, by ja rzetelnie zrecenzowac chyba bedzie trzeba poczekac z pol roku - jak dojda replaye, photo mode, nowe trasy, auta, zmienna pogoda, lepsze cieniowanie i inne bajery ktore obiecuja - ta gra reprezentuje wszystkie negatywne cechy jakie coraz popularniejsze robia sie w tej branzy, dziwie sie samemu sony i evoluion studio - przeciez to logiczne ze przez takie cos oceny nie beda na pewno bardzo wysokie i nikt raczej erraty za jakis czas nie zrobi do recki

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to chwytania się przysłowiowej brzytwy. Raz, że wyścigi na ps4 to dramat, a konkurencja właśnie wydała kolejny mocny samochodowy ex. Dwa Sony zainwestowało grube miliony w DC i trzeba chociaż część odzyskać. Z jednej strony wiadomo dlc to kolejne dolce na koncie, ale z drugiej ta gra jest ewidentnie nie skończona. Mnie tylko martwi czy z czasem inni nie zaczną robić podobnie.

Odnośnik do komentarza

ja kibicuje żeby prawie nikt tego nie kupił :) Niech wszyscy grają w wersje z ps plusa. To może sony coś nauczy a tak będą myśleli że im wszystko wolno. Rok temu to miało być w plusie z darmo a teraz w plusie co dają? Rozbudowane demo. Heh w sumie nawet nie bo cała gra to rozbudowane demo. Jak mi easye powiedział że jest ok 50 samochodów to ja myślałem że tyle to ma wersja ps plus edition :P

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

tyle ze to arcade racer - 50 aut na tle innych gier tego gatunku to nie jest tragiczny wynik

 

nie stawiajcie tej gry przy simach jak gt,forza czy cars, tak samo nie przyrownujcie do horizon bo to calkiem inna gra, praktycznie nie posiadaja odowiednika jesli chodzi o specyfike i rozbudowanie(mowa o horizon)

Odnośnik do komentarza

No tak recenzje. Niestety w tych czasach gry sprzedaje hajp, youtube i gify. Co roku CoD, teraz Destiny i W_D udowodniły, że chłodne recenzje nie mają nic do powiedzenia w temacie sprzedaży. Ciekaw jestem co aż tak było zyebane w pierwszym DC, że zresetowali ten projekt :D Ciągle piszę, że stoję przed wyborem nowej konsoli i z dnia na dzień jest mi trudniej. FH2 jest mega grałbym w nią jak szalony, ale z drugiej strony chce poczuć w końcu ten next gen. Tyle, że DC graficzny kolos stoi na glinianych nogach, ech jak żyć :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...