Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo minus za brak zapowiadanych opadów na gram.pl. Tak samo milion razy pisali tworcy ze dojdą po premierze.

To samo miałem właśnie pisać, niedługo będą minusawac wszelkie gry bo twórcy nie zapowiedzieli aktualizacji

 

Mam pytanie jak to z tym mnożnikiem punktów dla preorderowcow? Ostatnio jak kupiłem TLoU też miałem mieć dodatkowe pkt w multi i taki uj widziałem je tylko na papierze.

Odnośnik do komentarza

Można napisać w minusach brak warunków atmosferycznych, czy 3/4gry dojdzie w DLC, ale o warunkach pogodowych była mowa od samego początku że nie będzie w dniu premiery, ja osobiście ten minus odebrałem jako zawód że obiecali je na premierę a ich nie ma.

 

O tym, że content (deszcz) gry którym była reklamowana przez 11 miesięcy dojdzie w patchu za jakiś czas może wiedzieć recenzent, możesz wiedzieć ja czy ty, ale wyobraź sobie, że wchodzi taki janusz co kupił ps4 i chce scigałkę i ogląda ta zaje.biste gify z deszczem czy sniegiem a w fullu tego nie ma to myślisz, że się nie wkurzy? A tak przeczyta chociaż reckę i będzie wiedział co jest grane. Bo pomyśli jeśli by tego nie wymienili w minusach gry, to równie dobrze przy okazji kolejnych recenzji innych gier można olać ten aspekt i w takim razie wychodzi gra bez połowy contentu, który bedzie w patchu więc ok 9/10 bo dadzą to za jakiś czas.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

Na tym linku też już lipa :(

Pewnie sporo pre-orderów dostali, to dawaj podnieść cenę. Typowe...

Więc mam to w d.upie, i kupię za jakiś czas używaną.

254pln to z pełnym szacunkiem ta gra nie jest warta - jak zresztą każda inna.

Przecież to Twoje konto mike_74pl nie ma Plusa. No chyba, że na innym, z PS+ sprawdzałeś i też nie było wersji za 169 zł?

 

Dokładnie: konto mike_74pl mam jako główne bo na nim grałem parę lat w Irlandii i nie chcę rozdrabniać trofeów na inne konta. Mam też polskie gdzie teraz robię zakupy (będąc już na stałe w kraju).

 

P.S. Jak kupię tego upgrade'a to na bank pełna gra będzie chodzić, nawet jeżeli kiedyś PS+ się skończy ???

Odnośnik do komentarza

-info o deszczu z tego co kojarze pojawiło sie w maju 2014? czyli pół roku temu

-gdzieś czytałem na twiterze, że wersja z plusa za 169zł będzie dostępna ponownie od jutra (ale pewien nie jestem, doczytajcie)

 

o apce na androida MyDriveClub

http://m.ppe.pl/news-31417-mydriveclub___aplikacja_na_androida_gotowa.html

Odnośnik do komentarza

 

Można napisać w minusach brak warunków atmosferycznych, czy 3/4gry dojdzie w DLC, ale o warunkach pogodowych była mowa od samego początku że nie będzie w dniu premiery, ja osobiście ten minus odebrałem jako zawód że obiecali je na premierę a ich nie ma.

 

O tym, że content (deszcz) gry którym była reklamowana przez 11 miesięcy dojdzie w patchu za jakiś czas może wiedzieć recenzent, możesz wiedzieć ja czy ty, ale wyobraź sobie, że wchodzi taki janusz co kupił ps4 i chce scigałkę i ogląda ta zaje.biste gify z deszczem czy sniegiem a w fullu tego nie ma to myślisz, że się nie wkurzy? A tak przeczyta chociaż reckę i będzie wiedział co jest grane. Bo pomyśli jeśli by tego nie wymienili w minusach gry, to równie dobrze przy okazji kolejnych recenzji innych gier można olać ten aspekt i w takim razie wychodzi gra bez połowy contentu, który bedzie w patchu więc ok 9/10 bo dadzą to za jakiś czas.

 

Z reklamy telewizyjnej nie wynika że będzie można ścigać się w deszczu, a janusze na fora nie wchodzą by oglądać gify w deszczu.

Odnośnik do komentarza

no ale ludzie to bylo do przewidzenia - recki sa sprawiedliwie - jakby sie tej grze w reckach nie oberwalo za tragicznie obciety content to by wiecej firm zaczelo robic takie hybrydy - oceniamy to co jest tu i teraz, a nie zlotouste obietnice, ja bym oddal tworcom sprawiedliwosc to za pol roku - rok , errata do recenzji i tyle

Odnośnik do komentarza

jak pisaliście wcześniej, oceny nie beda wysokie, ale jak na jakiejś retce widze

- Engine sounds are disappointing

 

 

to nie wiem co myśleć o tym serwisie

lepszy jest gamespot, który stwierdził ze gra jest za trudna XD

 

gametrailers 8.6

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...