Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kwas juz wiem chyba w czym rzecz, moj Driveclub to US, sklepalem wiec na szybko  drugie konto podalem USA w danych i na tym koncie dziala ;(

 

Dudek jak robie to na swoim Polskim koncie to nie wyszukuje mi tych dodatkow z poziomu gry.

 

Pytanie czy moge teraz zmienic swoje glowne konto na US i co sie z tym bedzie wiazalo, pewnie bede mial problemy z dlc do gier EU ;( 

 

Albo zmienic Driveclub US na EU ale czy wtedy beda dzialaly mi save'y?

Edytowane przez neon
Odnośnik do komentarza

Musiałem jeszcze raz do instalować tego patcha bo gwiazdki mi się nie zapisywały. Ufff ale już wszystko działa. 

 

czy mi sie wydaje czy wymogi na gwiazki w nowych kampaniach sa trudniejsze i bardziej wymagajace niz w podstawce? poza tym calkiem spoko te nowki - jedna promuje nowe autka, druga nowe trasy

 

To tylko złudzenie, po prostu nasz nowe auta i nie jesteś obyty. Ja niczego takiego nie zauważyłem. Ale dopóki naprawią challenges to nie dotykam DLC, znudziło mi się jeździć na te gwiazdki. Bo w podstawce to nic za to nie było, tutaj przynajmniej trofea się dostaje. Ale co po nich jak platyna zablokowana. :/ 

Odnośnik do komentarza

zobaczcie to, zdjęcia z pokazu w Polsce z 30 września
10668983_747056735361820_239910573902992

ale są też filmiki, gdzie ludzie mieli dostępne wyzwania



https://www.facebook.com/PlayStationPolska/photos/a.747056438695183.1073741902.205010466233119/747056735361820/?type=3&permPage=1

 

Menu wyzwan od środka, ani razu jeszcze tam nie byłem (przypadkowa osoba i jakiś serwis)

 

 

 

kuzwa co sie stało do dziś sie zastanawiam, macie jakąś teorie?

na tym drugim video pokazane jest dokładnie jak działają challenge i jak to wszystko powinno wyglądać

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dobre znalezisko. :good2:

Moja teoria jest taka jak poprzednio.

 

Skoro gra nie była gotowa na premierę konsoli rok temu 29 listopada. To ledwie zdążyli poskładać przez ten rok single player. A nad online i challenges pracują teraz cały czas. Więc te challenge nie wiem czy działałyby w 100% poprawnie gdyby były aktywne dla każdego tak samo jak online nie działał po premierze gry. 

 

 

Odnośnik do komentarza

jeszcze fakt ze w miesiacu kiedy driveclub mial byc w plusie mimo to dali dwie gry nne do tej uslugi, a dc mial robic jako gra bonusowa - mi sie wydaje ze to sciema ze mieli byc tak dobrzy tylko sony wiedzialo co sie swieci i sie zabezpieczylo by nikt u nich reklamowal ze w miesiacu dali mniej gier do tej uslugi niz sie nalezy

Odnośnik do komentarza

Gra jest naprawde niesamowita jezeli chodzi o wrazenia z jazdy, szczegolnie na kierownicy Thrustmaster T300/T500RS, grajac rzadko kiedy schodzi mi banan z twarzy, nie wiem jak jest na padzie ale na kierownicy kazdy samochod prowadzi sie inaczej co jest naprawde dobre. 

Wczoraj skumalem ze nie musze miec wykonanych wszystkich gwiazdek w glownym trybie bo to nic nie daje, a przydaloby sie takie trofeum, wtedy bylaby przyjemnosc z masterowania. Dobrze ze w dodatkach przynajmniej tak zrobili. Licze na dzialace te challenge i oby bylo tak ze faktycznie nie zdarzyli na czas z nimi, bo sie moze okaze ze nie beda one dzialac do czasu premiery DC2 (jezeli w ogole po takiej wpadce gra sie pojawi). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...