Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś pisał ostatnio o nowych eventach na gwiazdki, też mam wrażenie że jest trudniej, napewno nie łatwiej :)  i to nawet wcześniejszymi autami, bardzooo mała granica błedu

 

Zrobiłem to pierwsze, nie dotykałem innych. 

 

 

 

Jakoś nie odczułem tej trudności. Ale skoro piszecie że jest trudniej to w tygodniu przysiądę. To co mi się nie spodobało albo raczej mocno przykuło uwagę to fakt że od razu pierwsze wyzwanie i już Hyper Car i do tego nowy. Ale coś innego daje się zauważyć, to definitywnie dłuższa droga hamowania. Coś musieli zmienić delikatnie w fizyce gry. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Ta gra ma genialny model jazdy,  lepszy nawet od project gotham racing 4. Wspaniale czuć masę samochodu na górkach i gdy tracimy przyczepność. Dla mnie są to najlepsze wyścigi arcade od czasów pgr4. Mam nadzieje że powstanie druga część z trasami w mieście i tuningiem.

owszem, jestem tego samego zdania,ale będzie lepsza od PGR-a jeśli w grze będzie wszystko działać i będzie taka jak obiecali, wtedy powinny też pojawić się kolejne recenzje, myslę ze 90 jest w zasięgu ręki.

Odnośnik do komentarza

 

Sales of PS4 racer DriveClub rose by 999 per cent last week thanks to "massive sales" of the heavily-discounted DriveClub PS4 bundle.

Evolution's racer jumped 25 places to No.8 in this week's charts due to the high volume of sales, after the console bundle was discounted to as low as £289 for the Black Friday weekend. The bundle typically costs £384.99.

Sales figures for the game have yet to be announced by Sony.

Its resurgence in the charts follows the release of last week's DLC, which was given away for free to all DriveClub owners as compensation for the game's bodged launch.

http://www.videogamer.com/ps4/driveclub/news/driveclub_sales_jump_999_during_black_friday_week.html

 

Serwery jeszcze działają, czy już padły? ;)

Odnośnik do komentarza

 

jak uruchomia te wyzwania i dadza pogode to nawet sie zastanowie nad season pass

 

Ja wtedy napewno przygarne se

 

ja zobacze jak gra bedzie dzialac po patchu z zmienna pogode czy np przy zawierusze i mgielce rzucanej przez pedzoce autka nagle klatki nie beda lecialy na pysk - betonowy framerate to mocny punkt tej pozycji

Odnośnik do komentarza

 

 

jak uruchomia te wyzwania i dadza pogode to nawet sie zastanowie nad season pass

 

Ja wtedy napewno przygarne se

 

ja zobacze jak gra bedzie dzialac po patchu z zmienna pogode czy np przy zawierusze i mgielce rzucanej przez pedzoce autka nagle klatki nie beda lecialy na pysk - betonowy framerate to mocny punkt tej pozycji

 

 

Nie wierzysz w moc Evolution? Mysle ze pod tym aspektem nie mamy sie co martwic, wlasnie dlatego pewnie mamy 30fpsow a nie 60 ;)

Odnośnik do komentarza

wg mnie nie ma szans na wyzwania w tym roku, wersja do ps plus nigdy sie nie pojawi, wiecej darmowych dlc tez juz nie bedzie

 

w tym roku daja jeszcze tylko pogode, darmowe trasy i zawartosc dla przepustki sezonowej

 

mega bardzo sie zaskocze jak bedzie inaczej, oni sa dalej w czarnej pupie jesli chodzi o aspekt multiplayer w tej grze, singiel, punkty do klubu czy rankingi dzialaja super ale nawet w tym glupim online po tylu patchach dalej zbyt czesto wywala w lobby czekajac na wyscig

 

placze bo naleze do grupy osob co uwielbiaja tej tytul, skilla nie mam ale od czasow wipeouta nie pamietam wyscigow ktore odpalalem by przynajmniej z bananem na twrzy pojezdzic z 5-10min

Odnośnik do komentarza

to ja mam tak samo jak Ty, spędziłem na trasach już naprawde sporo godzin, ale za każdym razem gdy włącze DriveClub jest oczarowany tą grą, nawet po takim czasie od premiery przy każym przejezdzie jestem zachwycony grafiką i dynamiką aut

 

te poczucie prędkości, damn sonnnn :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

jakby nie zapreorderowal to bym kupil dopiero w grudniu po patchu z pogoda o ile nie namiesza nic z framerate, mimo calej sympatii do tej gry ale burdel jaki sprawila jest niesamowity, a to jeszcze ex od szanowanego studia czyli cos co teoretycznie powinno byc dopracowane, choc i tak ubi nie przebija, oni to pewnie od miesiaca reklamowaliby ze w 2015r bedzie driveclub2

 

jak jakims cudem gre poskladaja w 2015r to kazdemu z czystem sercem bede polecac zakup, bedzie do wyrwania za grosze, pewnie tez edycja z zawartoscia z season pass tez sie pojawi na plycie

Odnośnik do komentarza

No sytuacja z serwerami jest skandaliczna, co gorsza, od premiery minęło już sporo czasu i powinno to być już naprawione ale pełnej funkcjonalności nadal brak.

 

Niemniej jednak podzielam zdanie poprzedników - Driveclub bardzo dobra gra, ba, uważam że to jedna z najlepszych ścigałek dekady i obecnie czołówka jeśli chodzi o next-gen nawet mimo upośledzonego online. Korzeń gry jest niesamowicie grywalny i dopracowany.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

10697442_824752600908807_902016800410308

 

1 podejscie na mega farcie ;d generalnei wyscig ktm w dlc igniton uwazam narazie za najtrudniejsza rzecz (by wykonac 3 gwiazdki), zobaczymy przy czym bede jeszcze klnal jak szewc ;)

 

W tej czasówce tak naprawdę problemem są tylko dwa nawroty. Kiedy przejedzie się je dobrym tempem nie ma problemu z dobrym czasem ;)

Edytowane przez mattaman
Odnośnik do komentarza

 

10697442_824752600908807_902016800410308

 

1 podejscie na mega farcie ;d generalnei wyscig ktm w dlc igniton uwazam narazie za najtrudniejsza rzecz (by wykonac 3 gwiazdki), zobaczymy przy czym bede jeszcze klnal jak szewc ;)

 

W tej czasówce tak naprawdę problemem są tylko dwa nawroty. Kiedy przejedzie się je dobrym tempem nie ma problemu z dobrym czasem ;)

 

 

Akurat w tym wyscigu chodzilo mi o czas zeby zaliczyc ten pucharek, mialem 3:05:999 a 3:06 na zaliczenie bylo ; ) 

Generalnie najtrudniejsza rzecza byl wyscig tym KTM ale nie czasowka tylko ten przejazd z rywalami (w dodatku Ignition). Jak sie czlowiek skupi to sie ogarnie, ale zeby zaliczyc wszystki gwiazdki wlasnie w tym wyscigu to sie narazie najwiecej napocilem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...