Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście działa. Jeśli nic się nie zesra, to za pół godziny wpadnie platyna :D

Po wysłaniu wyzwania pojawia się o tym notka ze szczegółami w zakładce "Co nowego" w menu PS4. Fajne to.

 

Edit: :platinum::)

 

Mały protip: żeby dostać pucharki za wygranie wyzwań ta druga osoba musi w nie zagrać. Nie wystarczy tylko wysłać i czekać aż się czas skończy.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

super te wyzwania, bedzie co szlifowac z ekolegami, szkoda ze lamie w wyscigi ale chetnie przyjme kazde wyzwania, na razie nie dziala to idealnie bo czasem nieskonczenie wczytuje liste wyzwan ale nie ma zle

 

btw do pucharka zlotego wystarczy samo rzucenie 5 wyzwan czy jeszcze w tych wyzwaniach przeciwnik musi wziac udzial w sensie, ze przynajmniej raz przejechac okrazenie i miec gorszy czas?

Odnośnik do komentarza

o kurde przeczytałem, wbijam do gry, od razu łączy i 7 wyzwań wisi

piękny dzień, nie wierzyłem :D

i jeszcze pogoda w grudniu :D

 

edit:   widać, że nie jest jeszcze do końca tak jak powinno być, rozłaczyło mnie teraz raz w wejściu w wyzwania, ale dość sprawnie już to działa jak na pierwszy dzień

jest dobrze!

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście działa. Jeśli nic się nie zesra, to za pół godziny wpadnie platyna :D

Po wysłaniu wyzwania pojawia się o tym notka ze szczegółami w zakładce "Co nowego" w menu PS4. Fajne to.

 

Edit: :platinum::)

 

Mały protip: żeby dostać pucharki za wygranie wyzwań ta druga osoba musi w nie zagrać. Nie wystarczy tylko wysłać i czekać aż się czas skończy.

 

Jak zrobić puchar za wygranie 5 wyzwań? Bo ni cholery nie wiem. 

Odnośnik do komentarza

W grze masz różne kategorie. Np.

  • Wyścigi,
  • Time Trial
  • Drifft,
  • producenci,
  • Kategorie Aut jak Sport czy Hyper

 

I w tym trofeum chodzi o że musisz wymaksować cztery dowolne. 

 

Mi to wpadło bo robiłem Level 50 na jednej trasie, jednym autem jednego producenta więc nakumulowało się za Wyscigi + Wymaksowanie Auta + Wymaksowanie Producenta i Coś tam było jeszcze chyba za Kraj albo Trasę. W sumie Game mode + Game Play + Event + Vehicle zrobiłem tym sposobem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...