Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

To prawda, gra wciąga jak bagno, kawał świetnego kodu.

 

A jakbyś porównał do Forzy Horizon 2? (bo widze, że grasz)

 

A jeśli chodzi o złote trophy (strona wcześniej)- wpadło w końcu i potwierdzam, trzeba mieć odpaloną grę w momencie kończenia czasu wyzwania.

 

Pytanie nie do mnie, ale sporo pograłem w Forzę Horizon 2, to pozwolę sobie odpowiedzieć.

 

Jedna gra nastawiona na ostrą rywalizację o setne sekundy na zamkniętych torach, druga na beztroską zabawę w otwartym świecie z ruchem ulicznym, krzakami i polami. W DC uczysz się każdego samochodu dłuższą chwilę, jeden fałszywy ruch spustem gazu w zakręcie i po tobie. W FH2 w sumie model jazdy jest uproszczony i przewidywalny.

W DC uczysz się każdego zakrętu, żeby wygrać. W FH2 przejedziesz jako tako trasę bez większych błędów i wygrasz.

W DC zabawa jest poprzez ostrą rywalizację, a w Forzie zabawa jest beztroska.

W DC coś pójdzie nie tak -> restart - jak za dawnych lat. W Forzie możesz mieć dostępną tfu linię jazdy i cofanie czasu. To też pokazuje, że zabawa ma być bezstresowa w tej grze.

 

Chociaż są to inne gry, to obie mnie wciągnęły jak bagno. Jednak Forza po pierwszym festiwalu okazuje się wydmuszką. A DC - jeżeli znajomi będą grać - prędko się nie znudzi. Kluby, z których się śmiano są moim zdaniem świetnie rozwiązane, bo każdy czuje się potrzebny, w Forzie w ogóle nie wczułem się w ten temat.

Odnośnik do komentarza

 

To prawda, gra wciąga jak bagno, kawał świetnego kodu.

 

A jakbyś porównał do Forzy Horizon 2? (bo widze, że grasz)

 

A jeśli chodzi o złote trophy (strona wcześniej)- wpadło w końcu i potwierdzam, trzeba mieć odpaloną grę w momencie kończenia czasu wyzwania.

 

Forza Horizon 2 to również kawałek świetnego kodu, w mojej opinii Forza Horizon 2 jest słabsza od cześci pierwszej, na siłę wydłużona a z czasem wkrada się monotonia(po pierwszym festiwalu), prawie na każdej trasie gra podpowiada skróty, a co chwile są wyścigi przełajowe przez pola, dla człowieka zboczonego na punkcie motoryzacji działa jak sól na rany, jeśli ktoś natomiast szuka rozrywkowego klimatu bez presji rywalizacji czy większego doświadczenia wyścigowego to znajdzie dużo frajdy w Forzie.

Dla mnie na chwilę obecną DC>FH2

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

chyba pierwszy raz w życiu dam się skusić na przepustkę sezonową do jakiejś gry, bo model jazdy wciągnął mnie bez reszty, mimo, że to nie symulacja, to chce się poprawiać czasy o te parę setnych i uczyć tras na pamięć. Ależ to jest kaplica, że nie ma sensownej kierownicy w sensownej cenie do tego

Ja tez ostatnio sie oderwac nie moge, zrobilem wszytskie dodatki na maksa i podstawe na 74%, takze zastanawiam sie nad przepustka sezonowa!

Kto by pomyslal, ze akurat na koniec roku padnie na DriveCluba!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z tego co pokazywali do tej pory pogoda ma być zróżnicowana, mały deszczyk, ulewa, deszcz + śnieg, mały śnieg, zawieje, ciekawe czy w praktyce rzeczywiście tak będzie i czy pogoda będzie pojawiała sie randomowo na trasach, a nie przypisana na stałe do określonego miejsca na trasie (powinno być randomowo)

 

przykładowo w Indiach raczej nie zobaczymy śniegu, ale deszcz chyba jak najbardziej?

tu starszy gif

yfmzve.gif

 

dajcie znać jak będzie można już pobrać i ile zajmuje patch

Odnośnik do komentarza

11 nowych tras bedzie ostatecznie - teraz masz 3 trasy z listopada/pazdziernika, dzis dochodza dwie z grudnia - przeciez pisze ci to wyraznie

 

w season pass w tym miesiacu beda dwie kampanie wzorem tych darmowych, nowe autka i malowania i tak bedzie co miesiac az do wakacji

 

qngvum.gif

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...