Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gra na metacritic powinna byc jeszcze raz oceniona bo aktualnie ocena jest naprawde nie adekwatna do produktu ; )

Nie powinna. Jak wypuszczają wybrakowany produkt na rynek to powinni ponieść konsekwencje. I jeszcze wyłudzanie zakupu zablokowaniem wersji ps+. Najgorsze jest to, że te praktyki już są forsowane (DC, MCC czy Lords of the Fallen) i pewnie niedługo będzie to standardem "dobra rysiek, wypuszczamy, a potem się najwyżej spat(pipi)e"

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Willy, czytalem, tylko pokoi prywatnych wciaz nie ma, a jak wchodze w multiplayer i przegladam zawody to wszedzie wilgotnosc jest rowna 0, deszczu w zadnych zawodach online jeszcze nie uswiadczylem...

 

Thrustmaster T100 dziala z DC. Piekna jest gra!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

tym nowym Ferrari nie da sie jeszcze jedzić nie ma go, w wyścigach multi nie ma jeszcze pogody, ale to pewnie kwestia kilku dni

 

jestem po ponad 2h, ogromne wrażenie robi ta pogoda, gra nabrała zupełnie nowych kolorów, trase Indie w deszczu teraz coś pięknego

duży śnieg w nocy masakra :D    nic nie widać, na zamknietych torach można to jeszcze ogarnąć, ale na otwartych ciężko

 

ta grafika! pierwszy raz widze coś takiego!

zdecydowanie najładniejszy racer w tej chwili, Project Cars w wersji na PC może tego nawet nie przebić

jest dużo lepiej niż sie spodziewałem :D

 

w prowadzeniu aut jest spora różnica pomiedzy śniegiem, a deszczem, przynajmniej mam takie wrażenie, sporo trudniej teraz sie jezdzi, ale jest dobrze!

 

co do kwestii technicznej to PS4 musi wykonoywać teraz sporo więcej obliczeń, ale nadal jest betonowe 30fps, nie odczułem ani przez chwile jakiegokolwiek zwolnienia

a sama konsola nawet nie chodzi głośniej, wydaje sie tak samo jak wcześniej cicho, przynajmniej u mnie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Willy, czytalem, tylko pokoi prywatnych wciaz nie ma, a jak wchodze w multiplayer i przegladam zawody to wszedzie wilgotnosc jest rowna 0, deszczu w zadnych zawodach online jeszcze nie uswiadczylem...

 

Thrustmaster T100 dziala z DC. Piekna jest gra!

czy to jest pewna informacja ? Z forcefeedback wszystko śmiga ?

 

 

 

 

 

ponoć prawda, nie działa dashboardzie ps4, ale działa w grze. Kurde, przydało by się jakieś potwierdzenie, bo brałbym jeszcze przed świętami

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

http://www.amazon.co.uk/Thrustmaster-Official-Force-Feedback-wheel/dp/B00NOJJPZU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1418069982&sr=8-1&keywords=thrustmaster+t300+rs

 

chce to, troche drogo, ale święta idą, a prezent sobie sam zawsze kupuje. Tylko za to można kupić nowego klocka lub wii u z marianem. ehhhhh

 

na stronie thrustmastera setka i pięćsetka napisane że nie działa z ps4

Odnośnik do komentarza

Panowie! Dorwałem się wreszcie i do swojej kopii, by osobiście sprawdzić jak wypada DC w porównaniu do Forzy 5 i Forzy Horizon 2 (te dwie gry ograłem już wzdłuż i wszerz).

 

Po kilku wyścigach stwierdzam, że model jazdy w DC robi bardzo dobre wrażenie. Przyjemnie się prowadzi auta. Wszelkie smaczki w postaci pobijania rekordów i innych rzeczy podczas wyścigu, czy rywalizacja z innymi, oraz klubami to bardzo genialny pomysł. Napędza do pobijania własnych rekordów.

 

Graficznie mi na razie dupy nie urwało, tutaj wydaje mi się, że Forza ma przewagę. Ale poczekam jak rozegram więcej wyścigów i również tych ze zmienną pogodą. Co to za dziwna mgiełka podczas wybierania auta? Mam wrażenie, że momentami obraz traci ostrość (tekstury, wygląd auta).

 

I szczerze Wam to pisze, bez hejtu. Ograłem dobrze Forze 5 i Horizon 2, tam od pierwszego wyścigu grafika mnie porwała a tutaj muszę się jeszcze tego doszukać. Wiem, że w DC co poniektórzy zachwycają się grafiką. Owszem prezentuje wysoki poziom. Ale powiedzcie mi, do jakich innych wyścigów macie odniesienie? Czy przypadkiem DC nie jest jedynym wyścigiem w jaki graliście na nowej generacji? A inne, takie jak Forza widzieliście tylko na YouTube czy na screenach? Albo, co gorsza zagraliście na standzie w markecie? Chętnie bym poznał w tej kwestii wypowiedz kogoś, kto jak ja miał okazję pograć w Forzy a potem w DC. Jakaś konstruktywna wypowiedź, a nie przepełniony nienawiścią tekst, bo ktoś podważa grafikę w DC :)

 

 

Bez hejtu panowie. Jako fan ścigałek się wypowiadam i idę grać dalej. Wierzę, że z każdym wyścigiem, inna trasą i krajem będzie jeszcze ładniej. Aż w końcu szczęka mi opadnie.

 

 

 

 

PS. Jakby co, zapraszam do klubu PSX Extreme PL

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...