Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chciał już zobaczyć jak wyglądają te trasy w Japonii :fsg:

 

Mam też nadzieję, że Evo robi Driveclub 2, bo mają już solidne podwaliny do tej gry. Jak wypuszczą wszystkie dodatki, to będzie 100 samochodów i 36 tras w 6 krajach (Chile z DC2 można wywalić). W DC2 wystarczy dorzucić 50-80 nowych aut oraz dodać 4-5 nowych krajów np. USA, Australia, Austria/Szwajcaria, Włochy i Brazylia. Obowiązkowo powinni zrobić też trasy miejskie i np. dać wyścigi na śniegu (a nie tylko przy padającym).

 

Wszystko to i mamy GOTY racera :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

tylko motorstorm, engine odpowiedzialny za oswietlenie goty, za warunki pogotowe goty, jeszcze niech zrobia goty bloto i przy tej dynamice to nowy motorstorm by rozwalil - obowiazkowo w klimatach dwoch pierwszych czesci z tour po calym swiecie czyli scigamy sie w kanionach wsrod piasku,po tropikalnych dzunglach na wyspie, po sniegu po szczytach gor itp

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Działają wam dokładne statystyki? Mam tylko ogólne okno, a by przejrzeć dokładniejsze takie jak trasy, smochody itd widzę tylko kółko ładowania...

A skąd. Podobno od premiery tak jest, a i ostatnie patche tego nie naprawiają. Niby jakby to działało, to masz tam wgląd dosłownie we wszystkie swoje statystyki driveclubowe.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Driveclub jest wszystkim tym co najbardziej lubie w racerach czyli połaczenie symylacji z arcadową frajdą i zawsze bede do niego wracal tak jak wracam do Project Gotham Racing. ZAauroczyla mnie kamera ze srodka od czsów NFS Shift i zawsze tak wlasnie chce grac, a w Driveclub urywa dupe  tym temacie. To jest dla mnie taki dopasiony PGR. Najlepszy racer do tej pory :)

Odnośnik do komentarza

ten driveclub jest mega. jedna z najlepszych gier minionego roku. co prawda mam ja od kilku dni wiec nie mialem stycznosci z problemami na poczatku i one pewnie mocno rzutowaly na opinie tej gry ale teraz to jest idealny racer. jedna z lepszych scigalek od lat, lepsza niz horizon, niz motorstormy, dla mnie lepsza tez niz gt nie mowiac o syfach pokroju dzisiejszych nfsow. ostatnio tak dobrze bawilem sie z nfs most wanted na ps2. graficznie urywa dupe, model jazdy ktorego chce sie uczyc i doskonalic, no i jeszcze te wyzwania dzieki ktorym w szerszym gronie mozna rywalizowac godzinami. wszystko tu sie zgadza, inni powinni brac przyklad z dc

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś wie czy na innych światowych forach ludzie tez tak słodzą tej grze?

Zastanawia mnie to czy Evolution zdaje sobie sprawę z tego jak świetna gre zrobili czy raczej cebulaki ich dalej je.bia ze nie ma edycji PS+ a online wciąż nie jest w 100% sprawny.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Ja narazie 165 gwiazdek w podstawowej kampanii, ale przy kategorii Hiper się stresuję trochę.

Tam trzeba się NONSTOP pilnować, a mnie coś takiego średnio leży.

No i zauważyłem, że zdecydowanie lepiej mi hajperami idzie na kamerze dalej za samochodem, więc polecam co słabszym :usmiech:

 

Online to jest absolutne 10/10, ostatnio graliśmy z Ukyo i Siarą i było przecudownie, a kurwy leciały do head setów cały czas :pawel:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No DriveClub jes świetny ale dla mnie ciut za drudny. Nie mam skilla w samachodówkach, a w tych wyższych klasach to mam to Masorz, czyli nie potrafię  się upilnować, mam adhd i tyle.  Musiałbym bardziej przsiąść ale mam za dużo gier do grania i nie jestem w stanie poświęcić się DC. Mimo, że graficznie, skillowo jest to miszcz gatunku tak ja osobiście wole bardziej casulowe, beztroskie wyścigi typu Horizon czy Test Drive, no nic nie do wszystkiego można mieć talent.

Odnośnik do komentarza

Ficuś --->neogaf kocha zawsze to, czego świat nienawidzi / nie lubi / nie ceni. Taki urok tej zabawowej stronki. :)

Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo często gaferzy mają swoje racje.

 

balon---> ja mam podobnie. DC to dla mnie taki olimp gier ścigałkowych, coś jak seria GT. Skilla mi brak, chęci są, ale to za mało. Dlatego tym bardziej jestem z siebie dumny, że ją "skończyłem" w niedzielę. Tzn. skończyłem = wygrałem legendarny wyścig (swoją drogą niezły cud i fart w jednym - 3, 4 i 4 miejsce i zwycięstwo z 28 pkt w 3 wyścigach).

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Ja robię na wszystkie gwiazdki i jakoś nie chcę iść dalej póki tego nie dokonam, drugi dzień się już męczę w wyścigu brytyjscy mistrzowie, tam gdzie się lotusem jedzie i trzeba wykręcić 2:51 i mieć 144 km/h średniej prędkości w jednym miejscu. To drugie się udało ale z czasem już problem. Jeszcze na ponad 2:53 cały czas i nie mogę szybciej, o ile oczywiście dojadę do mety bez uderzenia w bandę,  bo wtedy wiadomo że trzeba jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...