Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

DriveClub was the UK's best-selling exclusive of 2014

 

DriveClub was the UK's best-selling single-platform exclusive of 2014, it's been revealed.

The racer fended off other console exclusives The Last of Us: Remastered, Infamous: Second Son, Sunset Overdrive and Halo: The Master Chief Collection to come out on top, despite suffering from disastrous launch issues.

Much of the game's success likely came as a result of its inclusion in Black Friday bundles. Last month it was revealed that sales of DriveClub had jumped 999 per cent during Black Friday week after a console bundle containing a copy of the game fell to £289.

However it has continued to sell reasonably well since, placing at No.12 in this week's charts.

The Last of Us Remastered, meanwhile, was the second best-selling single-platform exclusive of 2014, with Halo: The Master Chief Collection being the best-selling Xbox One exclusive and third best-selling exclusive of the year.

Major Xbox One title Titanfall finished the year as the 12th best-selling title, seven places ahead of DriveClub's overall position, but is not included here due to its release on Xbox 360 and PC.

http://www.videogamer.com/ps4/driveclub/news/driveclub_was_the_uks_best-selling_exclusive_of_2014.html

Odnośnik do komentarza

ja przez wyzwania forumkowe od jakiegos czasu nawet nie odpalam kampanii z season pass - musze sie wreszcie porzadnie za nie zabrac bo leza rozgrzebane i strasza mala iloscia zebranych gwiazdek

 

ciekawe czy procz japonii i zmian w ai wyrobia sie jeszcze w tym miesiacu z replayami albo prywatnym lobby

 

Ja na razie nie ruszam tych wyzwań z Season Pass, poczekam cierpliwie aż wydadzą wszystkie i dopiero wtedy zacznę zaliczać grę niemal od nowa :D 

Odnośnik do komentarza

mogliby dac w statystykach czas jaki sie lacznie spedzilo przy grze - ciekaw jestem czy juz 100h przy niej u mnie peklo, a gdzie tam lipiec i koniec season pass czy prywatne lobby, ktore dopiero dojda - absolutnie genialna gra jak dla mnie ale tego cyrku z premiera i brakiem deszczu od poczatku im mimo wszystko nie zapomne

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie maksuję eventów w single player. Nie widzę sensu, bo 90% osób nie maksuje swoich wyników w single player. Zawsze gram dany event raz i idę dalej, oprócz wyjątków jakimi są drifty i niektóre czasówki. Za to w time trial byłem długi czas pierwszy, a Exact 2. na trasie Lytton Reverse, klasa Hyper, deszcz. Teraz chyba jestem 3., dawno nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza

mogliby dac w statystykach czas jaki sie lacznie spedzilo przy grze - ciekaw jestem czy juz 100h przy niej u mnie peklo, a gdzie tam lipiec i koniec season pass czy prywatne lobby, ktore dopiero dojda - absolutnie genialna gra jak dla mnie ale tego cyrku z premiera i brakiem deszczu od poczatku im mimo wszystko nie zapomne

Sony w ogole mogloby sciagnac patent z licznikiem od MS. Fajnie podejrzec ile godzin spedzilo sie z danym tytulem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...