Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy season pass będzie wiecznie dostępny w Store? W sensie, że do kupienia będzie cały czas, ale zawartość do niego będzie wychodzić do określonej daty. Czyli niezależnie kiedy kupię SP, to będę miał całą zawartość jaką SP oferuje?

Zmienic sie moze jedynie cena

Ktoregos pięknego dnia napewno obniża

Odnośnik do komentarza

Próbowaliby teraz nie "być z ludźmi" :P

Po tej katastrofalnej i historycznej padace podczas premiery i po niej MUSZĄ chociaż spróbować odzyskać zaufanie graczy.

Oby nigdy o tym nie zapomnieli i niech wyciągają wnioski.

To nie do konca tak, przed premiera i podczas premiery tez bylo dobre community, do tego stopnia ze zakazali pisac Paulowi na twitterze

Odnośnik do komentarza

Jeden z lepszych ze wgledu na roznorodnosc atmosferyczna ;) Chociaz przegiecie jest jazda w mega ulewie w nocy, przeciez z kamery ze zderzaka a nie wspominajac ze srodka to praktycznie nic nie widac. Dodatkowo jeszcze trzeba byc pierwszy na mecie, a AI jezdzi tak samo szybko i dobrze jak w slonecznej pogodzie ;)

Edytowane przez Redmitsu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta wersja ze store'a " upgrade wersji ps+ " to normalna giera i można kupować ? Kusi za te 93zł.

 

Tak, to jest pełna wersja. Mogli to inaczej nazwać, bo widzę że wprowadza małe zamieszanie i niektórzy nie wiedzą czy to full.

Czyli jak już brać cyfrówkę to tego Upgrade? Bo widzę, że znowu jakieś dziwaczne rzeczy się robią i "goły" Driveclub jest po 169 PLN :blink:

 

@Soban

wliczałeś już te 10% z kodu, że wyszło Ci 93?

Odnośnik do komentarza

Czyli jak już brać cyfrówkę to tego Upgrade? Bo widzę, że znowu jakieś dziwaczne rzeczy się robią i "goły" Driveclub jest po 169 PLN :blink:

 

Tak, tylko oczywiście musisz mieć Plusa żeby móc kupić ten "upgrade", bo to zwykły full ze zniżką dla PS+. Ten za 169 zł to promocyjna cena dla plebejuszy bez abonamentu ;)

 

Chociaż to może stała obniżka, bo w opisie nie ma nic o promocji.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak Orion, kupuj i graj.

 

Ja zadzwonilem przed kupnem DC na infolinie Playstation i zapytalem sie o promocje dla Plusowiczow. Spytalem sie czy promocja na gre, ktora jest w sekcji styczniowej promocji do niej nalezy, bo jako jedyna w opisie gry nie miala informacji od kiedy do kiedy trwa i jaka byla jej wczesniejsza cena. Wiedzie, zawsze przy promocjach sa te informacje w PSS. Babka powiedziala mi, ze w piatek sie to skonczy, a kod 10% bedzie na weekend, wiec sie to zazebi. No i nie czekalem i jak sie okazalo przeplacilem dyszke. :P

 

Ale to zadna strata bo o dyszke mniej wyniesie mnie Season Pass. Jutro go chyba kupie, bo nawet jak jeszcze mam mnostwo grania w podstawce, tras ktorych nawet na oczy nie wiedzialem to jak juz mi sie jakas gra spodoba to chce miec do niej wszystkie dodatki.

 

I z Driveclubem jest pewien dysonans. Z jednej strony za zamieszanie przy premierze i wersja PS Plus powinni dostac tak, ze nigdy tego nie zapomna, a z drugiej stworzyli tak dobra gre, ze nalezy im sie jak najwiecej nagrod. I jak tu pozostac obiektywnym?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...