Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, moglem byc 2 dyszki do przodu.

 

Tylko wiecie jak jest z promocjami. To, ze kupiles cos za 100 zl zamiast za 200 nie znaczy, ze zaoszczedziles stowe, tylko stowe wydales. :)

 

W przyszlym tygodniu wrzuca nowy samochod - Icona Vulcano

 

https://www.facebook.com/video.php?v=766386033445759

 

I to co napisali w komentarzu:

The driver -- Community Manager Jamie Brayshaw aka @PhenomEvolution -- apologises for the spotty driving, making excuses about the extremely heavy rain.

Teach him a lesson by firing some challenges over to PSN ID Phenom_Evolution and show him how it's done.

 

Oni naprawde maja swietne community :)

Odnośnik do komentarza

Dobra, szpil się ściąga. Nie mogę się doczekać. Mam taki głód wyścigów, że szok. <jaranko>

Do tego sciagniesz tylko pewna czesc i mozesz juz grac! Podczas odpalenia troche przerazilo mnie to, ze inne segmenty mialem sciagane w tle wewnatrz gry i widnialo tam np. 8:30:25 go konca, ale to pobiera sie caly czas w tle nie zaklocajac rozgrywki. Co wiecej! Nie musisz grac koniecznie w DC, zeby download trwal. Ja w tym czasie gralem spokojnie w MGS V: GZ (kolejna rewelacyjna pozycja BTW). Jestem przekonany, ze mozna rownie dobrze zostawic konsole wlaczona albo w trybie czuwania i wszystko posciaga w tle.

 

Wyzsza jakosc konsolowosci :)

Odnośnik do komentarza

Na razie gram singla i jest mocno za(pipi)iście a dlaczego? otóż wole spędzać czas za cyfrowym kółkiem w tak podany sposób w jaki DC oferuje. Jazda po polach to nie dla mnie bo nie potrafię wczuć się w klimat, owszem, można lekko zboczyć z trasy ale FH1 i FH2 pod tym względem nie podeszły mi tak jak myślałem. Fajny free run i tyle. 

 

Porównując pogodę i zmiany jakie następują to 1 liga co widziały moje oczy. W żadnych innych wyścigach nie było to tak pięknie wykonane, o samej oprawie, oświetleniu, refleksach celowo nie wspominam bo to przecież oczywiste. Dobrze, że ominęła mnie początkowa sraka jaka nastąpiła przy premierze. 

Odnośnik do komentarza

No pewnie. Z kumplem od razu zasiedliśmy z browarkiem i na pełnym skupieniu cisnęliśmy w time triale po Japonii w deszczu :D

 

później to już zostawało przecieranie oczu i   :mog:

 

burzowe flesze w połączeniu z mokrym asfaltem i wozem to petarda w mordę jeśli chodzi o oczo(pipi)ność grafiki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam nawet wolę z wolna wejść w grę właśnie takimi heblami. Sukcesywnie do przodu. Dlatego najlepszą imo karierę miał PGR 2. I czuję tutaj spadek po nim.

 

Nie mogę znaleźć kawałka na necie co leci w menusach - takie lekko rapowe brzmienie plus elktro wiadomo, ktoś kojarzy? OST mi robi.

Odnośnik do komentarza

Też zakupiłem Drivedeszcza, i po pierwszych eventach nie byłem zachwycony jednak z każdym wyścigiem gra sie rozkręca.

Dopiero 11 LVL ale nic jedziemy dalej.

 

Ci co grali dłuższy czas w MotorStorma zauważą że obydwie gry mają jedną ceche wspólną...

 

Mają efekt "Chce jeszcze raz, spróbować, zagrać, poprawić czas " co ja osobiście zaliczam na +

Jednak trzeba mieć świadomość że wielu osobą może sie to znudzić i mogą nie dotrwać nawet do końca kampani podstawowej.

 

Mój nick to kolo89 czekam na zaproszenia bo chciałbym po rywalizować z forumowymi cyborgami :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...