Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To czemu ja go nie mam ??? Malowania mozną "przymierzyć" wszystkie bez względu na to który sie ma poziom.

Może to jakieś malowanie za zrobienie gwiazdek z jakiegoś Tour ???

Musisz mieć, bo na swoim drugim koncie z 1 lvl mam to odblokowane. Zmień sobie barwy, przymierz do tego samego auta i zobaczysz, że jest identyczne.

Odnośnik do komentarza

ja ostatnio z serwerami w ogole nie mam problemow ale granie z znajomymi na zasadzie robimy lobby i dolaczamy do wyscigu to morderstwo - albo kogos wywali, albo rozlaczy, albo w nieskonczonosc bedzie synchronizowac z poczekalnia - kryminal tyle czasu po premierze

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Co do malowania... faktycznie jest tak gdzie piszecie ale dałbym sobie głowę uciąć że wcześniej nie było... :banana:

 

 

W trybie tour zdobywanie gwiazdek daje NIESAMOWITĄ frajdę, obecnie jest do zdobycia 634 gwiazki (chyba) ileż to jest grania...

Zdobyłem dopiero 535 a spędziłem z grą trochę czasu.

Coś pięknego, wspaniale wydłuża chęć obcowania z singlem do tego dochodząwyzwania klubowe i indywidualne ... a przecież najpiekniejsze w tej grze to multiplayer, którego nawet nie liznąłem :)

 

Dziwna rzecz dzieje się z moim Drive Clubem po ostatnim paczu. :notbad:

Po kilku wyścigach mam opóźnienie w dzwięku dość znaczne. jak wyłącze / włącze TV dzwięk na 15-20 minut wraca dobry później znowu to samo.

Przy czym dzieje się tak tylko z DC. Też tak macie ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Największa frajda z gry ------> Kokpit, manual, wyłączona trasa, wyłączony obrotomierz cyfrowy.

 

Takie ustawienia w tej grze mnie (i kilku innym graczom) sprawia najwieksza frajde. Jest niesamowity klimat, ktorego nie uzyskamy w innych widokach i ustawieniach.

 

Oczywiscie jest trudniej, ciezej wykrecic dobre czasy przez co kampania jest trudniejsza do zaliczenia nie mowiac o wyzwaniach czy internetowych zmaganiach.

Ale mnie to odpowiada, a dziele sie ta informacja bo moze ktos tez sprobuje i ... nie bedzie chcial wracac do innych ustawien z rodem Need For Speed. smile.png

 

Przy takich ustawieniach ten GENIALNY racer arcadowy nabiera troszke innego smaczku i pozbywa sie kilku namiastek z rodziny arcade a dodaje smaczki symulacji. Co w polaczeniu z masą fajnych marek i z modelem jazdy trafia IDEALNIE w moje oczekiwania i gusta.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

W CAARSACH jest za mało aut które mnie interesują (nie lubie kajaków na kolkach), praktycznie nie ma ich wcale, raptem kilka interesujących marek na krzyż.

Lubie jak gra ma przepiękną grafikę w caarsie szału nie ma a i  nie lubie męczyć się z setkami ustawienien i sprawdzac na czym mi sie gra najlepiej bo to strasznie czasochlonne. A i nie mam kierownicy na ktorej jest pewnie olbrzymia frajda z gry.

Po prostu to nie jest gra dla mnie.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Największa frajda z gry ------> Kokpit, manual, wyłączona trasa, wyłączony obrotomierz cyfrowy.

 

Takie ustawienia w tej grze mnie (i kilku innym graczom) sprawia najwieksza frajde. Jest niesamowity klimat, ktorego nie uzyskamy w innych widokach i ustawieniach.

 

Oczywiscie jest trudniej, ciezej wykrecic dobre czasy przez co kampania jest trudniejsza do zaliczenia nie mowiac o wyzwaniach czy internetowych zmaganiach.

Ale mnie to odpowiada, a dziele sie ta informacja bo moze ktos tez sprobuje i ... nie bedzie chcial wracac do innych ustawien z rodem Need For Speed. smile.png

 

Przy takich ustawieniach ten GENIALNY racer arcadowy nabiera troszke innego smaczku i pozbywa sie kilku namiastek z rodziny arcade a dodaje smaczki symulacji. Co w polaczeniu z masą fajnych marek i z modelem jazdy trafia IDEALNIE w moje oczekiwania i gusta.

I to wszystko na padzie? Mega frajda !

 

Tak jak Ktos napisal. Kup Cars'y, kiere i wtedy daj znac jaka frajde daje to wszystko :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ja tylko napisze od siebie, ze Carsy robia na zywo znacznie wieksze wrazenie niz na filmikach. Gra pomimo ze jest symulacja jest bardzo dynamiczna, samochody wygladaja swietnie, plynnosc, zmienne warunki pogodowe, fizyka i trasy - wszytsko wydaje sie kompletne. Nie musisz tez grzebac w ustawieniach, bo na standardowych jezdzi sie dobrze.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W FH2 to dopiero mozna bylo wyleciec w kosmos :S Pamietam jak kumplowi dalem pojezdzic troche. Rozpedzil sie konkretnie, wjechal w taki niby tunel i wylecial z niego robiac salta i sruby w powietrzu przy predkosci ok 200/h, lecial tak chyba ze 100 metrow i spadl akurat przodem do drogi i jechal dalej tak nawiazujac do realistycznosci :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Wczoraj, po blisko 4 miesiącach powróciłem do Driveclub. Przez ten czas dochodziły mnie słuchy, że jakieś patche, że jakieś nowości, ale...czy mi się tylko wydaje czy jest...dużo łatwiej? Wreszcie mogę jechać jak w Gran Turismo. Ciach wjeżdżam w przeciwnika i do przodu, hahaha. :)

Aktualnie kończę DLC Photo-finish i z tego co widzę dodali kolejne darmowe DLC Staring line? Co by nie gadać to wsparcie tej gry jest kapitalne, tak samo jak kapitalne są zawody w tym nowym, darmowym dodatku. Ukończyłem 1 zawody, jadąc - najbardziej przeze mnie nie lubianym chyba w tej grze - Mercedesem AMG (nie potrafię nad nim panować) i po 2 czy 3 kółku zaczął padać śnieg/deszcz. Świetny bajer. Coś czuję, że jak skończę oba DLC to chyba zakupię Sakurę, bo jest w dobrej cenie, 8 zł.

Doskonała jest ta gra. Do tej pory moimi ulubionymi ścigałkami były Gran Turismo - seria oraz Test Drive Unlimited. Teraz palmę pierwszeństwa, powierzyłbym chyba DC.     

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Jest łatwiej niż było to fakt zmniejszono kary za otarcia o bandy oraz za zjazdy na pobocze. Samochody mniej zwalniają, gra stałą się łatwiejsza mniej frustrująca, a jednocześnie ciągle cięzko jest wykrecic dobry czas.

Produkt zachęca do grania grania i jeszcze raz grania.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...