Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Praga czy alpy w FM5 wcale nie wygladaja gorzej niz tory w Driveclubie i mowie to bez zadnego cw.

Za to deszcz to faktycznie 1 liga i gra wyglada wtedy fantastycznie, ale deszcz to nie sa naturalne warunki jazdy tylko dodatek.

Watpie ze zobaczymy taki deszcz w FM6(jak nie bedzie go w ogole to beka z T10 nieziemska), ale tory na pewno beda wygladac lepiej niz w DC + 60fpsow. Za to warunki pogodowe beda takie sobie, byle byly.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Kiedyś ktoś wrzucił screena prosto z gry przedtawiającego ... znak drogowy z licznymi detalami.

Więć proszę napinacze i obrońcy innych tytułów nie piszcie ze graficznie DC to nic nadzywczajnego ...

Obecnie nie ma na konoslach ladniejszej gry wyścigowej !!! I jest to fenomen graficzny.

Odnośnik do komentarza

ja wrzucalem ten znak i owszem czasem detale sa genialne, engine odpowiedzialny za chmury, oswietlenie, refleksy (w realtime w felgach aut odbiaja sie nawet pacholki) czy pogode to mistrzostwo swiata ale czy fenomen graficzny - zbyt blisko toru wg mnie zbyt czesto sa slabe tekstury, a niektore uproszczenia otoczenia czasem wrecz strasza ps2

Odnośnik do komentarza

ale ja dalej twierdze to samo co wtedy - nie ma ladniejszych wyscigow ale nie sa idealne, na otoczenie (tekstury i uproszczenia) psioczylem od premiery i obok gorszej antyalliasingu to jedyne minusy oprawy

 

pogody i oswietlenia ciezko pobic bedzie mial kazdy racer az do konca generacji wg mnie

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Żaden fenomen jeśli chodzi o DriveCluba, graficznie czasem wygląda rewelacyjnie zwłaszcza przy efektach świetlnych czy pogodowych, ale tak na "sucho" w słońcu to gra wygląda czasem bardzo przeciętnie a jeszcze biorąc pod uwagę 30fps, zamknięte tory (to akurat nie jest jakiś duży minus bo taka specyfika) to nic nadzwyczajnego w tej grze nie ma. 

Odnośnik do komentarza

kłuje

 Mnie kują takie babole  :teehee:

 

Tak poważnie, to tak jak koledzy wyżej napisali - żaden fenomen jeśli o grafikę chodzi. Ja miałem ponad 3 lata przerwy od gier. W DC pierwszy raz zagrałem kilka dni temu i nie doznałem takiego opadu szczeny jak choćby przy pierwszym kontakcie z MotorStorm na PS3. Tam był ten powiew nowej generacji (w połączeniu z przesiadka na TV HD), a tu jest tylko bardzo ładnie... nic więcej.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

na mnie robi wrazenie gigantyczne - pogoda i efekty swietle to mistrzostwo swiata, bardziej mnie to jara niz przereklamowana grafa odera ale dalej mi daleko do uznania tego fenomenem gdy tak blisko od toru zbyt czesto widze te tekstury lub uproszczenia

 

po prostu widac ze ta pogoda kosztuje niesamowicie duzo mocy i musieli pewne rzeczy dla niej uproscic co widac szczegolnie gdy jest sucho na torze

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

yyy nie

 

driveclub-41.jpg

 

1409361738-driveclub-5.jpg

 

Nie rozumiem, bardzo ladne "pobocze" obraz rozmazany bo jest odpowiędni pęd kamery. To naturalne zdjęcie. jadąc rozpedzonym samochodem zrob zdjęcie i będzie taki sam efekt.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

 

Zdjecia wy(pipi)ane z kontekstu. Wrzuc screena prosto z gry. Przeciez liscie wygladaja jak male kwadraciki monentami. Budynki tez strasznie sztucznie. Zeby nie bylo, ze jestem jakis anty do DC. Co prawda FH2 scalakowalem i przegralem ok 170h ale DC rowniez mi sprawia wielka frajde, na pewno wbije platyne i postaram sie zdobyc wszystkie gwiazdki :)

NnqujC.jpg

No i wlasnie. Przeciez widac na zdjeciu jak wyglada trawa, kamienie, droga. Slabo i tyle. Nikt sie nie napina poza Toba. Wyluzuj troche. Ja po prostu nie rozumiem zachwytow nad grafika DC i mam powody. Tyle. Sama gra jest bardzo dobra. Tyle. Pozdrawiam

Co mnie interesuje jak gra wygląda za torem i tak na to nie zwraca się uwagi. Na pewno nic nie kłuje w oczy podczas normalnej gry.

Samochody i sama trasa jest przepiękna, każda jedna.

Ahahha jak to nie zwracasz uwagi? To co liczy sie tylko model auta i krople deszczu? Ja (pipi)e. Te screeny bardzo dobrze to oddaja. Momentami gra wyglada przepieknie a momentami naprawde slabo. Ot co. Zawsze trzeba brac pod uwage ze gra ma zamkniety swiat. Tylko tory.

Odnośnik do komentarza

Weź zwykła lustrzankę ustaw maks ISO i zrób zdjecie w trybie "ruch" i masz ten efekt. Nie raz robiłem podczas jazdy na nartach, motorze.

Jesli weźmiesz lustrzankę i ustawisz ja trybie ruch to obraz bedzie zamrożony a nie rozmazany to po 1, podbijając ISO pomożesz tylko lustrzance zwiekszyć prędkość migawki przez co obraz tym bardziej zamrożony, w gratisie za to dostaniesz brzydkie szumy.
Odnośnik do komentarza

i podbili max level do 55

 

na tle innych co miesiecznych patchy ten wczorajszy byl jak na razie najskromniejszy

 

z rzeczy jakie obiecuja to dalej wersja ps plus, aplikacja na komorki, prywatne lobby, dalsze zwiakszania maksymalnych leveli i zmiany w systemie wyzwan

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...