Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

Gra jest mega, jak dla mnie mocne 9. Gram od 24 grudnia, regularnie. Wyzwanie forumkowe motywowało do licznych przejazdów, rywalizacja na sekundy z forumowiczami pompowała adrenalinę. Kupiłem seasson paka, zdobyłem wszystkie gwiazdki. Wpadła nawet moja pierwsza w życiu platyna i nadal gra sprawia masę frajdy. Tryb zdjęciowy sprawił, że poświęciłem na niego sporo czasu.

Jednak problemy z serwerami, które nadal się zdarzają oraz brak prywatnego lobby woła o pomstę do nieba. Tyle czasu i oni nadal tego nie ogarnęli, dla mnie to niepojęte.

 

 

 

Mam tak samo :)

Rozumiem ze brak prywatnych pokoii moze irytowac tych co graja on line ale akurat to jedyna gra wyscigowa ktora poprzez wyzwania miedzy graczami czy klubami oraz poprzez kariere w tour zupelnie nie ciagnie mnie do multi. Ciagle mam co robic w tej grze i to jest piekne :)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Podejrzewam ze dodatkowe trasy pojawią się gdy sie skończy SP i beda chcieli aby kupić nowy SP wraz z tour, trasami i samochodami...

Nowego SP nie będzie bo jak by to miało wyglądać ? SP 2 ? :facepalmz: jeśli będą kolejne dodatki po zakończeniu SP to będą dostępne do kupienia pojedynczo choć wtedy paczki pewnie będą większe jeśli oczywiście w ogóle będą.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

No tak SP2 a czemu by nie ? ;)

 

Na Fanpage Drive club dali do zrozumienia ze pojawi się jeszcze Ferrari 488 GTB. 

"It's a pretty amazing car isn't it? Maybe in a future update".

 

 

Genialne auto  2015 roku. :) Oby się pojawiło !

 

trequarti.jpg

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wbiłem platynę i odstawię na moment DC, do momentu kupna SP (dawać w końcu tego GTRa). Superowa gra i nie żałuje wydanych na nią 93 PLN ;) Polecam zainwestować jeżeli ktoś ma wątpliwości.

 

Przy okazji wrzucam bonus.

 

Platyna bez sp? Oo. Mnie brakuje tylko wbic 50lvl i zdobyc maksymalny poziom wyroznienia z tych 4 podanych. Co do tego drugiego to mega czasochlonne i nudne jak ktos nie ma sp a toury z podstawki ogral wszystkie. Jak to robiles? Powtarzales np. pojedyncze wyscigi na 1 okrazenie ciagle itp? Zeby wpadlo np. 5pozi zwyciestw i 5 poziom wyscigow.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Ta giera jest mega. Model jazdy naprawdę świetny i bardzo podoba mi się ten wysoki poziom trudności. Do tego oprawa miażdży. Jak tylko moja sytuacja z PS4 wróci do normy to biorę się za sesje w DC na przemian z Dzikim Gonem.

 

Zgadza się ! :)

Dodatkowo widok kokpit, manualna skrzynia biegów obowziązkowo wyłaczyc HUDa (strzaka w prawo na krzzaku) i to jest dopiero MEGA frajda i poezja ! :)

 

Przetestuj ja sie zakochalem !!!

 

 

EDIT:

 

Fajna odskocznia to wyscigi na ustawieniach:

 

- Stopien trudnosci Zawodowiec lub legenda

- Kompresja czasu x 60

- Warunki atmosferyczne: Dynamiczne

- Pora dnia - losowa

 

 

Dzięki temu kazdy wyscig jest inny i bardzo wymagajacy nawet z konsolowymi przeciwnikami. :)

Fajna zabawa na wszyzstkich trasach polecam.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Fajna odskocznia to wyscigi na ustawieniach:

 

- Stopien trudnosci Zawodowiec lub legenda

- Kompresja czasu x 60

- Warunki atmosferyczne: Dynamiczne

- Pora dnia - losowa

 

Po skończeniu dostępnych zawodów sporo wyścigów przejechałem w takiej konfiguracji. Zabawa jest przednia, szkoda tylko, że wyścigi A-B są takie krótkie.

Odnośnik do komentarza

pytanie do tych co kupili kierownicę T100 pod Carsy, działa to to też z drive clubem z force fedbackiem ?

 

Działa bardzo dobrze, ale zapomnij o kręceniu dobrych czasów w DC na kierownicy.

To czysty arcade i dużo lepiej sprawuje się pad. Jeśli masz zamiar kupować kółko tylko do DC, to sobie daruj:)

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Można już pobrać majową zawartośc SP.

Elemento w klasie hyper (chyba najwieksze przyspieszenie w grze ale mala jak na ta klase predkosc maksymalna), ten dziwny citroen w wyscigowych a cała reszta w klasie super (ogrom aut jest w tej kategorii juz, a w podstawowej tylko 5 ...)

 

Niestety podobnie jak ostatnio jest blad i nie mozna na razie grac Murciélago pewnie trzeba bedzie pobrac zawartosc raz jeszcze i sie odblokuje.

 

 

 

I po raz kolejny zadaje sobie pytanie ...

Czemu do jasnej ch#@$ nie można porównywać statystyk dwóch wybranych przez nas aut aby sprawdzic jak sie różnią ich osiagi ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...