Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie za bardzo mam czas na granie, troche mi sie zycie zmienia, ale powiem Wam ze nie odpalalalem DC chyba ze 1,5 miesiaca i tesknie jak jasna ch...ra.

Mozliwe ze jutro odpale aby posciagac aktualizacje i powbijac levele, bo z tego co pomietam to na 63 sie zatrzymalem.

Jest kij z marchewka, ktory mnie przyciaga i trza przysiasc aby byc wsrod tych co sie wyrozniaja :D

 

P.S. czekam na lobby, aby cos ogarnac z ekipa z dawnych zmagan - fajnie by bylo na trasie w np. first ten z Rywalizacji najednej trasie :D:D:D marzenia o ktore Evolution raczej szybko nie zadba :( 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

A ja gram tylko wyzwania DC i to nadal na padzie. A Events DLC czterech ostatnich nie ruszam do póki nie kupię G29. Miałem wydatki rowerowe więc kasa poszła w kilka nowych części więc muszę odłożyć zakup gdzieś na połowę października. No i sprzęt jest dość świeży wiec czekam na recenzje, ewentualne zgłoszenia problemów. Ale Logi robi pancerne kółka więc tak na prawdę odkładam kasę :D 

 

Btw Rywalizacja DC jedynie podtrzymuje chęć do grania żeby nie zerdzewieć bo te Levele za które nic nie ma to o kant 4 liter można rozbić. Skoro dodają nowe auta to może i Veyron się pojawi. 

 

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi dodatkowych przyznawanych punktów np za jazdę na manualu, bez wspomagania kiery czy tez z widoku z kokpitu. Takie rzeczy są w Forzie i Gridach i zawsze fajnie to motywuje. Chyba napisze do Paula zeby to dodal :D

 

Oooo !!!! To by było genialne! jestem za :)

Albo wprowadzić tylko wyścigi / wyzwania na konkretna kamere np. z kokpitu

Odnośnik do komentarza

Bez narzucania, po prostu mogły by być wyscigi on line lub wyzwania z zablokowanymi opcjami zmiany kamery.

Wtedy kokpitowcy swietnie by sie bawili i rywalizowali by tylko z kokpitowcami.

 

Bo umówmy się gram na kokpicie gra się swietnie ale gdy zmieniam kamere na zderzak lub zza auta nagle czasy poprawiaja sie o 2-3 sekundy...

Ale frajda dla mnie zadna z takiego widoku grac :(

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

wyzwania z narzucona kamera to nie bylby glupi pomysl

 

btw juz tyle po premierze, a dalej po prostu kocham ta gre, niech jeszcze w miare szybko daja nowe trasy, niech ruszy nowy sezon wyzwan forumkowych i jestem ululany, nie pamietam racera, ktory az tak trafil w moje gusta - graficznie czy gameplayowo po prostu mistrzowsko

Odnośnik do komentarza

U mnie niestety szał opada a to dlatego że ciągle w grze brakuje kilka podstawowych funkcji aby cieszyć się tym produktem.

Jest to po pierwsze:

 

- brak możliwości porównania statystyk dwóch wybranych aut z garau. To niesamowite że nie ma takiej możliwości, garaż jest obszerny i ciągle łapię się na tym że sprawdzam ktore auto jest lepsze i nie mogę tego zrobić bo się nie da...

 

- niektóre samochody są źle zeskalowane w kokpitach. Przez co są z tej kamery kokpitowej praktycznie nie grywalne. Zamiast widzieć szybe i trasę widzę na 3/4 ekranie albo deskę albo sufit kabiny. Przez co trasy widze tyle jakbym grał na 14 calach.

 

- prywatne pokoje.... Przez to ciągłe pisanie że pracują nad tym aż przestałem czytać ich wuiadomości bo sa już po prostu smieszne i załosne.

 

 

Zabiera mi to mnóstwo frajdy z gry i odrzuca a szkoda bo to najlepsza ścigałka w jaką grałem.

Odnośnik do komentarza

A ja gram tylko wyzwania DC i to nadal na padzie. A Events DLC czterech ostatnich nie ruszam do póki nie kupię G29. Miałem wydatki rowerowe więc kasa poszła w kilka nowych części więc muszę odłożyć zakup gdzieś na połowę października. No i sprzęt jest dość świeży wiec czekam na recenzje, ewentualne zgłoszenia problemów. Ale Logi robi pancerne kółka więc tak na prawdę odkładam kasę :D

 

Btw Rywalizacja DC jedynie podtrzymuje chęć do grania żeby nie zerdzewieć bo te Levele za które nic nie ma to o kant 4 liter można rozbić. Skoro dodają nowe auta to może i Veyron się pojawi. 

 

 

 

Kierownica do DC? Faktycznie świetnie się sprawdza ta G29 czy po prostu marzy Ci się do innych wyścigów a DC sprawdzisz przy okazji? ^_^

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

 

A ja gram tylko wyzwania DC i to nadal na padzie. A Events DLC czterech ostatnich nie ruszam do póki nie kupię G29. Miałem wydatki rowerowe więc kasa poszła w kilka nowych części więc muszę odłożyć zakup gdzieś na połowę października. No i sprzęt jest dość świeży wiec czekam na recenzje, ewentualne zgłoszenia problemów. Ale Logi robi pancerne kółka więc tak na prawdę odkładam kasę :D

 

Btw Rywalizacja DC jedynie podtrzymuje chęć do grania żeby nie zerdzewieć bo te Levele za które nic nie ma to o kant 4 liter można rozbić. Skoro dodają nowe auta to może i Veyron się pojawi.

 

 

Kierownica do DC? Faktycznie świetnie się sprawdza ta G29 czy po prostu marzy Ci się do innych wyścigów a DC sprawdzisz przy okazji? ^_^

Nie no jeszcze nie kupil
Odnośnik do komentarza

W testach mowili ze G29 ma za duze dead zone w DC

 

Sam mi powiedz czy widzisz dead zone na tym filmie od 1:10 gość przełączył na widok ze środka i jak zaczął machać to mi to wygląda na bardzo responsywne reakcje. I jakoś DeadZone nie widzę. Cały przejazd z kilku kamer na kierownicy więc warto zobaczyć. Dla mnie ta gra powinna być super płynna i tylko kierownica się do tego nadaje. :D DualShocka mam już dość bo nie jestem czasami w stanie zrobić tego co chce. 

 

Odnośnik do komentarza

ktos pytal o limity do najwyzszych lvl:

 

66. Chungará Lake, Pagani Huayra, 1:00,500

67. Munnar, Audi R8 V10, 3:22,500

68. Kobago reverse, BMW M135i, 1:42,500

69. Trotternish, Aston Martin V12 Vantage S, 2:29,000

70. Sognefjord Raceway 2, Maclaren P1, 1:25,000

71. Sinclair Pass inverted, GTA Spano, 1:34,000

72. Taapaca, Ferrari FF, 3:33,500

73. Tamil Nadu 3, RUF CTR3 Clubsport, 0:55,000

74. Goshadeira, Mercedes Benz SLS AMG Coupé Black, 2:29,500

75. Kinloch, Gumpert Apollo Enraged, 1:16,000

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Subiektywna ocena poziomu trudności:

ktos pytal o limity do najwyzszych lvl:

66. Chungará Lake, Pagani Huayra, 1:00,500            4/10
67. Munnar, Audi R8 V10, 3:22,500                                3/10
68. Kobago reverse, BMW M135i, 1:42,500                     8/10
69. Trotternish, Aston Martin V12 Vantage S, 2:29,000  4/10
70. Sognefjord Raceway 2, Maclaren P1, 1:25,000      2/10
71. Sinclair Pass inverted, GTA Spano, 1:34,000          3/10
72. Taapaca, Ferrari FF, 3:33,500                                     2/10
73. Tamil Nadu 3, RUF CTR3 Clubsport, 0:55,000       9/10 (bardziej mi dał popalić jak venom lap 2)
74. Goshadeira, Mercedes Benz SLS AMG Coupé Black, 2:29,500  1/10
75. Kinloch, Gumpert Apollo Enraged, 1:16,000                     6/10

 

A na 75 trzeba 54 mln punktów, i coś około 750 gwiazdek, także bez Season Passa wbicie max jest niemożliwe.

Edytowane przez koosa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...