Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Co ważne, luknijcie na głównej na statsy na dole na liczbę userów zalogowanych, zwłaszcza gości. Sprawdzamy, czy to nie jest powodem zamuły Tapa, bo ostatnio wieczorami jest jakiś atak botów i raz było nagle 45 000 gości.

Właśnie spojrzałem na staty i "Najwięcej aktywnych: 58166" 31 stycznia, przy 40505 użytkownikach forum. Dobry wynik :D

Odnośnik do komentarza

Dziś forum praktycznie nie działa na Tapie, Perez co się dzieje? Znów atak użytkownikow w ilości 40 tysięcy?

 

Nie wiem stary, naprawdę. Dla mnie to zagadka po prostu. Jutro jeszcze spróbuję zrobić świeżą instalację do nowego katalogu. Plus cisnę admina, żeby obadał, czy gdzieś cache nie trzyma, chociaż to byłoby jeszcze dziwniejsze, boi Tap to tylko jeden z podkatalogów forumka całego, a nie jakiś osobny temat na serwerze, stąd skoro forum śmiga OK, to i tap powinien. No a inna sprawa, że to wersja dla IPB 3, której już nie wspierają (ostatni Tap jest z lipca). Do supportu jak pisałem to też "u nas wszystko OK". Chyba powoli trzeba się ogarniać do IPB 4, bo IPB 3 też tylko do końca marca wspierają i w przypadku jakichkolwiek dziur, to będzie problem później.  

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...