Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po długich 9 latach rozłąki!

Z racji tego, że przed laty zostałem pozbawiony możliwości komunikowania się ze społecznością PE, chciałem się spytać czy była to permanentna banicja bez opcji zanegowania jej, czy może jednak administracja spojrzy przychylnym okiem na swojego starego użytkownika, który chciałby znowu móc podzielić się opiniami z innymi zapaleńcami branży gier video :) 9 lat banicji to chyba wystarczająco długi okres na przemyślenie sobie kilku spraw:) Chciałbym odzyskać swoje stare konto(Odin91) głównie z powodu nostalgii, jak i też transparentności - widzę tutaj sporo starych nicków, ktoś pewnie by skojarzył, że Odin dostał kiedyś bana ;) 

Czytałem pierwszy post tego tematu, ale chyba jako świeży użytkownik mam zablokowaną opcję wysyłania prywatnych wiadomości.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Square napisał:

Mogłeś przeczytać też drugi post, albo użyć opcji Kontakt na dole strony. Konta połączone.

Przeczytałem, przeczytałem, bo z zablokowanego konta w ten sposób nawet wysłałem jedną wiadomość - z tego nowo założonego nie mogłem, tak samo jak prywatnych.

W każdym razie dzięki, miło wrócić na stare śmieci! ^^

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Mendrek napisał:

Czy nie brakuje aby przypadkiem moderatorów i czy nie przydałby się nabór? W Hyde Parku w Pokaż Swoją Twarz od ponad tygodnia leci jakiś offtop i prywata, nikt tego nie sprząta mimo zgłoszeń...

 

forum i tak zdycha a ty jeszcze chcesz te drgawki ukrócić? chory zwyrol z ciebie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mendrek napisał:

Czy nie brakuje aby przypadkiem moderatorów i czy nie przydałby się nabór? W Hyde Parku w Pokaż Swoją Twarz od ponad tygodnia leci jakiś offtop i prywata, nikt tego nie sprząta mimo zgłoszeń...

 

wy,(pipi)ali? wyje,bali.

 

to na co drążysz pampuchu?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...