Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie ze jest beka bo to zawsze wartosc dodana do foruma ale probuje zrozumiec o co wy sie tam z ta moderacja chcecie wyklocac?

 

No bo co ze typ ma wylaczona reputacje? No ma, nie dacie mu minusa/plusa on wam tez nie da i co dalej? Przeciez zamiast dac mu minusa to go zacytujcie i wyzwijce od debili, lepszy ekfekt dla kazdego niz jakas ikonka pod postem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Colin napisał:

aaa, kolejna drama o minusiki na forum o gierkach dla dzieci? miejcie wyjebane chodź w ułamku jak ja. życie wtedy staje się łatwiejsze ^^

Nie o minusiki, tylko o to, że regulamin jest wspólny dla wszystkich użytkowników, a tu się robi jakieś wyjątki. Nie wiem, nie mam admina, ale chyba nie powinno to tak wyglądać, co? Albo wszyscy równi albo spuszczamy regulamin w kiblu i hulaj dusza.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Mejm napisał:

Fajnie ze jest beka bo to zawsze wartosc dodana do foruma ale probuje zrozumiec o co wy sie tam z ta moderacja chcecie wyklocac?

 

No bo co ze typ ma wylaczona reputacje? No ma, nie dacie mu minusa/plusa on wam tez nie da i co dalej? Przeciez zamiast dac mu minusa to go zacytujcie i wyzwijce od debili, lepszy ekfekt dla kazdego niz jakas ikonka pod postem.

No ale to co post chłopa ma być 20 postów o tym że jest debilem? :/ no nic, jak ktoś nie naprawi tego błędu to po prostu trzeba randoma traktować jak powietrze

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

No ale to co post chłopa ma być 20 postów o tym że jest debilem? :/ no nic, jak ktoś nie naprawi tego błędu to po prostu trzeba randoma traktować jak powietrze

 

Będziecie mieli jak z Frostim, na początku powietrze, a potem już wróciło w miarę do normalności i piszą jak do człowieka. 

 

Tak w ogóle to powiem, to nie ma nic gorszego jak mieć shadowbana niż dostawać minusiki lol. 

Odnośnik do komentarza

Dobra widzę, że spora draka się zrobiła więc lecimy. Kwestia reputacji, a konkretnie nagminnego przyznawania minusów powraca co jakiś czas i tak od kilku lat. To też i "pokrzywdzone" osoby od czasu do czasu proszą o pomoc adminów. A ta miała różne formy, czy to próby rozmowy i zrozumienia czym się dany minusiarz kieruje (pozdro Perez) czy wykorzystanie dostępnych narzędzi, czy po prostu olanie sprawy ("pisz do Pereza"). No i podobnie też było w tym przypadku, że jeden użytkownik wyszedł z prośbą czy da się coś zrobić, bo inny uporczywie wlepia mu minusy.

Temat stary jak świat więc spytacie co się zmieniło? No nic się nie zmieniło, szybka odpowiedź "nie ma takiej możliwości" i tutaj normalnie się kończy temat. Ale, że jak wspomniane wcześniej różne próby były brane pod uwagę, no to osoba odpowiedzialna za ten pierdolnik kolejny raz sprawdza czy da się wykorzystać to co mamy, no bo specjalnej grupy nie będziemy tworzyć przecież dla tych kilku osób. Dla testów poszły ustawienia w ruch i efekt taki, że nie można przyznać takiej osobie reputacji. Da się? No da się, no to zostawmy na chwilę, pomyślimy co dalej, czy ma to sens, czy jest w ogóle taka potrzeba itp. itd.

Nie minął chyba jeden dzień i mamy pospolite ruszenie w obronie świętości reputacji, na którą to niby wszyscy mają wywalone (albo tylko okłamują sami siebie), jakieś groźby pod adresem zainteresowanego czy administracji, standard można by rzec. No to podsumujmy krótko:

Czy stosujemy jakieś środki wobec osób minusujących? Nie, nie dajemy kar czy innych blokad.

Czy wprowadzamy parasol bezpieczeństwa dla "pokrzywdzonych"? Nie, nie wprowadzamy.

Czy dalej będzie można oceniać posty takiego użytkownika? Tak. A kiedy? spytacie, to odpowiem, że nie wiem, bo też chciałbym uniknąć sytuacji, że jakiś random dostanie dostanie w ciągu godziny 300 minusów i się zabije po wszystkim.

 

Nie wiem czy powyższe będzie miało dla was jakikolwiek sens, ale tak to wygląda z mojej strony. Macie dodatkowe pytania, to pytajcie, spróbuje na wszystkie odpowiedzieć.

 

7 godzin temu, kanabis napisał:

@Square A jest mozliwosc ze mialbym podpis spartakus ale prawa seniora? W sensie dawac wiecej reakcji?

Jak ci się wszystko odnowi to sprawdź ile możesz przyznać.

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Dla testów poszły ustawienia w ruch i efekt taki, że nie można przyznać takiej osobie reputacji. Da się? No da się, no to zostawmy na chwilę, pomyślimy co dalej, czy ma to sens, czy jest w ogóle taka potrzeba itp. itd.

 

Teraz przynajmniej wiemy komu Shiva zmonetyzował warty 100 milionów soft do blokowania reputacji. Ogromna inwestycja miesięcznika PSX Extreme, ale przynajmniej wszystko zostało w rodzinie.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał:

Nie minął chyba jeden dzień i mamy pospolite ruszenie w obronie świętości reputacji, na którą to niby wszyscy mają wywalone (albo tylko okłamują sami siebie)

 

 

Dokładnie. 

 

Ale nie ma tego złego co by na dobre... sposób wypowiedzi niektórych osób w tym temacie wiele mi pokazały z kim mam do czynienia. Mój staż na tym forum to raptem przeszło roczek więc gdyby cokolwiek się stało z tym kontem to nie będę rozpaczał a wręcz spłynie to po mnie. W każdej chwili mogę je skasować i założyć nowe.

 

I teraz.

 

Skoro dla tych wypowiadających się w tym temacie w dosyć specyficzny sposób repka naprawdę nic nie znaczy bo chodziło tylko o "równouprawnienie" to ja co miesiąc będę robił losowanie i na kogo wypadnie na tego bęc. 

 

1 godzinę temu, Square napisał:

Czy stosujemy jakieś środki wobec osób minusujących? Nie, nie dajemy kar czy innych blokad.

 

No i git. 

 

Niektórzy mają całkiem fajny ranking w stosunku do postów, wypracowany latami ale smuteczku nie powinno być skoro wszyscy mają na ten ranking wywalone czyż nie?

 

Może założę osobny temat taki Forumkowy Giveaway z nagrodami innego typu. Osoby zakwalifikowane do losowania:

 

@Bzduras @Pupcio @Masorz @Wredny @Soban @Shen

 

Niby mało bo niecałe 17% na osobę no ale regulaminu nie będę łamał tworząc alternatywne konta.

 

 

1 godzinę temu, Kalel napisał:

 

 

 

Indeed.

 

 

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, WisnieR napisał:

No dobra ile sobie dajemy zanim zejdzie do 0? Tydzień? Wyrobimy się?

 

15 minusów dziennie od ~10 Seniorów to już wam daje 150 minusów dziennie, dodając do tego resztę ludzi z forum to myślę, że w 2 dni się wyrobicie spokojnie

 

Dla mnie będzie to dłuższa droga ale przez to bardziej satysfakcjonująca kiedy już osiągnę cel.

  • Minusik 11
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...