Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to jest tylko jeden kierunek - Bigger, More. A zapomnieli o Better. Woke gówno też tu zrobiło robotę, ale zgadzam się, że scenariuszowo to są gnioty. Na początku to było jeszcze poszanowanie dla materiału źródłowego. A teraz to są zwykłe nudne procedurale z logo Marvela. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gówniany aktor, który wszędzie gra tak samo. Gówniany pomysł, żeby zamienić Stiwa Rodżersa na jego przydupasa, którego i tak nikt nie kojarzy. Gówniane, generyczne story jak w każdym Marvelu od jakichś 5 lat. Czekam na wyniki box office, bo jestem ciekaw jak bardzo ten film wtopi. 

Odnośnik do komentarza

,,Nowy Wspaniały Świat" od Kapitana Ameryki - to wcale nie musi być ,,aż tak zły!" film jak o tym piszecie. Widziałem ten trailer dwa razy - pierwszy raz, jako ogólne oglądnięcie, a drugi raz zaangażowałem się w ten materiał dość solidnie. Nowa odsłona MCU, na którą musimy czekać do lutego 2025, pokaże obraz, co podejrzewam, z gatunku thriller polityczny akcji. Nie jestem fanboyem MCU, bo obecnie nie siedzę w tym Multiversum jak to było do 2019 roku (teraz jest to zaangażowanie sporadyczne z mojej strony; liczy się obecnie dla mnie tylko Deadpool & Wolverine), ale na "Nowy Wspaniały Świat" hohoho to ja się na pewno wybiorę - i to mi wygląda na dynamiczne kino akcji, z prostą fabułą, jakimś suspensem w tle, zwrotami w fabule, no i poukładanymi solidnie do kupy efektami specjalnymi (CGI nie wygląda tu źle - nie widzę w tym sztuczności i typowego generowania wszystkiego dookoła przez SI. Na razie jest na dobrą czwórkę z plusem xD). Samo widowisko będzie miało ciekawy filtr obrazu. ,,Srał pies fabułę" tego tytułu - ja oczekuję rozwałki w tego rodzaju gatunku z odczuwalnym przy tym w miarę dobrym napięciem, jakim będzie (chyba) to coś. Rozrywka na całego?! Raczej tak, i tego tylko oczekuję. Tylko.:sir:

Odnośnik do komentarza

 

O cię chuju jebany.

Wraca X23, ciężar jest troszkę większy. Boję się oglądać koleje trailrey i teasery. Lecą równo i po całości (raczej kiepska taktyka, niemniej jednak skuteczna). Wcześniej mówili, że nie będą tykać "Logana", no ale ewidentnie idą w tą stronę (nie wiadomo jak bardzo - to może być 1 minutowe nawiązanie).  

Odnośnik do komentarza

Z MCU i Kevinem Feige jest tak:

,,Jeśli możesz to możesz, a jeśli nie możesz to nie możesz i tyle... więc sobie wybierz". Podejrzewam że Feige ma określony kierunek, w którym miało iść jak do tej pory MCU; ,,jak do tej pory" oznacza, iż był to ten kierunek, który ciągnął się jeszcze wraz z "Avengers: Endgame" i "Far From Home" aż do okolicy 2021 roku, po którym to okresie całe to sławetne Multiwersum z lekka mówiąc powoli zaczął szlag trafiać, a Kevin prawdopodobnie nie był temu winien, bo dostawał odpowiednie ,,dyspozycje produkcyjne" z góry, tam od rekinów biznesu Disneya. Dlatego MCU obecnie jest takie jakby rozdarte, niezdecydowane, czego efekt mamy na salach kinowych i streamingach. Nowy ,,Cap" z 2025 roku będzie jedynie na przetrzymanie - czeka nas albo hit albo kit. "D&W" już na ten moment zapowiada się rewelacyjnie, a film powinien zarobić. Humor jedynie podbić może mi taka oto plotka z serwisu Screenrant:

Screenshot_2024-07-20-09-10-43-77_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.73d55f82c2dd7384ec1069659d42352f.jpg\


Wierzę głęboko, że to jednak się wydarzy i tytuł ten będzie tak samo świetny jak poprzednie filmy z Hollandem jako Spideyem w roli głównej. Bang!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...