Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

empty-2c4aa66e5ad9026a469eaf3dca27abb3e7c7f3f7baeb7fa68b6d64e8223d9edc.gif594x371_sls1va.jpg

 

Logo "Blade", filmu z MCU, powinno lada moment ,,wygasnąć"... Ależ kompromitacja Marvel Studios - w zarządzie Disney'a to już chyba sraczki dostają z powodu bólu czterech liter, co do decyzji, ,,co z tym Blade'em robić". Main Gott! 

 

Produkcja Blade’a ma po prostu prze*****e. I to grubo. Cały proces tworzenia od podstaw tego tytułu na potrzeby MCU to jakby nie patrzeć... okres 6-7 lat? Czyli listopad 2025 jako okres premiery ,,Blade'a" odpada. Mahershala Ali powinien z angażu w ten koszmarek realizacyjny Marvel Studios zrezygnować. Jak dobrze pójdzie to film skończy na streamingu za rok, bo ktoś w końcu weźmie się za to po taniości, żeby tylko mieć to z głowy, co mogłoby się skończyć tak jak to wypadło z produkcją i jej odbiorem "Madame Web". 

 

16 godzin temu, Josh napisał(a):

No, ale w Disneju chyba dalej nie zdecydowali czy główne skrzypce ma grać silny facet czy stado jeszcze silniejszych bab (bo wiadomo, że z tytułu wcale nie wynika kto jest głównym bohaterem), kto ma to w ogóle nakręcić i jakie stężenie przekazu powinno się znaleźć w filmie. Chylę czoło przed tymi mistrzami. Plus taki, że jak to w końcu wyjdzie w 2028, to może do tego czasu ogarną ten chlew u siebie, przypomną sobie dla kogo takie filmy w ogóle powstają i zrobią to tak jak należy.

 

W ,,Disney", korpomachinie dojącej fanów jak jakiś opętaniec, to liczy się tylko dobro, wolo i prawo ,,Akcjonariuszy". Czyli zysk ponad wszystko, a towar, który się tworzy - ważne że by był i się sprzedawał. Ależ tam bałagan jest! :( 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Josh napisał(a):

Na całe szczęście w zanadrzu jest jeszcze jeden bardzo zdolny aktor, który sądzę, że na luzaczku dałby radę pociągnąć tę rolę. Zwłaszcza w przypadku obrania bardziej progresywnego kierunku

 

  Ukryj zawartość

spacer.png

 

 

Obejrzałeś chociaż 1 odcinek?

Akurat Doktorem to on jest bardzo dobrym. W kurwę lepszym, niż była nim Jodie Whittaker.

Ale na Blade'a to mi on za nic nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Masorz napisał(a):

 

Obejrzałeś chociaż 1 odcinek?

Akurat Doktorem to on jest bardzo dobrym. W kurwę lepszym, niż była nim Jodie Whittaker.

Ale na Blade'a to mi on za nic nie pasuje.

Obejrzałem razem z Critical Drinkerem. Doktor całujący się z jakimś typkiem, paradujący w spódnicy oraz walczący z transem jako głównym antagonistą to niekoniecznie moje klimaty. Widziałem z nim też dwa sezony Sex Education i naprawdę ciężko mi stwierdzić czy on w ogóle gra jakieś postacie czy sam siebie. Anyway, po trzech latach na siłowni i jakieś ostrej terapii sterydowej może mógłby zagrać chociaż w parodii Blade'a. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...