Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem pewien, że Disney nie odpuści i prędzej czy później ponownie ściągnie RDJ (kwestia czasu Evans) do MCU, ale nie spodziewałem się, że będzie to tak szybko i w dodatku do dość ważnej roli głównego złola, o którego fani dopraszają się od lat.

Kompletnie pomijając końcowy efekt (może będą to fajne filmy, chociaż za bardzo wiary nie pokładam), to jak dla mnie mocno tam im się muszą słupki excelowe rozjeżdżać i srają po gaciach co dalej z tą franczyzą robić.

#gowokegobroke

 

image.jpeg.b58d2612b7f3bd2b25c5b5375a0900aa.jpeg

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

image.png.bb3400d5adc8b23dd7a9ae0446f95e24.png

 

Gdybym był jednym z typowych mega-geeków, który miał tą przyjemność być na panelu Marvel Studios podczas SCC i widzieć to co wydarzyło się w związku z ,,doomową" rewelacją Roberta Downey Jr., to chyba, i piszę to szczerze, na serio bym popuścił w gacie, albo przynajmniej dostał jakiejś cholernie mocnej gęsiej skórki i ,,spazmów" że hohoho, że aż bym nie wytrzymał i nabawił się mega-głupawki. xD. Fakt, nie widziałem jeszcze "D&W", ale... skoro Wade Wilson obwołał się w zwiastunie ,,Mesjaszem Marvela", to Downey Jr. w tak nietypowej dla niego (ale chyba będącą jego powołaniem?) roli będzie jakimś Bogiem, który nie zbawi a cholibka stworzy Multiversum MCU na nowo. :) Sensacja pokroju ,,ponownego" powrotu Michaela Jordana do NBA, ale nie do Bulls, lecz np. do NYK, gdzie jak wiemy MJ od zawsze chciał grać. I chyba mi się zdaje, że Downey ponad ponad wszystko chciał w MCU wcielić się w swoje zupełne ,,ironmanowe" przeciwieństwo, o którym to marzył. Sam ,,look" aktora w takiej odsłonie Von Dooma (o ile film nie będzie ukazywał nam Downeya bardzo, bardzo odmienionego, wręcz nie do poznania) to ,,look" typowego na obecne czasy dyktatora. 

 

Niesamowita wiadomość.... AMAZING, k***a! :obama:

 

 

  • beka z typa 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał(a):

Kasa z disneya nie śmierdzi, poza marvelem to on prawie nic nie grał w ostatnich latach.

 

Przez lata był najlepiej opłacanym aktorem na świecie, kasy raczej mu nie brakuje. Natomiast szansa zostania najbardziej ikonicznym bohaterem MCU, a teraz może nawet antagonistą, to nie lada gratka dla ego aktora. Chociaż gaża też pewnie będzie rekordowa.

 

Obstawiam, że to będzie inna wersja Tonyego z multiversum gdzie zamiast zostać Iron Manem to został Dr Doom.

 

Na pewno jestem ciekaw tego jak zagra tego złego.

Odnośnik do komentarza

Od końca wątku Thanosa Disney porusza się jak dziecko we mgle. Wypuszczają te filmy beż jakiegoś wspólnego mianownika, zapowiadając tylko nowe postacie w przyszłości.

Kang im się posypał to teraz próbują przyciągnąć fanów powrotem Downeya jako Doom:pawel:

Tonący brzytwy się chwyta. Ciekawe jaka będzie jakość tych filmów, bo z tym mają największy problem. I powrót jednego aktora tu nic nie zmieni.

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Tego się nie spodziewałem. Czy w Disneyu wiedzą, że RDJ dobrze wpada grając tą samą rolę - siebie? Bo w Oppenheimerze to raczej wyjątek od reguły. Na ile będą w stanie stworzyć nową, odmienną postać i... czy w ogóle mają taki cel? Gość ma 59 lat, myślałem że już sobie odpuści te popcornowe sieczki.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Faktycznie ciekawy musi być teraz proces myślowy oderwanych od rzeczywistości Disneyarzy.

 

Biali heteroseksualni mężczyźni płacą miliony żeby zobaczyć napierdalających się białych heteroseksualnych mężczyzn?

 

Kurde, a może kolejny film zrobimy o zniewieściałych niebinarnych czarnych transach? Na pewno zarobimy więcej.

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rudiok napisał(a):

Faktycznie ciekawy musi być teraz proces myślowy oderwanych od rzeczywistości Disneyarzy.

 

Biali heteroseksualni mężczyźni płacą miliony żeby zobaczyć napierdalających się białych heteroseksualnych mężczyzn?

 

Kurde, a może kolejny film zrobimy o zniewieściałych niebinarnych czarnych transach? Na pewno zarobimy więcej.

Blade jest niezły przykładem piekła produkcyjnego

https://www.polygon.com/24206301/mcu-blade-timeline-production-delays-release-date-director

Już nawet babe chcieli wcisnac

Cytat

One person familiar with the script permutations says the story at one point morphed into a narrative led by women and filled with life lessons. Blade was relegated to the fourth lead.

 

Odnośnik do komentarza

jedno pytanie odnośnie deadpoola:

 

Spoiler

to w końcu ten logan z "Logana" umarł czy nie umarł? na początku Deadpool rozkopuje jego grób, więc niby umarł, ale jeżeli dobrze zrozumiałem, to na moment zakończenia filmu jesteśmy jeszcze przed wydarzeniami z Logana? pogubiłem się xd

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...