Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

Umarł

.

 

 

img_1_1722241129459.jpg

Dla mnie film poprawny, momentami niezły. Co cieszy to żarty które mnie faktycznie śmieszyły, na minus niestety po raz kolejny film który nie ma celu, z resztą jak cała 4 faza i to jest największy minus całego Marvela - kiedyś wiadomo do czego dąży MCU teraz wiadomo że nic nie wiadomo - miał być Kang, teraz będzie doom, ale co po co dlaczego nie ważne, ważne że oni będą i chuj.  

Niestety fajności pierwszych trzech faz już nie doczekam i na pewno nie przez fakt bo jestem już stary - po prostu był pomysł i realizacja, teraz nie ma pomysłu i Marvel zmienił się w DC gdzie filmy sa stand alone, trzeba oglądać multum syfo seriali i po 4 latach jesteśmy w tym samym miejscu co po endgame.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, XM. napisał(a):

miał być Kang, teraz będzie doom, ale co po co dlaczego nie ważne, ważne że oni będą i chuj. 

Miał być Kang, ale murzyn zostanie murzynem więc zrobili reset na Doom'a, bo to ikoniczny złoczyńca Marvela, czego nie rozumiesz?

 

Ładna tam desperacja musi być, że wyciągają RDJ z szafy. Widocznie heheszki i robienie idiotów z kolejnych postaci (Thor) oraz silne postaci kobiece, w które każdy ma wyyebane nie podziałały i nikt nie chce oglądać tego festiwalu cgi guwna.

 

A deadpool spoko, ale ten film to jeden wielki fanserwis, jak ktoś nie śledził na bieżąco chociażby samych filmów to sporo straci z seansu

Odnośnik do komentarza

Największa bolączka D3 to to, że jest to post endgame marvel - czuć ten chujowy schemat, który ma każdy film i zbytnie poleganie na cameo(chociaz te tutaj byly nawet zaskakujace) + totalny brak celu w fabule przez 90% czasu trwania. Kręcone też to wszystko na jedno kopyto bez ciekawych ujęć i zawsze ten jebaniutki schemat, ze jak ma byc bitka to dajemy wejscie slo mo i muzyczke xd Na plus to główna dwójka i humor, więc ogólnie film na plus, bo moje oczekiwania to były nastawione na spoko komedie i to dostalem.

Odnośnik do komentarza
image.png.d7e2410f170ac730db4382b4a245874d.png       :reggie::Coolface:
 
 
Thunderbolts - wiadomo coś o zwiastunie do tego filmu? W tytule - i tu robi się dziwnie - jest ten dziwny znak, który jak wiemy oznacza jakąś adnotację, przypis, odwołanie etc.: * ...No i co to ma niby oznaczać? Zaiste, jest to co najwyżej intrygujące, ewentualnie lekko ciekawe. Czekam w tym przypadku jedynie... na ten krutacki trailer; tak to w ogóle ,,Boltsi" mnie za bardzo nie obchodzą w kontekście rozwoju MCU i tego, co ta produkcja dla Multiversum wniesie - wybiorę się na to do kina, jak będzie akurat wyświetlane np. przy okazji innych premier. Tiaaaa.

P.S. Downey Jr. jako Von Doom, i tu jeszcze delikatnie wtrącę:
Spoiler

według mnie to jeden z najbardziej zagadkowych castingów w historii ostatnich 5-7 lat działalności Marvel Studios. Tam jest jakiś plan, coś z Doomem solidnego się szykuje, bo co byście powiedzieli na to: Von Doom Downeya Jr. np. z ,,Ziemia-1921290" w MCU nagle przechodzi na Jasną Stronę Mocy i za pośrednictwem Nowych Avengers buduje zbroję, reaktor łukowy i z czasem staje się Iron Manem... No a czemu by nie? No i ,,koło życia" Downey Jr. zatacza się i zatacza, rozpoczynając nowy cykl... tego samego. :)

 
 
 
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pan D i Pan W - Zbyt dużo slow-mo. Serio przeciągali te sceny okropnie. No i znów ten sam schemat budowy filmu. Jak napisano powyżej, obraz bez konkretnego... szkieletu:leo:. Ot, zlepek scen luźno powiązanych by dopchać do końca. Zła Pani kompletnie nieciekawa. Nawet Płyn Do Mycia z jedynki był ciekawszy.

Część cameosów niestety dopadło mnie jeszcze przed seansem

Spoiler

[Lady Deadpool, Henryk czy Snipe]

bo jutub cenzoruje wulgaryzmy i cycyki ale filmików z krytycznymi kadrami w miniaturkach już nie [albo obesranych clickbaitów]. Niemniej reszta fajnie zaskoczyła. Oczywiście tu też wychodzi na jaw na co poszły pieniążki bo CGI miejscami słabe [bryzgająca krew], a scenografie to znów cztery lokacje na krzyż z czego większość to jebane pustkowia.

Oprócz jeszcze kilku czerstwych dialogów i żartów reszta broni się całkiem dobrze. Sceny klepania się po ryjach przyjemne, kilka żartów zabawne, a całość ogląda się tak jak powinno - na luzie. 

Ogólnie to D1>D3>D2

 

Film na siebie zarobił więc czwórka pewnie powstanie tylko pytanie po co? Ten sam schemat po raz czwarty może już nie przejść, a kto da chajs na cameosy skoro już w 3-ce brakło pesos na konkretniejsze sceny. W sumie to dobrze, że

Spoiler

Gambit nie dostał swojego solowego filmu bo jak miałbym słuchać Tatuma trajkoczącego po francusku to raczej nie wytrzymałbym do napisów.

Z tym palcowaniem w multiversum z Deadpoola zrobiono technicznie rzecz biorąc Gwenpool.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Film, który ,,podsumowuje" historię Marvela, jak wiemy cholernie bogatą i szeroką, nie no kurnia balans ja to kupuję x10000000! XD. Dajcie to do kin, do IMAXów najlepiej, lub z systemamiDolbyAtmos! Dobra, najlepiej żeby się w kinach w ogóle pojawił; już nie będę wybrzydzał. No to ja poproszę jeszcze film o Gambicie na 2026 rok. Bo to, co działo się wiadomo w jakim filmie z tą postacią, i jak to się specyficznie: trochę kiczu, trochę humoru i genialnej interpretacji, to aż się prosi o solowy film dla Gambita ,,Mon cheri" xD. Albo przynajmniej serial około 7-odcinkowy na Disney+.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...