Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

jezu, jaki ten UT jest z(pipi)any. W to się grac nie da. Co strzal to bramka, kazde dośrodkowanie to prawie sytuacja 1 na 1, bramkarze z overalem 80 rzucają się jak pilka wpada do siatki.

Ktos tam w ogole szuka skilla ? LOOOOL Jest 5*gorzej niż w zeszłym roku - dzięki, ja odpuszczam, wole normalne sezony, gdzie trzeba się czymkolwiek wykazac, by wygrac mecz.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zapytałem w temacie PS4 ale zapytam i tu... Czy jeśli będę chciał kontynuować FIFKĘ na PS4 to czy spokojnie przeniosę sejwy z PS3 (np. pendrivem?) i co z trofeami, będę je musiał zdobywać jeszcze raz czy przejdą już zdobyte? Niestety widziałem osobną zakładkę na PSN Profiles o trofeach na PS4 z FIFY14 i są identyczne (więc chyba ta pierwsza opcja :()

Odnośnik do komentarza

Troche boli mnie brak mozliwosci wyjscia do 5min. Bo trafisz na takiego co laguje i widzisz to od poczatku i co zrobisz? Trzeba sie męczyc, Albo jak teraz, grajac Interem trafiam na Real... Co z tego ze przewazalem w statystykach jak tam wystarczylo oddac strzal obojetnie jakim pilkarzem i wpadalo. W statach on 8/8 ja 15/12 wynik 7:4... A, i jego 5 goli oczywiscie po glowkach...

Edytowane przez rapen
Odnośnik do komentarza

Bierzesz team z CBkami powyzej 185cm, min 75-80 head acc, sila min 80.

Biegasz LM/RM lub CM/CDM/CAM, CBkow nie ruszajac tylko ustawiajac sie by zbijac te pilki.

Metoda dziala, przynajmniej taki Aguero, Lennon, Walcott czy inny Neymar Ci nie trafi glowa w towarzystwie 4 obroncow.

Bo taki Caroll, Gomez, Benteke czy Lukaku to sa maszyny nie do powtrzymania...

Odnośnik do komentarza

Ta gra mnie zadziwia z dnia na dzien coraz bardziej..

Obijam kolesia na wszystkie mozliwe strony, laduje longi, wrzutki, prostopadle i nic.

A on ? Pinball w polu karnym dup brama, potem jakis wolny, pilka spada na ok 15m

MANGALA podchodzi do pilki uderza finezyjnie i ? GOL !
W sumie wygralem 3;2 po bramce w 90 min ale straszne meczarnie to byly..

 

2013-10-20%2012.07.46.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie chcę mi się czytać 20 stron więc zapytam - w tym temacie wypowiadają się sami konsolowcy czy grający na PC również? bo interesują mnie dwie kwestie: jak wersja na PC wypada w stosunku do wersji na konsole? Czy są jakieś różnice? Jeśli tak to jakie i która wersja jest lepsza? A pytanie drugie to tak z czystej ciekawości - czy idzie na PC grać przez neta w kopie zapasowe gier, które korzystają z Origin czyli m.in. w Fifę? 

Odnośnik do komentarza

jak zrobiles strzal ze wślizgu, bądź wybicue pilki szczupakiem ? Gram już trochę i ani razu nie widziałem takiej akcji.

 

wybicie szczupakiem to możesz zrobić poprzesz podawanie do tylu

 

a wślizg robisz wciskając 3 razy kwadrat (x na 360) jak wbiegasz z rogu, (1 nacisniecie podaje na główkę, 2 na volley-a, 3 po ziemi)

 

Legendary trophy moze byc trudne ale trzeba poprostu znalesc w ktorym sie jest dobrym, mi wpadło na obronie (no i możecie se edytować piłkarzy i wsadzić wszystkie ich atrybuty na 99)

 

Challenging to teraz dobrze zrobić w tym z United na world-class, gdzie trzeba tylko wyrównać na 1-1 i ma sie rożny na samym początku 88 min, wiec tylko trzeba restartować aż wpadnie i trzymać piłkę przez minute

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...