Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Flawless Raider zrobiony (Raid bez śmierci kogokolwiek z zespołu). Oczywiście najtrudniejszym fragmentem okazały się dla kilku osób znikające platformy - jeden głupi błąd i trzeba było zaczynać od początku. Kiedy wreszcie udało się tam wyeliminować pomyłki, poszło za drugim razem. W sumie zeszły nam ze cztery godziny na zaliczenie tego osiągnięcia. Myślałem, że będzie gorzej, ale z drugiej strony ekipa doświadczona, razem robimy Raidy od samego początku.

Gratulacje :) Dzisiaj albo jutro postaram się że swoją ekipa to zrobić. Jakieś tipsy na przyszłość? Wszystko robiliście normalnie czy jakimiś sposobami? Tzn templar, Atheon, itp? Na normalu w sumie to wszystko można zrobić normalnie.

 

Myślę czy by nie wziąć voidwalkera zamiast sunsingera bo wskrzeszenie w sumie nie będzie potrzebne a nova może zrobić spory dmg, szczególnie podczas walki z templarem i atheonem.

 

BTW, podobno śmierć przed otwarciem pierwszej bramy się nie liczy, prawda to?

Odnośnik do komentarza

Dzięki mam już od wczoraj Regima i kosi fajnie a jeszcze nie zlevelowany :-) ale i tak wkrecilem się w snajpienie na mapach na których ma to sens. W innym wypadku Comedian :-P

 

Póki co najlepsze snajpienie weszło mi 22:1. Mam pełno filmów z dobrych akcji i brak czasu i umiejętności na montaż. . Może kiedyś.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem Surosa Regime i kozak giwera, jak jeszcze odlobkują się upgrady to już całkiem pozamiata. Jednak z auto rifla w pvp mi kille jakoś nie dają radości, ze scouta to co innego :P

Ale teraz mozesz za to brac set Suros + snipa :)

 

snajperka zawsze na secondzie u mnie, gardzę tymi noobowskimi shotgunami i fusionami :P

Odnośnik do komentarza

Bardzo przydaje się na dystansie i jest trochę OP. Jeden hit w głowę potrafi ściągnąć całego shilda. Jak chcesz mieć więcej wygranych pojedynków w multi to jak najbardziej. W ogóle chcę wymaksowac tą broń do ostatniego perka bez tych 3 ostatnich upgragdow atack bo przydatne tylko w pve a tam gram innymi giwerami niż pvp ;-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No maja w koncu zmienic iron baner, wiec moze sie przydac.Zdecydowanie warto ulepszyc surosa, nawet z blizszych odleglosci mozna np. strzelac z biodra i wykonczyc 1-2 strzalami podczas celowania.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki mam już od wczoraj Regima i kosi fajnie a jeszcze nie zlevelowany :-) ale i tak wkrecilem się w snajpienie na mapach na których ma to sens. W innym wypadku Comedian :-P

 

Póki co najlepsze snajpienie weszło mi 22:1. Mam pełno filmów z dobrych akcji i brak czasu i umiejętności na montaż. . Może kiedyś.

I nie leveluj tego Surosa. O wiele lepiej imo strzela bez tego pierwszego perka, który zmniejsza Rate of Fire.

Z tym perkiem masz niby lepszą celność i mniejszą szybkostrzelność, ale po cholere ta większa celność, skoro ta broń i tak wymiata, nawet ze swoim śmiesznym początkowym Recoil'em. Na multi wystarczy, w PVE mógłbyś mieć niewielkie problemy ze względu na mały ATK.

Odnośnik do komentarza

Nie celność tylko damage każdego pocisku. Jak trafiasz każdy pocisk w głowę to gość pada zanim ściągnie Ci tarcze. .

 

Z drugiej strony teraz co 2 osoba w pvp z nim biega więc traci to na znaczeniu.

No to damage.

Ja bym jednak preferował tą szybkostrzelność. Przeciwnicy i tak padają jak muchy po 3 wystrzelonych kulach w okolice głowy :)

Odnośnik do komentarza

Masakra jest z tym trofikiem Flawless Raider. Szkoda że nie mam ps4, tak to by już było.

 

Jestem w 2 klanach i nagle każdy się "boi" to zrobić. "Wymiatacze" którzy umieją tylko zrzucać atheona.

 

Poszukałem dzisiaj ludzi na http://www.destinylfg.net/ , doszło parę osób ale oczywiście jak dołączyłem do kogoś to był checkpoint na atheonie, po zrzuceniu wszyscy się odłączyli i tyle.

Odnośnik do komentarza

Ja używałem wcześniej Scout'a, Juju, Thorna, Monte Carlo. Uwierz, dla mnie po wypróbowaniu ostatnio stockowego Surosa, stwierdzam, że to najlepsza broń podstawowa w grze. No i bardziej podoba mi się bez perka zmniejszającego RoF, bo wkurzaja mnie trochę jak Auto Rifle strzela tak wolno.

Odnośnik do komentarza

czy była jakaś inna broń u xura poza surosem, rakietą truth i icebreakerem?

Byl red death i chyba gjalahorn.

 

 

 

Ja używałem wcześniej Scout'a, Juju, Thorna, Monte Carlo. Uwierz, dla mnie po wypróbowaniu ostatnio stockowego Surosa, stwierdzam, że to najlepsza broń podstawowa w grze. No i bardziej podoba mi się bez perka zmniejszającego RoF, bo wkurzaja mnie trochę jak Auto Rifle strzela tak wolno.

Mnie wkurzalo w Battlefildzie. Z tym ze tu po upgradzie Surosowi wzrasta impact. Bez tego upgradeu to zwykle niskostrzne auto, nie rozniace sie specjalnie od zielonych i niebieskich. Suros to pukawka do strzelania headow z duzej odleglosci. Poza tym zeby egzotyk byl egzotykiem trzeba go ulepszyc. Bez tego ma tylko fajny dzwiek.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...