Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja prawie na 28 i grałem z 5 osobami na 31-32 lvl i nie udało się przejść Raidu atheon 26 xDD, męczyliśmy się chyba z 30 minut i później się wszyscy rozeszli.

 

Prawda jest taka że każdy chciałby żeby ktoś przeciągnął go przez Raid itd a później jak już będzie na max level to ma większość innych potrzebujących osób w (pipi)e żeby pomóc kogoś innego przeciągnąć.

Odnośnik do komentarza

Ale pieprzenie. Już nie pamiętam ile randomów przeciągalismy przez raid, pokazali się raz i znikali. Pierwszy raid na vogu robiliśmy w pięciu nowicjuszy plus jeden ogarnięty gracz, całość trwala 6 godzin, nikt nie narzekał bo wszyscy byli zmotywowani by ubić Atheona.

 

Destiny to gra nie dla samotnych wilków, znajdźcie sobie ekipę np. przez forum, Facebook i się jej trzymajcie, najpierw nie przeszkadzajcie i się uczcie, potem będziecie dostawać ważniejsze zadania i może potem sami będziecie ciągać innych.

 

Każdy by chciał tłuc bossów na rajdach po 30 godzinach grania, ale tak się nie da, chyba, że nazywa się Voytec ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ave, ja narazie triala ogrywam i gra mega wciąga. Czy jak kupie wersje retial a triala mam z psn to zrobi mi transfer postaci?

Tak, dochodząc do maksymalnego levelu 7 dla triala, kupując pełną wersję zaczniesz ją dokładnie od tego momentu gdzie skończyłeś w demie. Potwierdzam to bazując na własnym doświadczeniu bo dokładnie tak zrobiłem.

 

Ja prawie na 28 i grałem z 5 osobami na 31-32 lvl i nie udało się przejść Raidu atheon 26 xDD, męczyliśmy się chyba z 30 minut i później się wszyscy rozeszli.

 

Prawda jest taka że każdy chciałby żeby ktoś przeciągnął go przez Raid itd a później jak już będzie na max level to ma większość innych potrzebujących osób w (pipi)e żeby pomóc kogoś innego przeciągnąć.

Nie taka jest prawda. W Destiny społeczność jest naprawdę ciekawa, bo jest wiele osób, które pomagają początkującym zawodnikom. Sam na takich trafiłem, którzy mnie przeciągali na początku przez raidy i pokazywali co i jak, a w szczególności na jednego, nieobecnego na tym forum gracza. Teraz sam przeciągam i uczę innych. I przynosi mi to jeszcze więcej frajdy.

 

Zasada jest prosta - pomogli Ci i przeciągnęli przez pierwsze raidy? Jeżeli nie jesteś chvjem to jesteś to winien społeczności - teraz sam przeciągnij i pomóż innemu graczowi.

 

Każdy by chciał tłuc bossów na rajdach po 30 godzinach grania, ale tak się nie da, chyba, że nazywa się Voytec ;)

Hehe, oh stop it!  :blush:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdybyscie robili VoG w najblizszym czasie i mieli wolne miejsce dla lowlevela to dajcie znac.

 

e: i jesli jest tu jeszcze ktos w okolicach 24lvl chetny na zrobienie weekly strike to mozna sie ugadac

e2: dlaczego destiny nie wciagnelo mnie od razu na premiere, tylko dopiero po kilku miesiacach lezenia na polce? dlaczego...

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Kurde, cholerny Cryptarch... Moim dopasionym Titanem dostałem Legendary Engram na buciki, za meczyk w Crucible, więc postanowiłem przetransferować go na konto mojego ledwo co "pełnoletniego" Warlocka (lvl 25), który nosi jeszcze niebieskie obuwie marki Rare (i to bez lighta).

Po odkodowaniu jednak wpadły tylko Ascendant Shardy - ech... co za troll...

 

Mam jednak i dobrą nowinę... Wpadł mi kolejny egzotyk, ale tym razem musiałem się napracować, gdyż do wykonania miałem Heavy Machine Gun Exotic Bounty, za którego wpadło Super Good Advice :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W jaki najszybszy sposob uzyskac vanguard commendetion ? Robie caly czas bounty's z nadzieja ze uda mi sie wbic i takze poluje na exotic bounty, czy to jest jakos randomowo czy trzeba miec wysoka range itd ?

 

 

Tez z tym xur to jakis walek jest, chcialem kupic zbroje dla titana, ale oczywiscie nie moglem poniewaz nie posiadam DLC, to juz chyba 3 tydzien z rzedu. Gorzej jest z daily i weekly strikami lub misjami tam tez czasami potrzeba tego dodatku. Zeby te dodatki mialy fajny content ale to jest jakas parodia.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Musisz uzyskać kolejną rangę u vanguarda, każda kolejna od 3 daje właśnie vanguard commendation. Najprościej jest robić to właśnie przez bounty, potem public events i strike'i z listy...

 

Qvstra, jak jesteś na początku drogi z Destiny, to nie niszcz żadnych części uzbrojenia tylko je zachowuj. Potem jak będziesz chciał robić kolejną postać, to przyda się jak znalazł, a 2 shardy i tak Cię nie zbawią. Za jedno przejście VoG'a dostaniesz ich zdecydowanie więcej. Ja nawet teraz po osiągnięciu 32 poziomu nie usuwam nowych części uzbrojenia, bo i tak nie potrzebuję shardów, ale dlatego, żeby mieć lepsze statystyki i lepsze dodatkowe ulepszenia. Ma to znaczenie szczególnie w Crucible i łatwiejszych misjach, gdzie możesz obniżyć sobie poziom, a dzięki temu uzyskujesz np. więcej amunicji do hand cannon i szybsze ich przeładowanie... już sobie uzbierałem kilka zbroi, które dają mi ulepszenia dla różnych wariantów broni, więc mogę się lepiej dopasować do danego stylu gry potrzebnego w danym zadaniu... :)

Jakbyś potrzebował pomocy z różnymi wyzwaniami na PS4 lub PS3, to daj znać... :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jako że wciąż posiadam ledwie jedną postać (choć niedługo dołączy Warlock), to i Nightfall robiem jeden. Drop słaby, bo ledwie biedny scout Badger CCL bez żadnych sensownych perków - na przemiał nie pójdzie, oddam mojej słabszej postaci - niech ma na początek.

 

Na Heroic faktycznie trochę trudniej bez Voida, ale też szybko poszło, a oprócz Strange Coinów, dostałem Legendary Engram.

Po odkodowaniu - Prudence II - void'owa snajperka. Trochę szkoda że ma tak mierny impact, ale znów - będzie dla słabszej postaci, przynajmniej dopóki ta nie dorobi się lepszego żelastwa :)

Odnośnik do komentarza

Jako że wciąż posiadam ledwie jedną postać (choć niedługo dołączy Warlock), to i Nightfall robiem jeden. Drop słaby, bo ledwie biedny scout Badger CCL bez żadnych sensownych perków - na przemiał nie pójdzie, oddam mojej słabszej postaci - niech ma na początek.

 

Na Heroic faktycznie trochę trudniej bez Voida, ale też szybko poszło, a oprócz Strange Coinów, dostałem Legendary Engram.

Po odkodowaniu - Prudence II - void'owa snajperka. Trochę szkoda że ma tak mierny impact, ale znów - będzie dla słabszej postaci, przynajmniej dopóki ta nie dorobi się lepszego żelastwa :)

Badger to jeden z moich ulubionych scoutow :) Wpadl mi jako pierwsza legendarna bron w trialu i cisne nim do dzisiaj :)

 

I zgadzam sie z Pryxfusem, szkoda miejsca na trzymanie slabszych broni. Trzymam po jednym egzemplarzu z tej, ktora mnie interesuje, a reszte miele. Moze jestem irytujacy jak gram z chlopakami i kaze im chwile ba mnie poczekac bo musze bronie poprzerzucac, ale wole zaoszczedzic miejsca, szczegolnie ze zaczalem zbierac wszystkie egzotyczne bronie.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...