Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Heh... miałem podobnie, ale w sumie to dołączyłem przy drugim moście i nie za bardzo wiedziałem, jaki ekipa miała plan, bo HSa miał jeden dzieciak, który swoim piskliwym głosikiem odstraszał mnie od podjęcia jakiejkolwiek próby komunikacji.

W każdym razie po tym etapie (dostałem Shardy i Willbreaker's Resolve, klatę dla Titana, więc cały set skompletowany) zdążyliśmy dolecieć do skrzynki, zeskoczyć na dół i ubić wiedźmy, po czym cała ekipa się rozproszyła i tyle ich widzieli.

Jak już mówiłem - może tak byli umówieni, nie wnikam, w każdym razie przynajmniej ta klatka osłodziła mi trochę kolejny tydzień bez jakiegokolwiek Raidu.

Odnośnik do komentarza

Voytec - to nie tyle "granie z randomami", co brak lojalnej ekipy, na którą można by było liczyć.

To znajomi, których poznało się w Tower, oraz ich znajomi - nawet zgrane ekipy. Tyle tylko, że nie ma jakiegoś sensownego kontaktu, bo ja np znam tylko jednego/jedną z nich i jeśli się umawiają na jakiegoś Raida, to mnie przy tym nie ma - ja wbijam "na krzywy ryj", jeśli widzę wolne miejsce i pytam, czy można - tak to niestety wygląda.

Idealnie byłoby mieć takie miejsce jak tutaj, żeby z wyprzedzeniem na sztywno umówić się np sobota wieczorem i każdy grzecznie się do tego stosuje, niestety, zbyt mało jest tutaj graczy, ogrywających Destiny na PS3, więc jest jak jest i rajduję "na żebraka" :)

Odnośnik do komentarza

Voytec - to nie tyle "granie z randomami", co brak lojalnej ekipy, na którą można by było liczyć.

To znajomi, których poznało się w Tower, oraz ich znajomi - nawet zgrane ekipy. Tyle tylko, że nie ma jakiegoś sensownego kontaktu, bo ja np znam tylko jednego/jedną z nich i jeśli się umawiają na jakiegoś Raida, to mnie przy tym nie ma - ja wbijam "na krzywy ryj", jeśli widzę wolne miejsce i pytam, czy można - tak to niestety wygląda.

Idealnie byłoby mieć takie miejsce jak tutaj, żeby z wyprzedzeniem na sztywno umówić się np sobota wieczorem i każdy grzecznie się do tego stosuje, niestety, zbyt mało jest tutaj graczy, ogrywających Destiny na PS3, więc jest jak jest i rajduję "na żebraka" :)

Czyli randomy. Nie znasz gości, masz z nimi znikomy kontakt ale z braku laku startujecie raid. :)

Na PS4 by Ci coś takiego nie groziło. Jak przeskoczysz na nową platformę to poznasz zupełnie nowy świat :)

Odnośnik do komentarza

A do mnie zawital zajączek wielkanocny i wczoraj podrzucił mi bounty na thorna:)wykonczylem juz ta gromadę hivow i dokonczylem zadanie w crucible. Teraz zostala mi wiedzma xyor ale solo ostro mnie kopie po (pipi)e. Mogę liczyć na wasza pomoc? I mam pytanie odnośnie xyor. Ona sie pojawia tylko gdy fogoth ma okolo 1\5 swojego paska zycia czy pojawia sie randomowo niezależnie od witalności fogotha?

Odnośnik do komentarza

Podpowiedzcie mi proszę w jakim trybie ukończyć najłatwiej crucible (zadanie na 500 punktów na Thorna)??

 Wczoraj w końcu dostałem snajperke z voidem :/

 

Oj, snajperką będzie długa droga.. Graj w control ale uwierz mi że będziesz miał ciężko.

 

Ja zrobiłem to shotgunem, 6 meczyków wystarczyło, K/D 2,47 :) Rambo style w moim wykonaniu.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam fusion rifle dammerung fr5 z void. Ale ona kosi w crucible. Murmur jak i Pocket infinity wymiękają z nią w przedbiegach. Ja w dwie godzinki tylko nią i wyrzutnią z voidem nabilem 500 punktów. Ten fr5 ma duży zasięg i szybko się ładuje i mozna ja wymaxowac w przeciągu pól godziny. A co do trybu to gralem w contron a później przeniosłem sie na clash i tam grali zdecydowanie slabsi gracze bo mialem k\d ratio czesto powyżej 2.0

Odnośnik do komentarza

Ja polecam fusion rifle dammerung fr5 z void. Ale ona kosi w crucible. Murmur jak i Pocket infinity wymiękają z nią w przedbiegach. Ja w dwie godzinki tylko nią i wyrzutnią z voidem nabilem 500 punktów. Ten fr5 ma duży zasięg i szybko się ładuje i mozna ja wymaxowac w przeciągu pól godziny. A co do trybu to gralem w contron a później przeniosłem sie na clash i tam grali zdecydowanie slabsi gracze bo mialem k\d ratio czesto powyżej 2.0

To miałeś dobry dzień na tym clashu. W control przynajmniej wiesz gdzie zaatakują.
Odnośnik do komentarza

Ja polecam fusion rifle dammerung fr5 z void. Ale ona kosi w crucible. Murmur jak i Pocket infinity wymiękają z nią w przedbiegach. Ja w dwie godzinki tylko nią i wyrzutnią z voidem nabilem 500 punktów. Ten fr5 ma duży zasięg i szybko się ładuje i mozna ja wymaxowac w przeciągu pól godziny. A co do trybu to gralem w contron a później przeniosłem sie na clash i tam grali zdecydowanie slabsi gracze bo mialem k\d ratio czesto powyżej 2.0

Przecież Pocket Infinity i Murmur nie mają voida, więc i tak byś nie zrobił bounty.

Proste, że przegrywają z byle bronią bo są to pukawki z perkami wyłącznie pod PvE :)

Za to Plan C czyści resztę bo po upgrade jest najszybszym fusionem, tyle że również ma arca.

 

Pod bounty na thorna bierzesz co masz ... 

Odnośnik do komentarza

Tak wiem murmur ma solar i arc a Pocket solar z tym ze z możliwością full auto. Robilem te bounty dlatego dummerungiem bo nie mialem nic w wyposazeniu z voidem oprócz rakietnicy. Zawsze myslalem ze exotic i legendary będą miały lepsze parametry na crucible chociażby ze względu na większy dmg. A okazuje się ze fuzion który zawsze rozwalalem na części jest taki dobry na pvp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...