Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy siak mam Expansion Pack, więc dodatek i tak będę miał, więc sam sprawdzę, ale Raid będzie na bank, nie ma innej opcji :)

Cieszy mnie w sumie jeszcze jedna rzecz - w maju mija czasowa ekskluzywność PlayStation na te wszystkie Strike'i (i Hawkmoony) - dzięki temu rotacja Heroic i Nightfall będzie teraz ciekawsza, a nie na przemian Omnigul, Valduś i Nexus.

Odnośnik do komentarza

Tak czy siak mam Expansion Pack, więc dodatek i tak będę miał, więc sam sprawdzę, ale Raid będzie na bank, nie ma innej opcji :)

Cieszy mnie w sumie jeszcze jedna rzecz - w maju mija czasowa ekskluzywność PlayStation na te wszystkie Strike'i (i Hawkmoony) - dzięki temu rotacja Heroic i Nightfall będzie teraz ciekawsza, a nie na przemian Omnigul, Valduś i Nexus.

Fall 2015 to raczej nie maj.
Odnośnik do komentarza

 

Dodatek bez raidu :whyyy:

No jak bez raidu. Skąd takie info?

 

 

Z bungie.net

 

House of Wolves will not have a Raid activity. We didn't make this decision lightly. Our team has been humbled by the reception of Raids in Destiny and we are creating a new Raid for a release later this year. House of Wolves will have a new cooperative end game activity focused on variety, replayability, and skill – a new battle Arena called The Prison of Elders.

https://www.bungie.net/7_Gearing-Up-for-House-of-Wolves/en/News/News?aid=12764

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem jak ta arena bedzie wygladac, jaki bedzie pozostaly content dodatku, bo poki co wyglada to naprawde slabo.Mialo byc wiecej rzeczy niz w DB, a zaraz sie okaze, ze dostaniemy 1 strike, 1 arene, 2 mapy do multi ^^ gimbusy kupia by sobie fatebringera zlevelowac, tylko jaki sens bedzie robic obecne raidy? Nie dosc, ze nie dali nowego, to jeszcze z 34 levelem i legendarkami na 365 zabija obecne.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Bungie chyba przeczuło moją chęć w zaprzestaniu grania w Destiny i w tym tygodniu nie skąpiło egzotyków... :D Pierwszy nightfall i dostałem ... No Land Beyond :D drugi ... w końcu dostałem ... Truth'a ... trzeci i 11 coinów + legendarny engram, z którego wypadł mi ... Plan C... :D

Tydzień zaczął się pozytywnie, bo dzięki Truth'owi lista braków w broniach egzotycznych spadła do 5... 2 exotic shardy i 11 coinów, a jeszcze nie robiłem weekly... :D Nightfall prosty, tylko dla pewności lepiej robić we dwóch... Fang of Ir Yut + LDR + Thunderlord czynią cuda... :D

Gorzej będzie z weekly, ale Ice Breaker da radę... :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...