Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na kolejny update. Zdobyłem wszystkie części pancerza, więc za 11 shardów mój Titan wskoczy na 32 poziom.. Status Legendy w Destiny stanie się rzeczywistością. Ostatnio nauczyłem się lać Crotę mieczem, jestem wszechstronnym raidowcem ;) Powiedzcie mi czym się różni bycie miecznikiem na Hardzie? To, że nie ma kielicha to wiem. Czy jak będę go bił po 3 razy to wystarczy czy będzie mało ? 

Crota jest bardziej wytrzymaly, wiec ubija sie go na 3 miecze jak za kazdym podejsciem uderzysz go po 3 razy wlasnie. 

Odnośnik do komentarza

 

Czas na kolejny update. Zdobyłem wszystkie części pancerza, więc za 11 shardów mój Titan wskoczy na 32 poziom.. Status Legendy w Destiny stanie się rzeczywistością. Ostatnio nauczyłem się lać Crotę mieczem, jestem wszechstronnym raidowcem ;) Powiedzcie mi czym się różni bycie miecznikiem na Hardzie? To, że nie ma kielicha to wiem. Czy jak będę go bił po 3 razy to wystarczy czy będzie mało ? 

Crota jest bardziej wytrzymaly, wiec ubija sie go na 3 miecze jak za kazdym podejsciem uderzysz go po 3 razy wlasnie. 

 

Da radę i na dwa miecze :)

Crota jest bardziej agresywny, może troszkę więcej strzela kiedy biegniesz po miecz.

Nikt nie zagwarantuje, że po 18 ciosach padnie. Podaje się przedział 16-19. To pewnie zależy od kilku czynników... może od siły postaci... nie wiem. U mnie bywało różnie.

Główna różnica to także ENRAGE, który trzeba sobie dobrze "ustawić".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Czas na kolejny update. Zdobyłem wszystkie części pancerza, więc za 11 shardów mój Titan wskoczy na 32 poziom.. Status Legendy w Destiny stanie się rzeczywistością. Ostatnio nauczyłem się lać Crotę mieczem, jestem wszechstronnym raidowcem ;) Powiedzcie mi czym się różni bycie miecznikiem na Hardzie? To, że nie ma kielicha to wiem. Czy jak będę go bił po 3 razy to wystarczy czy będzie mało ? 

Crota jest bardziej wytrzymaly, wiec ubija sie go na 3 miecze jak za kazdym podejsciem uderzysz go po 3 razy wlasnie. 

 

 

Odkąd lecę z mieczem a było to już koło 10-20 razy za każdym razem Crota dostaje 3 uderzenia. Za każdym razem pada po 3 mieczach i zawsze przy tym systemie Enrage włącza się przy pierwszym podejściu trzeciego miecza a przy drugim podejściu z tym samym mieszam Crota pada. Mogę z czystym sumieniem polecić ten system uderzeń. Na dwa miecze się da ale Crota musi dostać za każdym razem po 4 uderzenia i raz 5. Mnie by raz to wyszło ale zabrakło mi jednego uderzenia.

Odnośnik do komentarza

Sposoby które działały na Crocie przed patchem wcale nie muszą działać po patchu 1.1.2

Teraz na hardzie często zdarza się, że Enrage włącza się przed pójściem na Ogry. Nie wspomnę o biegającym Crocie po całej mapie (ostatnio zeskoczył na dół i wbiegł za nami do pomieszczenia na Ogry) i... przedłużył nam mieczem przerwę w tyłku.

 

Bumery skaczące z balkonu od tyłu na plecy miecznika, to też częsty przypadek.

 

Nie dość, że loot coraz bardziej jest goovniany to jeszcze ciągle coś utrudniają. Brak raidu w HoW = DNO.

 

Z 4-5 ekip raidowych jakie mieliśmy zostało może z 5 osób które czasem zagrają. 

 

Jeśli to ma być gra na 10 lat to życzę Bungie powodzenia.

Edytowane przez Grimks PL
Odnośnik do komentarza

Kurde raz nie mogłem i juz drama. No bo mam dość robienia raidow z randomami, którzy nie dość ze biegają z gofrownicami to jeszcze grają jak ostatnie pipy.. I nie mowie o nikim stad. Wystarczająco osób już przeciagalem, ale nie odmowie pomocy jak ktoś wysili się chociaż żeby pomyśleć i słuchać rad bardziej doświadczonych

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Grubo... Ja zaliczyłem na razie 2x Weekly i 2x Nightfall.

Odnośnie tych drugich to na razie nie ma się co chwalić, bo Warlockiem dropnęło mi 12 Ascendant Energy, a Titanem jakiś badziewny fioletowy Hand Cannon (Devil You Don't, czy jakoś tak - więcej Energy w każdym razie, bo oczywiście rozmontowałem). Cała nadzieja w mojej Hunterce, ale to zostawiam na później.

 

W poprzednim tygodniu udało mi się wprowadzić moje pozostałe dwie postacie na poziom 30, więc ogólnie ciężko będzie przebić to wydarzenie w tym tygodniu.

W każdym razie najbardziej brakuje mi części na upgrade'owanie garderoby, bo expienie to żaden problem. Za jakiś czas zarówno mój Warlock, jak i Hunterka wskoczą na 31 i już to jakoś będzie wyglądać :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Today was a good day.. nie, nie wpadł mi Gjallahorn, ale Ir Yut rzuciła Hawkmoona :) w końcu. Shardy skompletowane, na dniach 3 postacie na 32. 

Nightfall oczywiście nie dał nic poza shardami, energy i jakąś z dupy snajperką. Crota 3x normal już też za mną. Jeszcze 3x VoG i wszystko zaliczone. Chciałbym też ubić Crotę 3 razy na Hard, mam nadzieję, że będzie mi dane. 

Obejrzałem ten teaser. Hype over 10000.. nowy social space, nowi NPC, upgrade gearu... będzie moc. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...