Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorem też raczej będę mógł. 

Po 4 miesiącach ostrego grania w Destiny w końcu stało. Jestem legendą.

 

16t6h2.jpg

Dość śmiesznie to brzmi, kiedy 3x 32lvl można spokojnie wbić w 3-4 tygodnie :)

Chyba, że nie miałeś akurat na to ciśnienia.

 

Mimo, że gram sporo, prawie od premiery gry, to nada nie mam 32lvl na jednej postaci.

Brakuje mi jednego elementu.

Za to druga postać ma 2 sety na 32lvl (iron banner oraz cała crota) i prawie komplet z voga.

A 3 postać ma komplet vog i komplet crota.

 

Skupiłem się za to na egzotykach.

Brakuje mi 3 złotych broni oraz 4 elementów złotego armoru aby mieć WSZYSTKO.

Sporo pukawek mam po kilka sztuk, dwa gjallarhorny, 2 monte carlo, 2 4th horseman itd.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Po prostu sobie grałem. Raidy, strikei, Nightfale.. jak się udało zagrać to się udało, jak nie to nie. Teraz jak znam grę to wbiłbym 3x32 w miesiąc.. Można, ale po co ? Zdążyłem przed DLC, taki był mój cel. Mi brakuje 6 pukawek... Ghorna, 4thHorseman, Nechrocasm (mam 2 cruxy i husk of the pit), Pocket Infinity, Dragons Breath i No Land Beyond 

Odnośnik do komentarza

Chyba sobie kpisz kolego. Mogę sobie napisać raz czy dwa ze gra mnie w(pipi)ia ale to nie znaczy ze mi się nie podoba i nie będę w nią grał. A jeśli chodzi o niepokazywanie się to chyba cos Ci się pomylilo, bo jeszcze nikomu nie odmowilem pomocy a na pewno juz nie wystawilem do wiatru. Pipka to sam jesteś. A ja mam alergie na takich wafli co wala pod(pipi)ki w każdym poście i nie wiadomo o co chodzi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Wieczorem też raczej będę mógł. 

Po 4 miesiącach ostrego grania w Destiny w końcu stało. Jestem legendą.

 

16t6h2.jpg

Dość śmiesznie to brzmi, kiedy 3x 32lvl można spokojnie wbić w 3-4 tygodnie :)

Chyba, że nie miałeś akurat na to ciśnienia.

 

Mimo, że gram sporo, prawie od premiery gry, to nada nie mam 32lvl na jednej postaci.

Brakuje mi jednego elementu.

Za to druga postać ma 2 sety na 32lvl (iron banner oraz cała crota) i prawie komplet z voga.

A 3 postać ma komplet vog i komplet crota.

 

Skupiłem się za to na egzotykach.

Brakuje mi 3 złotych broni oraz 4 elementów złotego armoru aby mieć WSZYSTKO.

Sporo pukawek mam po kilka sztuk, dwa gjallarhorny, 2 monte carlo, 2 4th horseman itd.

 

Waaaaaaaait here.

 

Orion pochwalil sie, ze w koncu wbil 3x32 lvl po tym jak gra go ostro rvchala z dropem bo sam wielokrotnie gralem z nim raidy gdzie ani razu nie wypadl mu helm na huntera ktorego tak potrzebowal po czym go pojechales, ze sie branzluje bo to zaden wyczyn, kiedy sam nie masz wbitych 32 leveli na wszystkich postaciach? Dobrze zrozumialem?

Odnośnik do komentarza

Zle rozumiesz.

Jeszcze miesiac po wyjsciu dodatku mialem jedynie huntera i gralem z doskoku, bez ekipy, bez raidow.

Kiedy wreszcie przysiadlem to zrobilem 2x 32 tytana, 32 huntera i 31,5 warlocka. Szybko i bezbolesnie. Do tego prawie wszystkie egzotyki.

 

Stad moje stwierdzenie, ze to jakims mega wyczynem nie jest.

A slaby drop to miewa kazdy.

Odnośnik do komentarza

No wyczynem nie jest, jak RnG jest łaskawe, bo helmu i butów szukalem przez 1.5 miesiąca dla Huntera. Jestem dumny ze swojego osiągnięcia, które może nie jest czymś wielkim, pamiętam jednak jakim odległym celem wydawał mi się 32 poziom, gdy zaczynalem gre. Dobra, koniec off topicu. Giger, nie chce sie sprzeczac może niektóre moje posty mogły być wkurzajace, zdarza się. Szkoda ze jest tylko 1 temat, przydalby się osobny do brandzlowania nad dropem chociażby :)

Edit. Ja zacząłem w ogóle grać miesiąc po wyjściu DLC

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

No to czuję się trochę lepiej, bo ja gram od grudnia i też staram się robić wszystko 3 razy i też jeszcze nie dostałem świętego gala. Do tego brakuje mi jeszcze crux'a, hawkmoon'a i patience and time. Resztę mam pomaksowane (w tym No Land Beyond :D ) , oprócz ostatnio otrzymanego Monte Carlo.

Co do egzotycznego uzbrojenia, to brakuje mi jeszcze chyba jednej klaty do Warlocka, a tak wszystko mam... :)

A Crota jest porypana z dropami, bo ja przez długi okres czasu nie mogłem dostać głowy dla mojej głównej postaci Tytana. No i cały czas nie mogę dostać rękawiczek dla Warlocka i muszę posiłkować się rękawiczkami z Iron Banner'a. No i nadal nie dostałem jeszcze machine gun'a z Croty, ale na tym mi nie zależy, bo mam Thunderlord'a... :D

Sprawdzałem jeszcze ostatnio czego mi brakuje z uzbrojenia z VoG'a, to jedynie dla Hunter'a mam tylko głowę. Tytan i Warlock mają komplet, a Tytan wymaksowany komplecik... :) Tak więc 2 postaci całkowicie przygotowane do nowego dodatku...

Odnośnik do komentarza

Według PlanetDestiny mają być wszystkie burny, więc nie powinien być aż taki zły ten nightfall, ale mimo wszystko po valusie jest to mój drugi znienawidzony strike... :(

 

Generalnie nie lubię PvP, ale jeżeli będzie coś ciekawego do kupienia, to może się skuszę, chociaż ceny znowu będą wysokie i trzeba będzie zbierać glimmer, a nie wiem czy mi się będzie chciało, bo zawsze mam deficyt... :(

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pofarmiłem na omnigulu i już mam 20k, co mi starczy na krótką chwilę, akurat starczy na wykupienie upgrade'ów w 2-3 legendarnych broniach, których rzadko używam.

Do farmienia ktoś mi pokazał lepsze miejsce w patrolu na Venus, jak się dobrze stanie, to falleni odradzają się od razu po zabiciu wszystkich i jeszcze szybciej można uzbierać glimmer'a niż na exclusion zone... :) Tylko jak pisał Voytec, szkoda na to czasu... ale i tak nie ma Iron Banner'a, więc mam spokój... :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...