Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, tak! Dzięki Panowie, jesteśmy WIELCY, hehehehe! :D Mi właśnie dzięki flawless raider wpadła platyna, w końcu! Po prawie 5 miesiącach grania. Teraz będę mógł z czystym sumieniem zrobić sobie przerwę od codziennego grania... zostawię sobie jeszcze tygodniowe poszukiwania zaginionych egzotyków i poczekam na dodatek... :)

 

Tak sobie wszedłem na stronę bungie.net i destinytracker.com, żeby podsumować ile czasu spędziłem z grą i mam straszny rozjazd.

Bungie.net podaje mi po zsumowaniu czasów dla 3 postaci: 587 godzin, a destinytracker.com 803 godziny. I która strona mówi prawdę? Jakby to była 1-2 godziny różnicy, to jeszcze bym zrozumiał, a tak...

 

W każdym bądź razie najgorsza platyna, chociaż w sumie ostatnie trofeum chyba najzabawniejsze i najbardziej stresujące. Normalnie jak się robi raid, to człowiek tak się nie stresuje jak tutaj... :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Myślę ze destinytracker jest bardziej wiarygodne bo mi pokazuje kolo 600 godzin a gram miesiąc krócej od Ciebie :)

Co do flawless Raider to nie było tak źle. Dobrze ze w ciągu ostatnich 2 tygodni zrobiłem ten RAID kolo 20 razy, rozkład mobkow wyuczony na blachę. Graliśmy w 5 osób i w 2 godzinki poszło. Najlepsze jest to ze podczas wszystkich podejść ani razu nikt nie padł od przeciwników. Raz jeden kolega spadł a kilka wipow było spowodowane samobojstwami z rakiet podczas wjazdu do Ir Yut :) fajna zabawa, polecam spróbować każdej ekipie :)

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Gratulacje Panowie  :trophy_hidden7: ja zmusiłem się w końcu do zrobienia drugiego Hunterka  aby zwiększyć szanse na brakujące itemy lecz niestety pomimo podwójnej szansy :good: mam teraz etap w Destiny od ponad już  3 tygodni, że gra mnie nie lubi i na każdym kroku pokazuje mi środkowy palec, a to w Nighfallu 2 osoby dostały po Gjallarhornie (przynajmniej zobaczyłem po 350h grania jak ktoś z mojej ekipy go otrzymuje :/ ) a to z Rajdów shardy (po dodatku stracą na wartości bo zdobycie ich nie będzie już żadnym problemem - vendor) plus itemy które idą do zniszczenia mam tylko nadzieje ,że jutrzejszy piąteczek będzie TYM w którym św. Mikołaj przyniesie go ładnie zapakowanego :banana:  . 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grałem sobie w Destiny no i coś mnie tknęło żeby zobaczyć co robią znajomi. Przeglądam listę i widzę, że robią Crota's End. Wchodzę do imprezy i pytam czy może mają wolne miejsce, czy hard i czy można dołączyć. Można było. Spytałem jeszcze jaka klasa jest im potrzebna i poleciałem na księżyc walczyć z Synem Oryxa.. Poszło elegancko, Crota padł za pierwszym razem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdybym.. no właśnie. Gdybym nie dostał Gjallarhorna. Kurde, w końcu, po tylu godzinach gry udało mi się dostać Ghorna.. Jestem maksymalnie zajarany. Potem zagraliśmy jeszcze dwukrotnie, grałem do końca Titanem, bo potrzebne były bański.. ufff.. musiałem się pochwalić 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Grałem sobie w Destiny no i coś mnie tknęło żeby zobaczyć co robią znajomi. Przeglądam listę i widzę, że robią Crota's End. Wchodzę do imprezy i pytam czy może mają wolne miejsce, czy hard i czy można dołączyć. Można było. Spytałem jeszcze jaka klasa jest im potrzebna i poleciałem na księżyc walczyć z Synem Oryxa.. Poszło elegancko, Crota padł za pierwszym razem. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdybym.. no właśnie. Gdybym nie dostał Gjallarhorna. Kurde, w końcu, po tylu godzinach gry udało mi się dostać Ghorna.. Jestem maksymalnie zajarany. Potem zagraliśmy jeszcze dwukrotnie, grałem do końca Titanem, bo potrzebne były bański.. ufff.. musiałem się pochwalić 

 

za takie teksty powinni "banować"  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

Mam nadzieje ,że kiedyś również doczekam takiej chwili - gratulacje :good2: .

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Dzięki, mam nadzieję ze każdy kto go nie ma, dostanie, bo wiem jakie to jest irytujace gdy gra się wszystko co można i nie dostaje się tego co by się chciało. RnG tej gry mnie zadziwia. Graliśmy wczoraj VoG hard dla sportu. Tzn. Ja tak, bo już wszystko mam. Templar padł, bach dostałem naraz 2 fatebringery. No kurde, niech dostanie ktoś kto nie ma, bo wiem, ze do tej pory jest sporo ludzi, którzy szukają tej perełki. Powinni dodać możliwość dzielenia się dropem. Podczas rsidu ktoś kto dostaje duplikat rzuca broń na glebę i bierze ktoś kto nie ma. Po wyjściu na orbitę już nie, ale wewnątrz lobby w raidzie powinno dać się tak zrobić.

 

W nightfallu znowu ishtar sink winter's run. Coś zmienili bo powinno byc summoning pits. Może to i lepiej bo ten NF jest prosciutki. Burn Arc, Solar i Void

Edytowane przez orion50
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z Pryxfusem wczoraj o tym gadalismy. Nie wiem czy ktoś na forum Bungie podsuwal taki pomysł ale smiem wątpić bo hamburgery to ameby w większości przypadków. Wieczorem wysmaruje posta i walne. Może podchwyci, jak będzie duży feedback to może Bungie przynajmniej zauważy potrzebę zmian

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...