Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No ale czego się spodziewałeś, przecież ostrzegaliśmy że ten dodatek to (pipi) i największy skok na kasę

Niestety dałem się nabic w butelkę sezon passem, jak człowiek jeszcze nie wiedzial, że taka fuszerke od(pipi)ia.

Mugen, wydaje mi się, że na Arena nie trzeba spędzić miliona godzin by poznać jej mechanikę i założenia (niezaleznie od poziomu 5 rund, horda przeciwnikow - boss, nagroda jak masz klucz!).

Nic nie poradze, że średnio mi to odpowiada. Gdyby nie wczesny zakup na pewno tego dodatku bym nie wziął.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Z tego co się orientuję Arena na levelu 34 rzuca ci gwarantowanym kluczem z bossa raz na tydzień (jak z nagrodami za Raidy i weeklisy), ALE jeśli masz bonusowe klucze z jakichś innych źródeł to możesz w tym samym tygodniu przechodzić Arenę kolejny/kolejne raz i otworzyć skrzynkę na końcu. Jak nie masz to po prostu dobijesz do skrzyni, ale jej nie otworzysz.

Edytowane przez mugen
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dla mnie totalnie chybione rozwiazanie.

Jezeli ja mam znowu grac milion godzin te same misje patrolowe i liczyc na to,z e moze wypadnie mi jakis kluczyk i wtedy ewentualnie bedzie sens isc zagrac na arenie, to ta gre w ogole odpuszcam.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Oj, chyba muszę zdementować swoje własne słowa. Te gwarantowane klucze to śpiewka sprzed wyjścia dodatku, a rzeczywistość okazała się mniej radosna.

 

 

Treasure Keys are used to obtain the ultimate loot after finishing any given Prison of Elders run. Obtaining the Keys (after your first one from the story) is all based on RNG.
Guaranteed ways to obtain 1 key:
Complete the HoW story missions.
Try your luck:
Ether Chests from Wanted bounties
Small chests in the PoE Treasure room 
Odnośnik do komentarza

Ze skrzynki którą otwierasz kluczem dostajesz egzotyka lub legendarkę za każdym razem plus do tego 2 neutralne skrzynki. Opłaca się robić na 34 lvl. tam dostaje się pewny drop z materiałem do ulepszenia legendarnych itemów. Ten klucz jest dobrym pomysłem ale powinno się go dostawać za każdym razem kiedy zrobisz wszystkie baunty w danym tygodniu, pomylone jest to że jest to kawałek szczęścia że go dostaniesz.

Odnośnik do komentarza

 

Idziesz na Skywatch na godzinę, ubijasz w tym czasie paczkę wilków 3-4 razy i zgarniasz skrzynkę około 15-20 razy. 3-4 klucze wpadają. Tyle roboty :P

Ta, chyba tym co mają po pięć Gjallahornów.

 

Dokladnie tak - kumpel cala niedziele walczyl i mu nie dropnol zaden - taki RNG.

 

Ze skrzynki którą otwierasz kluczem dostajesz egzotyka lub legendarkę za każdym razem plus do tego 2 neutralne skrzynki. Opłaca się robić na 34 lvl. tam dostaje się pewny drop z materiałem do ulepszenia legendarnych itemów. Ten klucz jest dobrym pomysłem ale powinno się go dostawać za każdym razem kiedy zrobisz wszystkie baunty w danym tygodniu, pomylone jest to że jest to kawałek szczęścia że go dostaniesz.

Z tych 2 skrzynek leca materialy do ulepszenia ? Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem wczoraj jednego Nightfalla i... kolejny Ghorn. Ale tego można się było spodziewać - długo czekałem na trzeciego, a ostatnio wreszcie wpadł (też z Nightfalla), więc teraz będzie dropiło często. Destiny... Znajomy dostał za to ręce dla Huntera z dodatku.

 

Screenshot-Original.png?sv=2013-08-15&sr

 

Po zrobieniu fabuły wzięliśmy się za Prison of Elders. 32 poziom raczej luzik, chociaż końcowy boss - Cabal ze zmieniającą się tarczą (Solar, Arc, Void) - był już wyzwaniem. Z Cabalami ogólnie nie ma żartów w PoE, bo arena dość niewielka, a bydlaki się nie pierdzielą i idą jak przecinaki do przodu wink.png

 

Potem kupiliśmy rączki od Varika, ustawiliśmy ulepszonego egzotyka i rzuciliśmy się na 34 LVL mając 33. Było wesoło i zeszło nam ponad 2h. Z trudniejszych rund mieliśmy Cabali z bardzo, bardzo wolną regeneracją życia, Hive z Arc Burn, no i samego bossa - Urroxa z Solar Burn. To wielki Knight, który co jakiś czas podpala na bodajże 10 sekund całe podłoże. Jak nie skaczesz, spalisz się. Na początku był szok i problem z ogarnięciem tego, ale Titan Master Race sztuk dwie z bańkami i po kilku(nastu) próbach wreszcie poszło. Tutaj filmik z walki:

 

 

Okazuje się, że całkiem fajna ta arena, bo jednak przy trudniejszych burnach/bossach i na wysokich levelach taktyka jest potrzebna. Wymienianie się bańkami, robienie orbów, odpowiednie dobranie klas itd. Zobaczymy, jak będzie się to zmieniało w kolejnych tygodniach i jak wygląda starcie z samym Skolasem na 35 LVL. Ogólnie dodatek dużo ciekawszy od The Dark Below.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...